Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:10 07:44 (03:34)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:10
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
5.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
8.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
9.1 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
13.6 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
31.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
276.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
280.9 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km
Bela Palanka - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
04:10 07:44 (03:34)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 04:10
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
4 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
5.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
8.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
9.1 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
9.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
10.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
12.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
13.6 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
22.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
28.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
31.4 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
276.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
280.9 km
06:00 10:10 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:00
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
27 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
36 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
42 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:10
278 km
09:10 12:45 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 09:10
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
276.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:45
280 km
15:10 19:30 (04:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
73 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
144 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:30
278 km
17:04 20:35 (03:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 17:04
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
276.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:35
280 km

Naselja Bela Palanka i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~280 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 31min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 17:04 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Belgrade (Beograd) iznosi od 14,61 EUR do 14,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.