Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Reka - Sabac timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:40 06:25 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 05:40
Bela Reka, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 05:44
dep. 05:44
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 05:47
dep. 05:47
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 05:48
dep. 05:48
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 05:49
dep. 05:49
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 05:52
dep. 05:52
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 05:53
dep. 05:53
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 05:54
dep. 05:54
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 05:57
dep. 05:57
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
13.6 km
arr. 06:00
dep. 06:00
14.6 km
arr. 06:01
dep. 06:01
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:07
dep. 06:07
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:10
dep. 06:10
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:12
dep. 06:12
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:13
dep. 06:13
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:15
dep. 06:15
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:17
dep. 06:17
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:18
dep. 06:18
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:20
dep. 06:20
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
arr. 06:23
dep. 06:23
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
32 km
06:20 07:05 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 06:20
Bela Reka, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 06:24
dep. 06:24
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 06:32
dep. 06:32
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 06:33
dep. 06:33
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 06:34
dep. 06:34
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 06:37
dep. 06:37
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
13.6 km
arr. 06:40
dep. 06:40
14.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:47
dep. 06:47
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:50
dep. 06:50
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:52
dep. 06:52
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:53
dep. 06:53
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:57
dep. 06:57
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:58
dep. 06:58
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:00
dep. 07:00
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
arr. 07:03
dep. 07:03
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:05
32 km
07:20 08:05 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 07:20
Bela Reka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 07:24
dep. 07:24
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 07:29
dep. 07:29
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 07:32
dep. 07:32
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 07:33
dep. 07:33
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 07:34
dep. 07:34
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 07:37
dep. 07:37
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
13.6 km
arr. 07:40
dep. 07:40
14.6 km
arr. 07:41
dep. 07:41
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 07:47
dep. 07:47
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 07:50
dep. 07:50
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:52
dep. 07:52
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:53
dep. 07:53
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:55
dep. 07:55
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:57
dep. 07:57
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:58
dep. 07:58
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:00
dep. 08:00
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:01
dep. 08:01
29 km
arr. 08:03
dep. 08:03
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 08:05
32 km
08:40 09:25 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 08:40
Bela Reka, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 08:44
dep. 08:44
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 08:47
dep. 08:47
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 08:48
dep. 08:48
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 08:49
dep. 08:49
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 08:52
dep. 08:52
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 08:53
dep. 08:53
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 08:54
dep. 08:54
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 08:57
dep. 08:57
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
13.6 km
arr. 09:00
dep. 09:00
14.6 km
arr. 09:01
dep. 09:01
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 09:04
dep. 09:04
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 09:07
dep. 09:07
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 09:10
dep. 09:10
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:12
dep. 09:12
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:13
dep. 09:13
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:15
dep. 09:15
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:17
dep. 09:17
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:18
dep. 09:18
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:20
dep. 09:20
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:21
dep. 09:21
29 km
arr. 09:23
dep. 09:23
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 09:25
32 km
11:05 11:50 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 11:05
Bela Reka, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 11:09
dep. 11:09
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 11:14
dep. 11:14
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 11:17
dep. 11:17
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 11:18
dep. 11:18
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 11:19
dep. 11:19
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 11:22
dep. 11:22
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
13.6 km
arr. 11:25
dep. 11:25
14.6 km
arr. 11:26
dep. 11:26
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 11:32
dep. 11:32
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 11:35
dep. 11:35
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:37
dep. 11:37
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:38
dep. 11:38
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:42
dep. 11:42
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:43
dep. 11:43
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:45
dep. 11:45
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:46
dep. 11:46
29 km
arr. 11:48
dep. 11:48
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
32 km
12:15 13:00 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 12:15
Bela Reka, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 12:19
dep. 12:19
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 12:22
dep. 12:22
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 12:24
dep. 12:24
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 12:27
dep. 12:27
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 12:28
dep. 12:28
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 12:29
dep. 12:29
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 12:32
dep. 12:32
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
13.6 km
arr. 12:35
dep. 12:35
14.6 km
arr. 12:36
dep. 12:36
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:42
dep. 12:42
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:45
dep. 12:45
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:47
dep. 12:47
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:48
dep. 12:48
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:52
dep. 12:52
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:53
dep. 12:53
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:55
dep. 12:55
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:56
dep. 12:56
29 km
arr. 12:58
dep. 12:58
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
32 km
14:00 14:45 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 14:00
Bela Reka, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 14:03
dep. 14:03
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 14:04
dep. 14:04
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 14:07
dep. 14:07
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 14:09
dep. 14:09
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 14:12
dep. 14:12
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 14:13
dep. 14:13
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 14:14
dep. 14:14
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 14:17
dep. 14:17
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
13.6 km
arr. 14:20
dep. 14:20
14.6 km
arr. 14:21
dep. 14:21
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 14:27
dep. 14:27
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 14:30
dep. 14:30
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:32
dep. 14:32
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:33
dep. 14:33
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:35
dep. 14:35
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:37
dep. 14:37
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:38
dep. 14:38
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:40
dep. 14:40
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
29 km
arr. 14:43
dep. 14:43
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:45
32 km
16:50 17:35 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 16:50
Bela Reka, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 16:53
dep. 16:53
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 16:54
dep. 16:54
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 16:58
dep. 16:58
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 16:59
dep. 16:59
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 17:02
dep. 17:02
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 17:03
dep. 17:03
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 17:07
dep. 17:07
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
13.6 km
arr. 17:10
dep. 17:10
14.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 17:17
dep. 17:17
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 17:20
dep. 17:20
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 17:22
dep. 17:22
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 17:23
dep. 17:23
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 17:25
dep. 17:25
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 17:27
dep. 17:27
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:28
dep. 17:28
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:30
dep. 17:30
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
29 km
arr. 17:33
dep. 17:33
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
32 km
19:20 20:05 (00:45)
Loncara
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Reka, Loncara
dep. 19:20
Bela Reka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
1 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 19:23
dep. 19:23
2.9 km
Bela Reka, Ilici
arr. 19:24
dep. 19:24
3.4 km
Lipolist, Groblje
arr. 19:27
dep. 19:27
5.7 km
Lipolist, Budijara
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 19:29
dep. 19:29
7.1 km
Lipolist, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
8.2 km
Lipolist, Vujanici
arr. 19:32
dep. 19:32
9.4 km
Lipolist, Cupici
arr. 19:33
dep. 19:33
10.1 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 19:34
dep. 19:34
10.9 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 19:37
dep. 19:37
12.5 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
13.6 km
arr. 19:40
dep. 19:40
14.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
15.4 km
Slepcevic, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
17.8 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 19:47
dep. 19:47
19.4 km
Stitar, Mitrovici
arr. 19:50
dep. 19:50
21.6 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:52
dep. 19:52
23.1 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:53
dep. 19:53
23.8 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:55
dep. 19:55
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:57
dep. 19:57
26.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:58
dep. 19:58
27.4 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:00
dep. 20:00
28.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:01
dep. 20:01
29 km
arr. 20:03
dep. 20:03
30.4 km
Sabac, Bus station
arr. 20:05
32 km

Naselja Bela Reka i Sabac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Reka je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.