Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Palanka - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.03.2019.
04:09 08:04 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:09
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
8.5 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
13.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
36 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
37.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
280.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
284.5 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
04:09 08:04 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:09
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
8.5 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
13.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
36 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
37.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
280.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
284.5 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
32 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:30
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 14,41 EUR
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km
18:19 21:50 (03:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 18:19
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:40
dep. 21:40
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:50
280 km

Naselja Bela Palanka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~281 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 31min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 04:09 h, dok je poslednji polazak u 18:19 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Beograd (Belgrade) iznosi od 14,41 EUR do 14,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.