Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Sljivovik kod Bele Palanke timetable

friday, 19.07.2019.
08:20 08:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:20
Mokra, Tri mosta
arr. 08:25
dep. 08:25
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 08:29
dep. 08:29
4.8 km
Divljana
arr. 08:31
dep. 08:31
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Donja Koritnica
arr. 08:37
dep. 08:37
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 08:41
dep. 08:41
10.2 km
Beziste
arr. 08:47
dep. 08:47
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 08:50
16.3 km
13:15 13:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:15
Mokra, Tri mosta
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:24
dep. 13:24
4.8 km
Divljana
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Donja Koritnica
arr. 13:32
dep. 13:32
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Beziste
arr. 13:42
dep. 13:42
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 13:45
16.3 km
Bela Palanka - Sljivovik kod Bele Palanke timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
08:20 08:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:20
Mokra, Tri mosta
arr. 08:25
dep. 08:25
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 08:29
dep. 08:29
4.8 km
Divljana
arr. 08:31
dep. 08:31
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Donja Koritnica
arr. 08:37
dep. 08:37
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 08:41
dep. 08:41
10.2 km
Beziste
arr. 08:47
dep. 08:47
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 08:50
16.3 km
13:15 13:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:15
Mokra, Tri mosta
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:24
dep. 13:24
4.8 km
Divljana
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Donja Koritnica
arr. 13:32
dep. 13:32
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Beziste
arr. 13:42
dep. 13:42
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 13:45
16.3 km
Bela Palanka - Sljivovik kod Bele Palanke timetable
Departures on: friday, 02.08.2019.
08:20 08:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:20
Mokra, Tri mosta
arr. 08:25
dep. 08:25
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 08:29
dep. 08:29
4.8 km
Divljana
arr. 08:31
dep. 08:31
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Donja Koritnica
arr. 08:37
dep. 08:37
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 08:41
dep. 08:41
10.2 km
Beziste
arr. 08:47
dep. 08:47
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 08:50
16.3 km
13:15 13:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:15
Mokra, Tri mosta
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:24
dep. 13:24
4.8 km
Divljana
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Donja Koritnica
arr. 13:32
dep. 13:32
8.2 km
Gornja Koritnica
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Beziste
arr. 13:42
dep. 13:42
13.3 km
Sljivovik kod Bele Palanke
arr. 13:45
16.3 km

Naselja Bela Palanka i Sljivovik kod Bele Palanke su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.