Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Palanka - Pirot timetable

thursday, 22.11.2018.
05:30 06:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:30
Pirot, Bus station
arr. 06:01
29.9 km
06:30 07:01 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Ciflik
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
Sinjac
arr. 06:40
dep. 06:40
10.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:42
dep. 06:42
12.4 km
Crnokliste
arr. 06:43
dep. 06:43
13.4 km
Crvencevo
arr. 06:46
dep. 06:46
15.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
18.1 km
Pirot, Kale
arr. 06:57
dep. 06:57
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 07:01
29.9 km
06:39 07:15 (00:36)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 06:39
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Ciflik
arr. 06:53
dep. 06:53
9 km
Sinjac
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Crnokliste
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Crvencevo
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Stanicenje
arr. 07:03
dep. 07:03
19 km
Pirot, Kale
arr. 07:14
dep. 07:14
31 km
Pirot, Bus station
arr. 07:15
32 km
07:20 07:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:20
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Ciflik
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Sinjac
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Crnokliste
arr. 07:40
dep. 07:40
14 km
Crvencevo
arr. 07:42
dep. 07:42
16 km
Stanicenje
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Pirot, Bus station
arr. 07:55
31 km
07:30 08:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:30
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Sinjac
arr. 07:41
dep. 07:41
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:43
dep. 07:43
12.9 km
Crnokliste
arr. 07:45
dep. 07:45
14.4 km
Crvencevo
arr. 07:47
dep. 07:47
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 08:04
dep. 08:04
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:08
30.9 km
08:30 09:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:30
Bela Palanka, Gradska bolnica
arr. 08:31
dep. 08:31
0.6 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 08:34
dep. 08:34
4 km
Ciflik
arr. 08:36
dep. 08:36
6.2 km
Sinjac
arr. 08:41
dep. 08:41
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:43
dep. 08:43
12.9 km
Crnokliste
arr. 08:45
dep. 08:45
14.4 km
Crvencevo
arr. 08:47
dep. 08:47
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 09:04
dep. 09:04
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 09:08
30.9 km
08:38 09:48 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 08:38
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:46
dep. 08:47
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
13 km
arr. 09:09
dep. 09:10
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:23
21 km
Pirot, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:48
35 km
10:15 11:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:15
Bela Palanka, Gradska bolnica
arr. 10:16
dep. 10:16
0.6 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:19
dep. 10:19
4 km
Ciflik
arr. 10:21
dep. 10:21
6.2 km
Sinjac
arr. 10:26
dep. 10:26
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:28
dep. 10:28
12.9 km
Crnokliste
arr. 10:30
dep. 10:30
14.4 km
Crvencevo
arr. 10:32
dep. 10:32
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 10:49
dep. 10:49
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:53
30.9 km
11:35 12:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 11:35
Klisura kod Bele Palanke
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Ciflik
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Sinjac
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Crnokliste
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Crvencevo
arr. 11:52
dep. 11:52
16 km
Stanicenje
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Pirot, Bus station
arr. 12:05
31 km
11:54 12:36 (00:42)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 11:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:05
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Ciflik
arr. 12:12
dep. 12:12
8.8 km
Sinjac
arr. 12:15
dep. 12:15
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:17
dep. 12:17
13.4 km
Crnokliste
arr. 12:18
dep. 12:18
14.4 km
Crvencevo
arr. 12:21
dep. 12:21
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 12:36
30.9 km
12:35 13:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:35
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Ciflik
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Sinjac
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Crnokliste
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Crvencevo
arr. 12:57
dep. 12:57
16 km
Stanicenje
arr. 13:02
dep. 13:02
18 km
Pirot, Bus station
arr. 13:10
31 km
12:44 13:22 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:44
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Ciflik
arr. 12:50
dep. 12:50
6.2 km
Sinjac
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.9 km
Crvencevo
arr. 13:01
dep. 13:01
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
18.7 km
Pirot, Bus station
arr. 13:22
30.9 km
13:11 14:21 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 13:11
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:19
dep. 13:20
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
13 km
arr. 13:42
dep. 13:43
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
21 km
Pirot, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:21
35 km
13:28 13:55 (00:27)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 13:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Ciflik
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Sinjac
arr. 13:38
dep. 13:38
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13.4 km
Crnokliste
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
Crvencevo
arr. 13:43
dep. 13:43
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 13:53
dep. 13:53
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
30.9 km
13:58 14:31 (00:33)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 13:58
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Ciflik
arr. 14:07
dep. 14:07
8.8 km
Sinjac
arr. 14:10
dep. 14:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:12
dep. 14:12
13.4 km
Crnokliste
arr. 14:13
dep. 14:13
14.4 km
Crvencevo
arr. 14:16
dep. 14:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 14:27
dep. 14:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 14:31
30.9 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:35
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Ciflik
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Sinjac
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Crnokliste
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Crvencevo
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Pirot, Kale
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
31 km
14:48 15:15 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:48
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
29 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
31 km
14:54 15:31 (00:37)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 14:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Ciflik
arr. 15:07
dep. 15:07
8.8 km
Sinjac
arr. 15:10
dep. 15:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:12
dep. 15:12
13.4 km
Crnokliste
arr. 15:13
dep. 15:13
14.4 km
Crvencevo
arr. 15:16
dep. 15:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 15:27
dep. 15:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:31
30.9 km
16:00 16:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:00
Bela Palanka, Gradska bolnica
arr. 16:01
dep. 16:01
0.6 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Ciflik
arr. 16:06
dep. 16:06
6.2 km
Sinjac
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
12.9 km
Crnokliste
arr. 16:15
dep. 16:15
14.4 km
Crvencevo
arr. 16:17
dep. 16:17
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:38
30.9 km
16:51 17:25 (00:34)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 16:51
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Ciflik
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Sinjac
arr. 17:06
dep. 17:06
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:08
dep. 17:08
14 km
Crnokliste
arr. 17:09
dep. 17:09
15 km
Crvencevo
arr. 17:11
dep. 17:11
17 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
19 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
26 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
31 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
32 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:30
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:35
dep. 17:35
5 km
Ciflik
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Sinjac
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Crnokliste
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Crvencevo
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Pirot, Kale
arr. 18:05
dep. 18:05
29 km
Pirot, Bus station
arr. 18:10
31 km
17:33 18:43 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 17:33
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:41
dep. 17:42
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
13 km
arr. 18:04
dep. 18:05
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
21 km
Pirot, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:43
35 km
17:54 18:31 (00:37)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 17:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Ciflik
arr. 18:07
dep. 18:07
8.8 km
Sinjac
arr. 18:10
dep. 18:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:12
dep. 18:12
13.4 km
Crnokliste
arr. 18:13
dep. 18:13
14.4 km
Crvencevo
arr. 18:16
dep. 18:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 18:27
dep. 18:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:31
30.9 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:00
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Ciflik
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Sinjac
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:17
dep. 18:17
12 km
Crnokliste
arr. 18:20
dep. 18:20
14 km
Crvencevo
arr. 18:22
dep. 18:22
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
18 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
31 km
18:20 18:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:20
Crnokliste
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Pirot, Kale
arr. 18:42
dep. 18:42
28 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
29 km
18:50 19:27 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:50
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:55
dep. 18:55
3.9 km
Ciflik
arr. 18:59
dep. 18:59
7.7 km
Sinjac
arr. 19:02
dep. 19:02
10.6 km
Crnokliste
arr. 19:06
dep. 19:06
13.4 km
Crvencevo
arr. 19:09
dep. 19:09
15.8 km
Stanicenje
arr. 19:12
dep. 19:12
18.3 km
Pirot, Kale
arr. 19:22
dep. 19:22
28.8 km
Pirot, Bus station
arr. 19:27
30.2 km
18:55 19:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:55
Pirot, Bus station
arr. 19:25
31 km
20:24 21:00 (00:36)
Budućnost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 20:24
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:30
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
3 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Ciflik
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Sinjac
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Crnokliste
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Crvencevo
arr. 20:46
dep. 20:46
17 km
Stanicenje
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Pirot, Kale
arr. 20:59
dep. 20:59
31 km
Pirot, Bus station
arr. 21:00
32 km
21:22 21:53 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 21:22
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
29.9 km
21:45 22:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 21:45
Pirot, Bus station
arr. 22:15
31 km
23:29 00:04 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 23:29
Pirot, Kale
arr. 00:00
dep. 00:00
31.2 km
Pirot, Bus station
arr. 00:04
32.6 km

Naselja Bela Palanka i Pirot su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:29 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Pirot iznosi od 2,12 EUR do 2,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.