Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
04:09 08:04 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:09
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
13.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
36 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
37.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
280.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
284.5 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
12:23 18:18 (05:55)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 12:23
arr. 13:36
dep. 14:10
51 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
83 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
126 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
131 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
149 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
157 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
171 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
200 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
221 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
234 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
262 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
312 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
322 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km
Bela Palanka - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:09 08:04 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:09
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
5.3 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
8.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 04:19
dep. 04:19
9.1 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
13.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
31.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
36 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
37.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
280.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
284.5 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
12:23 18:18 (05:55)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Railway station
dep. 12:23
arr. 13:36
dep. 14:10
51 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:39
dep. 14:40
83 km
Stalac, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
126 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
131 km
Paracin, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
149 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
157 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
171 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
200 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
221 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
234 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
262 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
312 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
322 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km

Naselja Bela Palanka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~288 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 31min., a najduže 05h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 04:09 h, dok je poslednji polazak u 17:04 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Beograd (Belgrade) iznosi od 14,61 EUR do 14,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.