Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Palanka - Nis timetable

thursday, 22.11.2018.
04:55 06:28 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 04:55
Crvena Reka, Belanovac
arr. 05:02
dep. 05:03
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 05:24
dep. 05:25
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Prosek, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
39 km
arr. 06:15
dep. 06:16
44 km
arr. 06:22
dep. 06:23
49 km
arr. 06:28
51 km
05:00 06:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 05:07
dep. 05:07
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 05:10
dep. 05:10
8.5 km
Crvena Reka
arr. 05:11
dep. 05:11
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 05:12
dep. 05:12
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 05:13
dep. 05:13
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 05:16
dep. 05:16
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 05:17
dep. 05:17
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 05:18
dep. 05:18
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 05:19
dep. 05:19
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 05:22
dep. 05:22
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 05:25
dep. 05:25
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 05:26
dep. 05:26
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 05:28
dep. 05:28
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
37.3 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
42 km
arr. 05:52
dep. 05:52
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
45.7 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:40
Crvena Reka, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Crvena Reka
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:00
dep. 06:00
13 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
33 km
arr. 06:20
dep. 06:20
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
42 km
06:00 06:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
42 km
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Crvena Reka
arr. 06:10
dep. 06:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
39 km
Nis, EI
arr. 06:46
dep. 06:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
42 km
arr. 06:51
dep. 06:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
46 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
42 km
06:40 07:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:40
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:42
dep. 06:42
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:47
dep. 06:47
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:50
dep. 06:50
8.5 km
Crvena Reka
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:53
dep. 06:53
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:56
dep. 06:56
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:57
dep. 06:57
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:58
dep. 06:58
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:59
dep. 06:59
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:02
dep. 07:02
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:05
dep. 07:05
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:06
dep. 07:06
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:08
dep. 07:08
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:10
dep. 07:10
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:12
dep. 07:12
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:13
dep. 07:13
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:22
dep. 07:22
37.3 km
Nis, EI
arr. 07:25
dep. 07:25
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
arr. 07:32
dep. 07:32
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
45.7 km
06:40 07:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:40
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:42
dep. 06:42
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:47
dep. 06:47
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:50
dep. 06:50
8.5 km
Crvena Reka
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:53
dep. 06:53
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:56
dep. 06:56
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:57
dep. 06:57
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:58
dep. 06:58
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:59
dep. 06:59
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:02
dep. 07:02
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:05
dep. 07:05
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:06
dep. 07:06
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:08
dep. 07:08
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:10
dep. 07:10
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:12
dep. 07:12
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:13
dep. 07:13
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:22
dep. 07:22
37.3 km
Nis, EI
arr. 07:25
dep. 07:25
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 07:28
dep. 07:28
42 km
arr. 07:32
dep. 07:32
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
45.7 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Crvena Reka
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:17
dep. 07:17
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:31
dep. 07:31
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
30 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:39
dep. 07:39
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:42
dep. 07:42
39 km
Nis, EI
arr. 07:43
dep. 07:43
40 km
Nis, Cele kula
arr. 07:48
dep. 07:48
42 km
arr. 07:50
dep. 07:50
44 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
46 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:30
Crvena Reka, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Crvena Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Sicevo kod Nisa
arr. 07:50
dep. 07:50
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
32 km
arr. 08:05
dep. 08:05
38 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
42 km
07:45 08:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:45
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:58
dep. 07:58
8 km
Crvena Reka
arr. 07:59
dep. 07:59
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:01
dep. 08:01
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 08:03
dep. 08:03
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:04
dep. 08:04
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:06
dep. 08:06
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 08:12
dep. 08:12
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 08:14
dep. 08:14
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:16
dep. 08:16
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:19
dep. 08:19
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:20
dep. 08:20
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:25
dep. 08:25
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:28
dep. 08:28
37 km
Nis, EI
arr. 08:30
dep. 08:30
40 km
Nis, Cele kula
arr. 08:32
dep. 08:32
42 km
arr. 08:35
dep. 08:35
44 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
46 km
08:00 08:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Crvena Reka
arr. 08:10
dep. 08:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
19 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 08:25
dep. 08:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
39 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
42 km
arr. 08:51
dep. 08:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
46 km
08:30 09:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:30
Nis, A. stanica
arr. 09:20
42 km
08:42 10:15 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 08:42
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:49
dep. 08:50
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:11
dep. 09:12
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
32 km
Prosek, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:55
39 km
arr. 10:02
dep. 10:03
44 km
arr. 10:09
dep. 10:10
49 km
arr. 10:15
51 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 09:07
dep. 09:07
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 09:10
dep. 09:10
8.5 km
Crvena Reka
arr. 09:11
dep. 09:11
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 09:12
dep. 09:12
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 09:13
dep. 09:13
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:16
dep. 09:16
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:17
dep. 09:17
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:18
dep. 09:18
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:19
dep. 09:19
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:22
dep. 09:22
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:25
dep. 09:25
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:26
dep. 09:26
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:28
dep. 09:28
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:30
dep. 09:30
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:32
dep. 09:32
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:42
dep. 09:42
37.3 km
Nis, EI
arr. 09:45
dep. 09:45
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 09:48
dep. 09:48
42 km
arr. 09:52
dep. 09:52
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
45.7 km
10:10 11:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:10
Crvena Reka
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 10:25
dep. 10:25
13 km
arr. 10:55
dep. 10:55
38 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
42 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:45
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Crvena Reka
arr. 10:54
dep. 10:54
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:01
dep. 11:01
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
19 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:10
dep. 11:10
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
39 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
40 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
42 km
arr. 11:36
dep. 11:36
44 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
46 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 11:40
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Crvena Reka
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Sicevo kod Nisa
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
arr. 12:15
dep. 12:15
38 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
42 km
12:00 12:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Crvena Reka
arr. 12:10
dep. 12:10
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 12:17
dep. 12:17
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 12:22
dep. 12:22
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:29
dep. 12:29
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
37 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
40 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
42 km
arr. 12:50
dep. 12:50
44 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
46 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:30
Crvena Reka
arr. 12:40
dep. 12:40
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
arr. 13:15
dep. 13:15
38 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
42 km
13:05 14:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:05
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
dep. 13:06
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Crvena Reka
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 13:32
dep. 13:32
23 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
24 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
42 km
arr. 13:55
dep. 13:55
44 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
46 km
13:12 14:54 (01:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 13:12
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:19
dep. 13:20
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:36
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:41
dep. 13:42
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 13:59
dep. 14:00
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
32 km
Prosek, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:34
39 km
arr. 14:41
dep. 14:42
44 km
arr. 14:48
dep. 14:49
49 km
arr. 14:54
51 km
13:50 14:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:50
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:51
dep. 13:51
1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Crvena Reka
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 14:16
dep. 14:16
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:19
dep. 14:19
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:24
dep. 14:24
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:28
dep. 14:28
36 km
Nis, Cele kula
arr. 14:35
dep. 14:35
42 km
arr. 14:40
dep. 14:40
44 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
46 km
14:10 15:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Crvena Reka
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
37 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
40 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
42 km
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
46 km
14:40 15:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:40
Crvena Reka, Belanovac
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Crvena Reka
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Sicevo kod Nisa
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:13
dep. 15:13
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Nis, Trošarina
arr. 15:23
dep. 15:23
38 km
arr. 15:26
dep. 15:26
39 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
42 km
15:10 16:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
42 km
15:10 16:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 15:17
dep. 15:17
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
8.5 km
Crvena Reka
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 15:26
dep. 15:26
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:36
dep. 15:36
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
37.3 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
42 km
arr. 16:02
dep. 16:02
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
45.7 km
16:04 17:05 (01:01)
Gradska bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Gradska bolnica
dep. 16:04
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
0.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:10
dep. 16:10
4.7 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:12
dep. 16:12
5.8 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:15
dep. 16:15
9 km
Crvena Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
9.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:18
dep. 16:18
11.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
13.1 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:21
dep. 16:21
14.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:22
dep. 16:22
15.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:23
dep. 16:23
16 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:24
dep. 16:24
16.6 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:27
dep. 16:27
19.4 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:33
dep. 16:33
25.1 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:35
dep. 16:35
27.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:37
dep. 16:37
28.9 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
29.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
31.6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:45
dep. 16:45
36.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:47
dep. 16:47
37.7 km
Nis, EI
arr. 16:50
dep. 16:50
40.2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:53
dep. 16:53
42.3 km
arr. 16:57
dep. 16:57
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:05
46.1 km
16:51 17:50 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:51
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:57
dep. 16:57
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Crvena Reka
arr. 17:01
dep. 17:01
9.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:03
dep. 17:03
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 17:06
dep. 17:06
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:07
dep. 17:07
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:08
dep. 17:08
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:09
dep. 17:09
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:12
dep. 17:12
18.8 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 17:16
dep. 17:16
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
37.3 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
42 km
arr. 17:42
dep. 17:42
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
45.7 km
16:59 18:32 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 16:59
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:06
dep. 17:07
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:28
dep. 17:29
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
32 km
Prosek, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
39 km
arr. 18:19
dep. 18:20
44 km
arr. 18:26
dep. 18:27
49 km
arr. 18:32
51 km
17:25 18:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:25
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:26
dep. 17:26
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:29
dep. 17:29
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Crvena Reka
arr. 17:35
dep. 17:35
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
37 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
40 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
arr. 18:16
dep. 18:16
44 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
46 km
18:00 18:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
8 km
Crvena Reka
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:16
dep. 18:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
39 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
42 km
arr. 18:51
dep. 18:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
46 km
18:35 19:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:35
Crvena Reka, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Crvena Reka
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 19:05
dep. 19:05
21 km
Sicevo kod Nisa
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
32 km
arr. 19:25
dep. 19:25
38 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
42 km
19:42 20:42 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 19:42
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 19:47
dep. 19:47
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 19:49
dep. 19:49
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 19:52
dep. 19:52
8.5 km
Crvena Reka
arr. 19:53
dep. 19:53
9.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:55
dep. 19:55
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 19:58
dep. 19:58
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:59
dep. 19:59
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 20:00
dep. 20:00
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
18.8 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 20:08
dep. 20:08
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:14
dep. 20:14
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
29.5 km
Prosek, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:22
dep. 20:22
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
37.3 km
Nis, EI
arr. 20:27
dep. 20:27
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 20:30
dep. 20:30
42 km
arr. 20:34
dep. 20:34
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 20:42
45.7 km
20:30 21:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 20:30
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
dep. 20:31
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:32
dep. 20:32
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 20:34
dep. 20:34
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:37
dep. 20:37
8 km
Crvena Reka
arr. 20:38
dep. 20:38
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 20:54
dep. 20:54
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
39 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
40 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
42 km
arr. 21:20
dep. 21:20
44 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
46 km
21:36 23:09 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 21:36
Crvena Reka, Belanovac
arr. 21:43
dep. 21:44
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:05
dep. 22:06
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 22:34
dep. 22:35
32 km
Prosek, Railway station
arr. 22:41
dep. 22:42
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:48
dep. 22:49
39 km
arr. 22:56
dep. 22:57
44 km
arr. 23:03
dep. 23:04
49 km
arr. 23:09
51 km
22:10 23:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 22:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 22:12
dep. 22:12
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 22:15
dep. 22:15
4 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 22:17
dep. 22:17
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 22:20
dep. 22:20
8.5 km
Crvena Reka
arr. 22:21
dep. 22:21
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 22:22
dep. 22:22
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 22:23
dep. 22:23
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 22:26
dep. 22:26
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 22:27
dep. 22:27
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 22:28
dep. 22:28
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:29
dep. 22:29
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 22:32
dep. 22:32
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 22:35
dep. 22:35
21.9 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 22:36
dep. 22:36
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 22:38
dep. 22:38
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 22:40
dep. 22:40
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 22:42
dep. 22:42
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 22:45
dep. 22:45
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:52
dep. 22:52
37.3 km
Nis, EI
arr. 22:55
dep. 22:55
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 22:58
dep. 22:58
42 km
arr. 23:02
dep. 23:02
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
45.7 km

Naselja Bela Palanka i Nis su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Nis iznosi od 2,54 EUR do 2,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.