Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Nis timetable

thursday, 14.11.2019.
05:00 06:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 05:07
dep. 05:07
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 05:10
dep. 05:10
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 05:12
dep. 05:12
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 05:13
dep. 05:13
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 05:17
dep. 05:17
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 05:18
dep. 05:18
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 05:19
dep. 05:19
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 05:22
dep. 05:22
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 05:25
dep. 05:25
21.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 05:26
dep. 05:26
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 05:28
dep. 05:28
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
37.3 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
42 km
arr. 05:52
dep. 05:52
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
45.7 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 05:40
Vrgudinac, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
13 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
33 km
arr. 06:20
dep. 06:20
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
42 km
06:00 06:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
42 km
06:00 06:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:33
dep. 06:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
39 km
Nis, EI
arr. 06:46
dep. 06:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
42 km
arr. 06:51
dep. 06:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
46 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
42 km
06:35 07:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:35
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:37
dep. 06:37
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:45
dep. 06:45
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:46
dep. 06:46
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:48
dep. 06:48
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:52
dep. 06:52
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:53
dep. 06:53
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:54
dep. 06:54
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:57
dep. 06:57
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:00
dep. 07:00
21.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:03
dep. 07:03
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:07
dep. 07:07
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
37.3 km
Nis, EI
arr. 07:20
dep. 07:20
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 07:23
dep. 07:23
42 km
arr. 07:27
dep. 07:27
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
45.7 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:10
dep. 07:10
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:17
dep. 07:17
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:31
dep. 07:31
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
30 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:39
dep. 07:39
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:42
dep. 07:42
39 km
Nis, EI
arr. 07:43
dep. 07:43
40 km
Nis, Cele kula
arr. 07:48
dep. 07:48
42 km
arr. 07:50
dep. 07:50
44 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
46 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:30
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:50
dep. 07:50
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
32 km
arr. 08:05
dep. 08:05
38 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
42 km
07:40 08:35 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 07:40
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:42
dep. 07:42
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:54
dep. 07:54
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:59
dep. 07:59
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:01
dep. 08:01
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:03
dep. 08:03
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:09
dep. 08:09
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:11
dep. 08:11
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
37 km
Nis, EI
arr. 08:25
dep. 08:25
40 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
42 km
arr. 08:30
dep. 08:30
44 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
46 km
08:00 08:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 08:10
dep. 08:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
39 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
42 km
arr. 08:51
dep. 08:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
46 km
08:30 09:20 (00:50)
Bus stationA. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:30
Nis, A. stanica
arr. 09:20
42 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 08:30
Bela Palanka, Stadion
arr. 08:32
dep. 08:32
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:37
dep. 08:37
5.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 08:40
dep. 08:40
8.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 08:41
dep. 08:41
9.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:43
dep. 08:43
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:47
dep. 08:47
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:48
dep. 08:48
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:49
dep. 08:49
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:52
dep. 08:52
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Naselje
arr. 08:56
dep. 08:56
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:58
dep. 08:58
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:00
dep. 09:00
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:03
dep. 09:03
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
36 km
arr. 09:22
dep. 09:22
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
45.7 km
08:36 10:09 (01:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 08:36
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:43
dep. 08:44
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:05
dep. 09:06
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
32 km
Prosek, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
39 km
arr. 09:56
dep. 09:57
44 km
arr. 10:03
dep. 10:04
49 km
arr. 10:09
51 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 09:07
dep. 09:07
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 09:10
dep. 09:10
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 09:11
dep. 09:11
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 09:12
dep. 09:12
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 09:13
dep. 09:13
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:17
dep. 09:17
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:18
dep. 09:18
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:19
dep. 09:19
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:22
dep. 09:22
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:25
dep. 09:25
21.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:26
dep. 09:26
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:28
dep. 09:28
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:30
dep. 09:30
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:32
dep. 09:32
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:42
dep. 09:42
37.3 km
Nis, EI
arr. 09:45
dep. 09:45
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 09:48
dep. 09:48
42 km
arr. 09:52
dep. 09:52
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
45.7 km
10:10 11:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:10
Crvena Reka, Centar
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
13 km
arr. 10:55
dep. 10:55
38 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
42 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 10:45
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:54
dep. 10:54
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
39 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
40 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
42 km
arr. 11:36
dep. 11:36
44 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
46 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 11:40
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
arr. 12:15
dep. 12:15
38 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
42 km
12:00 12:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 12:10
dep. 12:10
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 12:17
dep. 12:17
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 12:22
dep. 12:22
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:29
dep. 12:29
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
37 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
40 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
42 km
arr. 12:50
dep. 12:50
44 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
46 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 12:30
Crvena Reka, Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
arr. 13:15
dep. 13:15
38 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
42 km
13:04 14:44 (01:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 13:04
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:12
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:22
dep. 13:23
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:33
dep. 13:34
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:52
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
32 km
Prosek, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:24
39 km
arr. 14:31
dep. 14:32
44 km
arr. 14:38
dep. 14:39
49 km
arr. 14:44
51 km
13:05 14:00 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:05
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
dep. 13:06
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
23 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
24 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
39 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
42 km
arr. 13:55
dep. 13:55
44 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
46 km
13:50 14:45 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 13:50
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:51
dep. 13:51
1 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:16
dep. 14:16
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:19
dep. 14:19
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:24
dep. 14:24
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:28
dep. 14:28
36 km
Nis, Cele kula
arr. 14:35
dep. 14:35
42 km
arr. 14:40
dep. 14:40
44 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
46 km
14:10 15:05 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 14:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
26 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
37 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
40 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
42 km
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
46 km
15:10 16:05 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
42 km
15:10 16:10 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:17
dep. 15:17
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
21.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
37.3 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
42 km
arr. 16:02
dep. 16:02
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
45.7 km
15:59 17:00 (01:01)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bolnica
dep. 15:59
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
56.8 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:05
dep. 16:05
60.9 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:07
dep. 16:07
62 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:10
dep. 16:10
65.2 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
66.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:13
dep. 16:13
67.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
69.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
70.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
71.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
72.2 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
72.8 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
75.6 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
79.7 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
81.3 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
83.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
85.1 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
85.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
87.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
92.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:42
dep. 16:42
93.9 km
Nis, EI
arr. 16:45
dep. 16:45
96.4 km
Nis, Cele kula
arr. 16:48
dep. 16:48
98.5 km
arr. 16:52
dep. 16:52
99.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
102.3 km
16:47 18:20 (01:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 16:47
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:54
dep. 16:55
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:01
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:11
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:16
dep. 17:17
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:46
32 km
Prosek, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
39 km
arr. 18:07
dep. 18:08
44 km
arr. 18:14
dep. 18:15
49 km
arr. 18:20
51 km
16:51 17:50 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:51
Bela Palanka, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:57
dep. 16:57
5.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 17:01
dep. 17:01
9.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:03
dep. 17:03
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:07
dep. 17:07
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:08
dep. 17:08
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:09
dep. 17:09
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:12
dep. 17:12
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 17:18
dep. 17:18
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:20
dep. 17:20
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
37.3 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
42 km
arr. 17:42
dep. 17:42
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
45.7 km
17:25 18:20 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:25
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:26
dep. 17:26
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:29
dep. 17:29
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
8.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
14.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
19 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
22 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
28 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
37 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
40 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
arr. 18:16
dep. 18:16
44 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
46 km
18:00 18:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:00
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
39 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
40 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
42 km
arr. 18:51
dep. 18:51
44 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
46 km
18:35 19:30 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:35
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
13 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
21 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
29 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
32 km
arr. 19:25
dep. 19:25
38 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
42 km
20:30 21:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 20:30
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
dep. 20:31
1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:32
dep. 20:32
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:34
dep. 20:34
6 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:37
dep. 20:37
8 km
Crvena Reka, Centar
arr. 20:38
dep. 20:38
8.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
23 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
28 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
31 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
39 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
40 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
42 km
arr. 21:20
dep. 21:20
44 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
46 km
21:40 23:13 (01:33)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 21:40
Vrgudinac, Belanovac
arr. 21:47
dep. 21:48
6 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
11 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
15 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:09
dep. 22:10
17 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 22:27
dep. 22:28
26 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
32 km
Prosek, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
35 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
39 km
arr. 23:00
dep. 23:01
44 km
arr. 23:07
dep. 23:08
49 km
arr. 23:13
51 km
22:10 23:10 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 22:10
Bela Palanka, Budućnost
arr. 22:12
dep. 22:12
1.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 22:15
dep. 22:15
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 22:17
dep. 22:17
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 22:20
dep. 22:20
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 22:21
dep. 22:21
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 22:22
dep. 22:22
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 22:23
dep. 22:23
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
13.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 22:27
dep. 22:27
14.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 22:28
dep. 22:28
15.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:29
dep. 22:29
15.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 22:32
dep. 22:32
18.8 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 22:35
dep. 22:35
21.9 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 22:36
dep. 22:36
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 22:38
dep. 22:38
24.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 22:40
dep. 22:40
26.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 22:42
dep. 22:42
28.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
29.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 22:45
dep. 22:45
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
36 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:52
dep. 22:52
37.3 km
Nis, EI
arr. 22:55
dep. 22:55
39.9 km
Nis, Cele kula
arr. 22:58
dep. 22:58
42 km
arr. 23:02
dep. 23:02
43.4 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
45.7 km

Naselja Bela Palanka i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Nis iznosi od 2,58 EUR do 2,70 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.