Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Belegis - Zemun (Beograd) timetable

friday, 23.11.2018.
04:44 05:33 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 04:44
Belegis, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 04:47
dep. 04:47
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 04:50
dep. 04:50
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 04:52
dep. 04:52
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 04:55
dep. 04:55
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 04:57
dep. 04:57
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 04:58
dep. 04:58
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 05:00
dep. 05:00
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:04
dep. 05:04
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:12
dep. 05:12
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:24
dep. 05:24
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 05:25
dep. 05:25
25.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 05:33
30.8 km
05:19 06:08 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 05:19
Belegis, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 05:22
dep. 05:22
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 05:27
dep. 05:27
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 05:30
dep. 05:30
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 05:32
dep. 05:32
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 05:35
dep. 05:35
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 05:39
dep. 05:39
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
12.3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 05:59
dep. 05:59
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:00
dep. 06:00
25.8 km
arr. 06:03
dep. 06:03
27.6 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:08
30.8 km
05:49 06:38 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 05:49
Belegis, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 05:52
dep. 05:52
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 05:55
dep. 05:55
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:00
dep. 06:00
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:02
dep. 06:02
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 06:03
dep. 06:03
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:09
dep. 06:09
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
arr. 06:33
dep. 06:33
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:35
dep. 06:35
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:38
30.8 km
05:59 06:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 05:59
Belegis, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 06:02
dep. 06:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:05
dep. 06:05
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:07
dep. 06:07
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:10
dep. 06:10
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:12
dep. 06:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 06:13
dep. 06:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 06:15
dep. 06:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:39
dep. 06:39
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:40
dep. 06:40
25.8 km
arr. 06:43
dep. 06:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 06:48
30.8 km
06:14 07:03 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 06:14
Belegis, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:20
dep. 06:20
3.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:03
30.8 km
06:29 07:18 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 06:29
Belegis, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 06:32
dep. 06:32
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:35
dep. 06:35
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:40
dep. 06:40
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:42
dep. 06:42
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 06:45
dep. 06:45
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:49
dep. 06:49
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:50
dep. 06:50
12.3 km
arr. 07:13
dep. 07:13
23.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:15
dep. 07:15
24.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:18
26.8 km
06:39 07:28 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 06:39
Belegis, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 06:42
dep. 06:42
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:45
dep. 06:45
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:47
dep. 06:47
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:50
dep. 06:50
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:52
dep. 06:52
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 06:53
dep. 06:53
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 06:55
dep. 06:55
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:59
dep. 06:59
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
12.3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:19
dep. 07:19
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:20
dep. 07:20
25.8 km
arr. 07:23
dep. 07:23
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:25
dep. 07:25
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 07:28
30.8 km
07:24 08:13 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 07:24
Belegis, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 07:27
dep. 07:27
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 07:30
dep. 07:30
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 07:32
dep. 07:32
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 07:33
dep. 07:33
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:37
dep. 07:37
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 07:40
dep. 07:40
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:44
dep. 07:44
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:52
dep. 07:52
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:04
dep. 08:04
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:05
dep. 08:05
25.8 km
arr. 08:08
dep. 08:08
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:13
30.8 km
08:00 08:48 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Center
dep. 08:00
Belegis, Breg
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 08:10
dep. 08:10
5.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:12
dep. 08:12
6.5 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
9.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:19
dep. 08:19
10.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
11.5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:39
dep. 08:39
24.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
arr. 08:43
dep. 08:43
26.8 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 08:48
30 km
08:59 09:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 08:59
Belegis, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 09:02
dep. 09:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 09:05
dep. 09:05
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 09:07
dep. 09:07
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 09:08
dep. 09:08
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:12
dep. 09:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 09:13
dep. 09:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 09:15
dep. 09:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:19
dep. 09:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:27
dep. 09:27
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:39
dep. 09:39
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:40
dep. 09:40
25.8 km
arr. 09:43
dep. 09:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:45
dep. 09:45
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:48
30.8 km
09:49 10:38 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 09:49
Belegis, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 09:52
dep. 09:52
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 09:55
dep. 09:55
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 09:57
dep. 09:57
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 09:58
dep. 09:58
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:02
dep. 10:02
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 10:03
dep. 10:03
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 10:05
dep. 10:05
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:17
dep. 10:17
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 10:29
dep. 10:29
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 10:30
dep. 10:30
25.8 km
arr. 10:33
dep. 10:33
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:35
dep. 10:35
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 10:38
30.8 km
11:14 12:03 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 11:14
Belegis, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 11:17
dep. 11:17
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 11:20
dep. 11:20
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 11:23
dep. 11:23
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:27
dep. 11:27
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 11:28
dep. 11:28
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 11:30
dep. 11:30
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:34
dep. 11:34
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:35
dep. 11:35
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:42
dep. 11:42
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:54
dep. 11:54
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:55
dep. 11:55
25.8 km
arr. 11:58
dep. 11:58
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:00
dep. 12:00
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:03
30.8 km
11:30 12:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Center
dep. 11:30
Stari Banovci, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
9.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:57
dep. 11:57
14.5 km
arr. 12:13
dep. 12:13
25.5 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:20
29 km
11:59 12:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 11:59
Belegis, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 12:02
dep. 12:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 12:05
dep. 12:05
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 12:07
dep. 12:07
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 12:08
dep. 12:08
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:19
dep. 12:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:27
dep. 12:27
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:39
dep. 12:39
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:40
dep. 12:40
25.8 km
arr. 12:43
dep. 12:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:45
dep. 12:45
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 12:48
30.8 km
12:19 13:08 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 12:19
Belegis, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 12:22
dep. 12:22
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 12:25
dep. 12:25
3.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 13:08
30.8 km
13:14 14:03 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 13:14
Belegis, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 13:17
dep. 13:17
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 13:20
dep. 13:20
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 13:22
dep. 13:22
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:25
dep. 13:25
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:27
dep. 13:27
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 13:30
dep. 13:30
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:34
dep. 13:34
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:42
dep. 13:42
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:54
dep. 13:54
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:55
dep. 13:55
25.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:03
30.8 km
14:09 14:58 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 14:09
Belegis, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 14:12
dep. 14:12
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 14:15
dep. 14:15
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 14:17
dep. 14:17
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:20
dep. 14:20
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:22
dep. 14:22
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 14:25
dep. 14:25
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:29
dep. 14:29
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:50
dep. 14:50
25.8 km
arr. 14:53
dep. 14:53
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:55
dep. 14:55
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:58
30.8 km
14:39 15:28 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 14:39
Belegis, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 14:42
dep. 14:42
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 14:45
dep. 14:45
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 14:47
dep. 14:47
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 14:48
dep. 14:48
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:52
dep. 14:52
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 14:53
dep. 14:53
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:57
dep. 14:57
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:59
dep. 14:59
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:07
dep. 15:07
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:19
dep. 15:19
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:20
dep. 15:20
25.8 km
arr. 15:23
dep. 15:23
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:25
dep. 15:25
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:28
30.8 km
15:04 15:53 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 15:04
Belegis, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 15:07
dep. 15:07
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:10
dep. 15:10
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:15
dep. 15:15
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:17
dep. 15:17
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 15:20
dep. 15:20
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:24
dep. 15:24
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
16.8 km
arr. 15:48
dep. 15:48
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:50
dep. 15:50
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 15:53
30.8 km
15:49 16:38 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 15:49
Belegis, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 15:52
dep. 15:52
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:55
dep. 15:55
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 15:57
dep. 15:57
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 15:58
dep. 15:58
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:02
dep. 16:02
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:05
dep. 16:05
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:09
dep. 16:09
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:17
dep. 16:17
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:29
dep. 16:29
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:30
dep. 16:30
25.8 km
arr. 16:33
dep. 16:33
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:35
dep. 16:35
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:38
30.8 km
16:19 17:08 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 16:19
Belegis, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 16:22
dep. 16:22
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:25
dep. 16:25
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 16:27
dep. 16:27
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:30
dep. 16:30
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:32
dep. 16:32
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:33
dep. 16:33
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:35
dep. 16:35
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:39
dep. 16:39
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
12.3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:59
dep. 16:59
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:05
dep. 17:05
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:08
30.8 km
16:59 17:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 16:59
Belegis, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 17:02
dep. 17:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 17:05
dep. 17:05
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:10
dep. 17:10
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:12
dep. 17:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 17:13
dep. 17:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 17:15
dep. 17:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:19
dep. 17:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:20
dep. 17:20
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:27
dep. 17:27
16.8 km
arr. 17:43
dep. 17:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:45
dep. 17:45
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 17:48
30.8 km
17:24 18:13 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 17:24
Belegis, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 17:27
dep. 17:27
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 17:30
dep. 17:30
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:35
dep. 17:35
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:37
dep. 17:37
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 17:38
dep. 17:38
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 17:40
dep. 17:40
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:44
dep. 17:44
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:45
dep. 17:45
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:52
dep. 17:52
16.8 km
arr. 18:08
dep. 18:08
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:10
dep. 18:10
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:13
30.8 km
17:59 18:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 17:59
Belegis, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 18:02
dep. 18:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 18:05
dep. 18:05
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 18:07
dep. 18:07
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 18:08
dep. 18:08
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:12
dep. 18:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 18:13
dep. 18:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 18:15
dep. 18:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:17
dep. 18:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:19
dep. 18:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:39
dep. 18:39
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:40
dep. 18:40
25.8 km
arr. 18:43
dep. 18:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:45
dep. 18:45
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:48
30.8 km
18:14 19:03 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 18:14
Belegis, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 18:17
dep. 18:17
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 18:20
dep. 18:20
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:25
dep. 18:25
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:27
dep. 18:27
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 18:28
dep. 18:28
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 18:30
dep. 18:30
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:34
dep. 18:34
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:35
dep. 18:35
12.3 km
arr. 18:58
dep. 18:58
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:00
dep. 19:00
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:03
30.8 km
18:54 19:43 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 18:54
Belegis, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 18:57
dep. 18:57
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:00
dep. 19:00
3.8 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:43
30.8 km
19:09 19:58 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 19:09
Belegis, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 19:12
dep. 19:12
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:15
dep. 19:15
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 19:17
dep. 19:17
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 19:18
dep. 19:18
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:22
dep. 19:22
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 19:25
dep. 19:25
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:29
dep. 19:29
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:30
dep. 19:30
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:37
dep. 19:37
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 19:49
dep. 19:49
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 19:50
dep. 19:50
25.8 km
arr. 19:53
dep. 19:53
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:55
dep. 19:55
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 19:58
30.8 km
19:44 20:33 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 19:44
Belegis, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 19:47
dep. 19:47
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:50
dep. 19:50
3.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:55
dep. 19:55
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:57
dep. 19:57
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 19:58
dep. 19:58
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 20:00
dep. 20:00
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:04
dep. 20:04
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:05
dep. 20:05
12.3 km
arr. 20:28
dep. 20:28
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:30
dep. 20:30
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:33
30.8 km
19:59 20:48 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 19:59
Belegis, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 20:02
dep. 20:02
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 20:05
dep. 20:05
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 20:07
dep. 20:07
4.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 20:08
dep. 20:08
5.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:12
dep. 20:12
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:17
dep. 20:17
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:19
dep. 20:19
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:27
dep. 20:27
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:39
dep. 20:39
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:40
dep. 20:40
25.8 km
arr. 20:43
dep. 20:43
27.6 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:45
dep. 20:45
28.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 20:48
30.8 km
21:34 22:23 (00:49)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Belegis, Ulaz
dep. 21:34
Belegis, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
0.8 km
Belegis, Breg
arr. 21:37
dep. 21:37
1.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 21:40
dep. 21:40
3.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 21:42
dep. 21:42
4.8 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:45
dep. 21:45
6.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
6.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:47
dep. 21:47
7.3 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 21:48
dep. 21:48
7.8 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 21:50
dep. 21:50
8.8 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
10.3 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
10.8 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:54
dep. 21:54
11.6 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:55
dep. 21:55
12.3 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:02
dep. 22:02
16.8 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:14
dep. 22:14
25 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:15
dep. 22:15
25.8 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 22:23
30.8 km

Naselja Belegis i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belegis je u 04:44 h, dok je poslednji polazak u 21:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.