Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Pirot timetable

monday, 19.08.2019.
05:30 06:01 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:30
Pirot, Bus station
arr. 06:01
29.9 km
06:30 07:01 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
Sinjac
arr. 06:40
dep. 06:40
10.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:42
dep. 06:42
12.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
13.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
15.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
18.1 km
Pirot, Kale
arr. 06:57
dep. 06:57
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 07:01
29.9 km
06:39 07:15 (00:36)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 06:39
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
9 km
Sinjac
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Stanicenje
arr. 07:03
dep. 07:03
19 km
Pirot, Kale
arr. 07:14
dep. 07:14
31 km
Pirot, Bus station
arr. 07:15
32 km
07:30 08:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:30
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Sinjac
arr. 07:41
dep. 07:41
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:43
dep. 07:43
12.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 08:04
dep. 08:04
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:08
30.9 km
08:30 09:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:30
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
6.2 km
Sinjac
arr. 08:41
dep. 08:41
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:43
dep. 08:43
12.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 09:04
dep. 09:04
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 09:08
30.9 km
08:33 09:43 (01:10)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 08:33
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:41
dep. 08:42
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
13 km
arr. 09:04
dep. 09:05
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
21 km
Pirot, Railway station
arr. 09:38
dep. 09:39
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:43
35 km
10:15 10:53 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:15
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
6.2 km
Sinjac
arr. 10:26
dep. 10:26
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:28
dep. 10:28
12.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 10:49
dep. 10:49
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 10:53
30.9 km
11:35 12:05 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 11:35
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Sinjac
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Crnokliste, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
16 km
Stanicenje
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Pirot, Bus station
arr. 12:05
31 km
11:54 12:36 (00:42)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 11:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:05
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
8.8 km
Sinjac
arr. 12:15
dep. 12:15
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:17
dep. 12:17
13.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 12:36
30.9 km
12:44 13:22 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:44
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
6.2 km
Sinjac
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.9 km
Crvencevo, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
18.7 km
Pirot, Bus station
arr. 13:22
30.9 km
13:06 14:16 (01:10)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 13:06
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:14
dep. 13:15
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
13 km
arr. 13:37
dep. 13:38
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
21 km
Pirot, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:12
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:16
35 km
13:28 13:55 (00:27)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 13:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Sinjac
arr. 13:38
dep. 13:38
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 13:53
dep. 13:53
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
30.9 km
13:58 14:31 (00:33)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 13:58
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
8.8 km
Sinjac
arr. 14:10
dep. 14:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:12
dep. 14:12
13.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 14:27
dep. 14:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 14:31
30.9 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:35
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Sinjac
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Pirot, Kale
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
31 km
14:48 15:15 (00:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:48
Pirot, Kale
arr. 15:13
dep. 15:13
29 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
31 km
14:54 15:31 (00:37)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 14:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
8.8 km
Sinjac
arr. 15:10
dep. 15:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:12
dep. 15:12
13.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 15:27
dep. 15:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:31
30.9 km
15:21 16:16 (00:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 15:21
Pirot, Railway station
arr. 16:16
31 km
16:00 16:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:00
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
6.2 km
Sinjac
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:13
dep. 16:13
12.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
16.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
18.7 km
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:38
30.9 km
16:51 17:25 (00:34)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 16:51
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Sinjac
arr. 17:06
dep. 17:06
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:08
dep. 17:08
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
15 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
17 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
19 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
26 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
31 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
32 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:30
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Sinjac
arr. 17:45
dep. 17:45
11 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Pirot, Kale
arr. 18:05
dep. 18:05
29 km
Pirot, Bus station
arr. 18:10
31 km
17:39 18:49 (01:10)
Railway stationBozurat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 17:39
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:47
dep. 17:48
4 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
11 km
Sinjac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
13 km
arr. 18:10
dep. 18:11
15 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
19 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
21 km
Pirot, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
31 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:49
35 km
17:54 18:31 (00:37)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 17:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
8.8 km
Sinjac
arr. 18:10
dep. 18:10
11.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:12
dep. 18:12
13.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
14.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
16.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
19.1 km
Pirot, Kale
arr. 18:27
dep. 18:27
29.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:31
30.9 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:00
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Sinjac
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:17
dep. 18:17
12 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
14 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
16 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
18 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
31 km
18:20 18:43 (00:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:20
Crnokliste, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Pirot, Kale
arr. 18:42
dep. 18:42
28 km
Pirot, Bus station
arr. 18:43
29 km
18:50 19:27 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:50
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
3.9 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
7.7 km
Sinjac
arr. 19:02
dep. 19:02
10.6 km
Crnokliste, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
13.4 km
Crvencevo, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
15.8 km
Stanicenje
arr. 19:12
dep. 19:12
18.3 km
Pirot, Kale
arr. 19:22
dep. 19:22
28.8 km
Pirot, Bus station
arr. 19:27
30.2 km
18:55 19:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:55
Pirot, Bus station
arr. 19:25
31 km
20:24 21:00 (00:36)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 20:24
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:30
1 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
3 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Ciflik, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Sinjac
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
17 km
Stanicenje
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Pirot, Kale
arr. 20:59
dep. 20:59
31 km
Pirot, Bus station
arr. 21:00
32 km
21:22 21:53 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 21:22
Pirot, Kale
arr. 21:49
dep. 21:49
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:53
29.9 km
21:45 22:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 21:45
Pirot, Bus station
arr. 22:15
31 km
23:29 00:04 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 23:29
Pirot, Kale
arr. 00:00
dep. 00:00
31.2 km
Pirot, Bus station
arr. 00:04
32.6 km

Naselja Bela Palanka i Pirot su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:29 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Pirot iznosi od 2,15 EUR do 2,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.