Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Begec - Novi Sad timetable

friday, 22.11.2019.
03:05 03:45 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 03:05
arr. 03:06
dep. 03:06
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 03:07
dep. 03:07
0.9 km
arr. 03:08
dep. 03:08
1.3 km
arr. 03:09
dep. 03:09
1.8 km
arr. 03:10
dep. 03:10
2.3 km
arr. 03:11
dep. 03:11
2.6 km
arr. 03:13
dep. 03:13
3.6 km
arr. 03:15
dep. 03:15
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 03:16
dep. 03:16
5.1 km
arr. 03:17
dep. 03:17
6.6 km
arr. 03:18
dep. 03:18
7.2 km
arr. 03:19
dep. 03:19
8.1 km
arr. 03:20
dep. 03:20
8.6 km
arr. 03:22
dep. 03:22
9.4 km
arr. 03:23
dep. 03:23
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 03:25
dep. 03:25
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 03:29
dep. 03:29
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 03:31
dep. 03:31
13.6 km
arr. 03:35
dep. 03:35
14.1 km
arr. 03:36
dep. 03:36
14.3 km
arr. 03:37
dep. 03:37
14.8 km
arr. 03:38
dep. 03:38
15.4 km
arr. 03:40
dep. 03:40
16.8 km
arr. 03:43
dep. 03:43
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:45
19.5 km
03:50 04:32 (00:42)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 03:50
arr. 03:51
dep. 03:51
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 03:52
dep. 03:52
0.9 km
arr. 03:53
dep. 03:53
1.3 km
arr. 03:54
dep. 03:54
1.8 km
arr. 03:55
dep. 03:55
2.3 km
arr. 03:56
dep. 03:56
2.6 km
arr. 03:58
dep. 03:58
3.6 km
arr. 04:00
dep. 04:00
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 04:01
dep. 04:01
5.1 km
arr. 04:02
dep. 04:02
6.6 km
arr. 04:03
dep. 04:03
6.9 km
arr. 04:04
dep. 04:04
7.2 km
arr. 04:05
dep. 04:05
7.7 km
arr. 04:06
dep. 04:06
8.2 km
arr. 04:07
dep. 04:07
8.5 km
arr. 04:08
dep. 04:08
8.8 km
Futog, Cara Lazara 8
arr. 04:09
dep. 04:09
9.4 km
arr. 04:10
dep. 04:10
9.9 km
arr. 04:11
dep. 04:11
10.2 km
arr. 04:12
dep. 04:12
10.8 km
arr. 04:13
dep. 04:13
11.6 km
arr. 04:14
dep. 04:14
11.9 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 04:15
dep. 04:15
12.9 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 04:17
dep. 04:17
14.8 km
Veternik, Fester
arr. 04:19
dep. 04:19
15.7 km
arr. 04:20
dep. 04:20
16.2 km
arr. 04:21
dep. 04:21
16.4 km
arr. 04:22
dep. 04:22
16.9 km
arr. 04:23
dep. 04:23
17.5 km
arr. 04:25
dep. 04:25
18.9 km
arr. 04:30
dep. 04:30
20 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 04:32
21.6 km
04:35 05:16 (00:41)
OkretnicaUspenska - Pozorisni trg
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 04:35
arr. 04:36
dep. 04:36
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 04:37
dep. 04:37
0.9 km
arr. 04:38
dep. 04:38
1.3 km
arr. 04:39
dep. 04:39
1.8 km
arr. 04:40
dep. 04:40
2.3 km
arr. 04:41
dep. 04:41
2.6 km
arr. 04:43
dep. 04:43
3.6 km
arr. 04:45
dep. 04:45
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 04:46
dep. 04:46
5.1 km
arr. 04:47
dep. 04:47
6.6 km
arr. 04:48
dep. 04:48
7.2 km
arr. 04:49
dep. 04:49
8.1 km
arr. 04:50
dep. 04:50
8.6 km
arr. 04:52
dep. 04:52
9.4 km
arr. 04:53
dep. 04:53
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 04:55
dep. 04:55
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 04:59
dep. 04:59
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 05:01
dep. 05:01
13.6 km
arr. 05:05
dep. 05:05
14.1 km
arr. 05:06
dep. 05:06
14.3 km
arr. 05:07
dep. 05:07
14.8 km
arr. 05:08
dep. 05:08
15.4 km
arr. 05:10
dep. 05:10
16.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
17.9 km
arr. 05:16
18.5 km
05:15 05:55 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 05:15
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 05:17
dep. 05:17
0.9 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
arr. 05:19
dep. 05:19
1.8 km
arr. 05:20
dep. 05:20
2.3 km
arr. 05:21
dep. 05:21
2.6 km
arr. 05:23
dep. 05:23
3.6 km
arr. 05:25
dep. 05:25
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 05:26
dep. 05:26
5.1 km
arr. 05:27
dep. 05:27
6.6 km
arr. 05:28
dep. 05:28
7.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
8.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
8.6 km
arr. 05:32
dep. 05:32
9.4 km
arr. 05:33
dep. 05:33
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 05:35
dep. 05:35
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 05:39
dep. 05:39
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 05:41
dep. 05:41
13.6 km
arr. 05:45
dep. 05:45
14.1 km
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
arr. 05:48
dep. 05:48
15.4 km
arr. 05:50
dep. 05:50
16.8 km
arr. 05:53
dep. 05:53
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:55
19.5 km
05:17 05:50 (00:33)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 05:17
arr. 05:24
dep. 05:24
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
16.4 km
arr. 05:50
19.1 km
05:45 06:25 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 05:45
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
arr. 05:49
dep. 05:49
1.8 km
arr. 05:50
dep. 05:50
2.3 km
arr. 05:51
dep. 05:51
2.6 km
arr. 05:53
dep. 05:53
3.6 km
arr. 05:55
dep. 05:55
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
arr. 05:57
dep. 05:57
6.6 km
arr. 05:58
dep. 05:58
7.2 km
arr. 05:59
dep. 05:59
8.1 km
arr. 06:00
dep. 06:00
8.6 km
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
arr. 06:03
dep. 06:03
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 06:05
dep. 06:05
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 06:09
dep. 06:09
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 06:11
dep. 06:11
13.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
14.1 km
arr. 06:16
dep. 06:16
14.3 km
arr. 06:17
dep. 06:17
14.8 km
arr. 06:18
dep. 06:18
15.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
16.8 km
arr. 06:23
dep. 06:23
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:25
19.5 km
05:57 06:28 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 05:57
arr. 06:04
dep. 06:04
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:11
dep. 06:11
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
16.4 km
arr. 06:28
19.1 km
06:05 06:45 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 06:05
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.3 km
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
2.6 km
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 06:16
dep. 06:16
5.1 km
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
arr. 06:18
dep. 06:18
7.2 km
arr. 06:19
dep. 06:19
8.1 km
arr. 06:20
dep. 06:20
8.6 km
arr. 06:22
dep. 06:22
9.4 km
arr. 06:23
dep. 06:23
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 06:25
dep. 06:25
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 06:29
dep. 06:29
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 06:31
dep. 06:31
13.6 km
arr. 06:35
dep. 06:35
14.1 km
arr. 06:36
dep. 06:36
14.3 km
arr. 06:37
dep. 06:37
14.8 km
arr. 06:38
dep. 06:38
15.4 km
arr. 06:40
dep. 06:40
16.8 km
arr. 06:43
dep. 06:43
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:45
19.5 km
06:12 06:50 (00:38)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 06:12
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
16 km
arr. 06:50
19 km
06:37 07:10 (00:33)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 06:37
arr. 06:44
dep. 06:44
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:51
dep. 06:51
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
16.4 km
arr. 07:10
19.1 km
06:45 07:25 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 06:45
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
arr. 06:48
dep. 06:48
1.3 km
arr. 06:49
dep. 06:49
1.8 km
arr. 06:50
dep. 06:50
2.3 km
arr. 06:51
dep. 06:51
2.6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
3.6 km
arr. 06:55
dep. 06:55
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
5.1 km
arr. 06:57
dep. 06:57
6.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
7.2 km
arr. 06:59
dep. 06:59
8.1 km
arr. 07:00
dep. 07:00
8.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
9.4 km
arr. 07:03
dep. 07:03
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 07:05
dep. 07:05
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 07:09
dep. 07:09
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 07:11
dep. 07:11
13.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
14.1 km
arr. 07:16
dep. 07:16
14.3 km
arr. 07:17
dep. 07:17
14.8 km
arr. 07:18
dep. 07:18
15.4 km
arr. 07:20
dep. 07:20
16.8 km
arr. 07:23
dep. 07:23
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:25
19.5 km
07:06 07:41 (00:35)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 07:06
arr. 07:14
dep. 07:14
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:22
dep. 07:22
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:31
dep. 07:31
16.4 km
arr. 07:41
19.1 km
07:07 07:38 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 07:07
arr. 07:14
dep. 07:14
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
16.4 km
arr. 07:38
19.1 km
07:20 08:00 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 07:20
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 07:22
dep. 07:22
0.9 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.3 km
arr. 07:24
dep. 07:24
1.8 km
arr. 07:25
dep. 07:25
2.3 km
arr. 07:26
dep. 07:26
2.6 km
arr. 07:28
dep. 07:28
3.6 km
arr. 07:30
dep. 07:30
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 07:31
dep. 07:31
5.1 km
arr. 07:32
dep. 07:32
6.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
7.2 km
arr. 07:34
dep. 07:34
8.1 km
arr. 07:35
dep. 07:35
8.6 km
arr. 07:37
dep. 07:37
9.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 07:40
dep. 07:40
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 07:44
dep. 07:44
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 07:46
dep. 07:46
13.6 km
arr. 07:50
dep. 07:50
14.1 km
arr. 07:51
dep. 07:51
14.3 km
arr. 07:52
dep. 07:52
14.8 km
arr. 07:53
dep. 07:53
15.4 km
arr. 07:55
dep. 07:55
16.8 km
arr. 07:58
dep. 07:58
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:00
19.5 km
07:24 07:48 (00:24)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 07:24
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
arr. 07:48
19 km
07:52 08:27 (00:35)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 07:52
arr. 08:00
dep. 08:00
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:08
dep. 08:08
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
16.4 km
arr. 08:27
19.1 km
08:05 08:30 (00:25)
IMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, I
dep. 08:05
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
arr. 08:30
24 km
08:10 08:50 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 08:10
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 08:12
dep. 08:12
0.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
1.3 km
arr. 08:14
dep. 08:14
1.8 km
arr. 08:15
dep. 08:15
2.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
2.6 km
arr. 08:18
dep. 08:18
3.6 km
arr. 08:20
dep. 08:20
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 08:21
dep. 08:21
5.1 km
arr. 08:22
dep. 08:22
6.6 km
arr. 08:23
dep. 08:23
7.2 km
arr. 08:24
dep. 08:24
8.1 km
arr. 08:25
dep. 08:25
8.6 km
arr. 08:27
dep. 08:27
9.4 km
arr. 08:28
dep. 08:28
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 08:30
dep. 08:30
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 08:34
dep. 08:34
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 08:36
dep. 08:36
13.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
14.1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
14.3 km
arr. 08:42
dep. 08:42
14.8 km
arr. 08:43
dep. 08:43
15.4 km
arr. 08:45
dep. 08:45
16.8 km
arr. 08:48
dep. 08:48
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:50
19.5 km
08:59 09:30 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 08:59
arr. 09:06
dep. 09:06
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 09:21
dep. 09:21
16.4 km
arr. 09:30
19.1 km
09:00 09:40 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 09:00
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 09:02
dep. 09:02
0.9 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.3 km
arr. 09:04
dep. 09:04
1.8 km
arr. 09:05
dep. 09:05
2.3 km
arr. 09:06
dep. 09:06
2.6 km
arr. 09:08
dep. 09:08
3.6 km
arr. 09:10
dep. 09:10
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 09:11
dep. 09:11
5.1 km
arr. 09:12
dep. 09:12
6.6 km
arr. 09:13
dep. 09:13
7.2 km
arr. 09:14
dep. 09:14
8.1 km
arr. 09:15
dep. 09:15
8.6 km
arr. 09:17
dep. 09:17
9.4 km
arr. 09:18
dep. 09:18
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 09:20
dep. 09:20
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 09:24
dep. 09:24
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 09:26
dep. 09:26
13.6 km
arr. 09:30
dep. 09:30
14.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
14.3 km
arr. 09:32
dep. 09:32
14.8 km
arr. 09:33
dep. 09:33
15.4 km
arr. 09:35
dep. 09:35
16.8 km
arr. 09:38
dep. 09:38
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:40
19.5 km
09:47 10:18 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 09:47
arr. 09:54
dep. 09:54
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:01
dep. 10:01
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 10:09
dep. 10:09
16.4 km
arr. 10:18
19.1 km
09:50 10:30 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 09:50
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 09:52
dep. 09:52
0.9 km
arr. 09:53
dep. 09:53
1.3 km
arr. 09:54
dep. 09:54
1.8 km
arr. 09:55
dep. 09:55
2.3 km
arr. 09:56
dep. 09:56
2.6 km
arr. 09:58
dep. 09:58
3.6 km
arr. 10:00
dep. 10:00
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
5.1 km
arr. 10:02
dep. 10:02
6.6 km
arr. 10:03
dep. 10:03
7.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
8.1 km
arr. 10:05
dep. 10:05
8.6 km
arr. 10:07
dep. 10:07
9.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 10:10
dep. 10:10
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 10:14
dep. 10:14
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 10:16
dep. 10:16
13.6 km
arr. 10:20
dep. 10:20
14.1 km
arr. 10:21
dep. 10:21
14.3 km
arr. 10:22
dep. 10:22
14.8 km
arr. 10:23
dep. 10:23
15.4 km
arr. 10:25
dep. 10:25
16.8 km
arr. 10:28
dep. 10:28
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:30
19.5 km
10:17 10:48 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 10:17
arr. 10:24
dep. 10:24
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:31
dep. 10:31
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 10:39
dep. 10:39
16.4 km
arr. 10:48
19.1 km
10:55 11:35 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 10:55
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
arr. 10:58
dep. 10:58
1.3 km
arr. 10:59
dep. 10:59
1.8 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2.3 km
arr. 11:01
dep. 11:01
2.6 km
arr. 11:03
dep. 11:03
3.6 km
arr. 11:05
dep. 11:05
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 11:06
dep. 11:06
5.1 km
arr. 11:07
dep. 11:07
6.6 km
arr. 11:08
dep. 11:08
7.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
8.1 km
arr. 11:10
dep. 11:10
8.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
9.4 km
arr. 11:13
dep. 11:13
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 11:15
dep. 11:15
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 11:19
dep. 11:19
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 11:21
dep. 11:21
13.6 km
arr. 11:25
dep. 11:25
14.1 km
arr. 11:26
dep. 11:26
14.3 km
arr. 11:27
dep. 11:27
14.8 km
arr. 11:28
dep. 11:28
15.4 km
arr. 11:30
dep. 11:30
16.8 km
arr. 11:33
dep. 11:33
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:35
19.5 km
10:57 11:28 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 10:57
arr. 11:04
dep. 11:04
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
16.4 km
arr. 11:28
19.1 km
11:27 11:58 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 11:27
arr. 11:34
dep. 11:34
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:41
dep. 11:41
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 11:49
dep. 11:49
16.4 km
arr. 11:58
19.1 km
11:45 12:25 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 11:45
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 11:47
dep. 11:47
0.9 km
arr. 11:48
dep. 11:48
1.3 km
arr. 11:49
dep. 11:49
1.8 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2.3 km
arr. 11:51
dep. 11:51
2.6 km
arr. 11:53
dep. 11:53
3.6 km
arr. 11:55
dep. 11:55
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 11:56
dep. 11:56
5.1 km
arr. 11:57
dep. 11:57
6.6 km
arr. 11:58
dep. 11:58
7.2 km
arr. 11:59
dep. 11:59
8.1 km
arr. 12:00
dep. 12:00
8.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
9.4 km
arr. 12:03
dep. 12:03
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 12:05
dep. 12:05
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 12:09
dep. 12:09
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 12:11
dep. 12:11
13.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
14.1 km
arr. 12:16
dep. 12:16
14.3 km
arr. 12:17
dep. 12:17
14.8 km
arr. 12:18
dep. 12:18
15.4 km
arr. 12:20
dep. 12:20
16.8 km
arr. 12:23
dep. 12:23
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:25
19.5 km
12:07 12:38 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 12:07
arr. 12:14
dep. 12:14
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:21
dep. 12:21
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
16.4 km
arr. 12:38
19.1 km
12:27 12:58 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 12:27
arr. 12:34
dep. 12:34
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:41
dep. 12:41
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 12:49
dep. 12:49
16.4 km
arr. 12:58
19.1 km
12:40 13:20 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 12:40
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
arr. 12:43
dep. 12:43
1.3 km
arr. 12:44
dep. 12:44
1.8 km
arr. 12:45
dep. 12:45
2.3 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
arr. 12:48
dep. 12:48
3.6 km
arr. 12:50
dep. 12:50
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 12:51
dep. 12:51
5.1 km
arr. 12:52
dep. 12:52
6.6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7.2 km
arr. 12:54
dep. 12:54
8.1 km
arr. 12:55
dep. 12:55
8.6 km
arr. 12:57
dep. 12:57
9.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 13:00
dep. 13:00
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 13:04
dep. 13:04
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 13:06
dep. 13:06
13.6 km
arr. 13:10
dep. 13:10
14.1 km
arr. 13:11
dep. 13:11
14.3 km
arr. 13:12
dep. 13:12
14.8 km
arr. 13:13
dep. 13:13
15.4 km
arr. 13:15
dep. 13:15
16.8 km
arr. 13:18
dep. 13:18
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:20
19.5 km
12:50 13:10 (00:20)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 12:50
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
arr. 13:10
19 km
13:12 13:43 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 13:12
arr. 13:19
dep. 13:19
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
16.4 km
arr. 13:43
19.1 km
13:27 13:58 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 13:27
arr. 13:34
dep. 13:34
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:41
dep. 13:41
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:49
dep. 13:49
16.4 km
arr. 13:58
19.1 km
13:40 14:20 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 13:40
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
0.9 km
arr. 13:43
dep. 13:43
1.3 km
arr. 13:44
dep. 13:44
1.8 km
arr. 13:45
dep. 13:45
2.3 km
arr. 13:46
dep. 13:46
2.6 km
arr. 13:48
dep. 13:48
3.6 km
arr. 13:50
dep. 13:50
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 13:51
dep. 13:51
5.1 km
arr. 13:52
dep. 13:52
6.6 km
arr. 13:53
dep. 13:53
7.2 km
arr. 13:54
dep. 13:54
8.1 km
arr. 13:55
dep. 13:55
8.6 km
arr. 13:57
dep. 13:57
9.4 km
arr. 13:58
dep. 13:58
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 14:00
dep. 14:00
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 14:04
dep. 14:04
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 14:06
dep. 14:06
13.6 km
arr. 14:10
dep. 14:10
14.1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
14.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
arr. 14:13
dep. 14:13
15.4 km
arr. 14:15
dep. 14:15
16.8 km
arr. 14:18
dep. 14:18
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:20
19.5 km
13:57 14:32 (00:35)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 13:57
arr. 14:05
dep. 14:05
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:13
dep. 14:13
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
arr. 14:32
19.1 km
14:15 14:55 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 14:15
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 14:17
dep. 14:17
0.9 km
arr. 14:18
dep. 14:18
1.3 km
arr. 14:19
dep. 14:19
1.8 km
arr. 14:20
dep. 14:20
2.3 km
arr. 14:21
dep. 14:21
2.6 km
arr. 14:23
dep. 14:23
3.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
5.1 km
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
arr. 14:28
dep. 14:28
7.2 km
arr. 14:29
dep. 14:29
8.1 km
arr. 14:30
dep. 14:30
8.6 km
arr. 14:32
dep. 14:32
9.4 km
arr. 14:33
dep. 14:33
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 14:35
dep. 14:35
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 14:39
dep. 14:39
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 14:41
dep. 14:41
13.6 km
arr. 14:45
dep. 14:45
14.1 km
arr. 14:46
dep. 14:46
14.3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
14.8 km
arr. 14:48
dep. 14:48
15.4 km
arr. 14:50
dep. 14:50
16.8 km
arr. 14:53
dep. 14:53
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:55
19.5 km
14:42 15:13 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 14:42
arr. 14:49
dep. 14:49
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:56
dep. 14:56
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 15:04
dep. 15:04
16.4 km
arr. 15:13
19.1 km
14:50 15:30 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 14:50
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 14:52
dep. 14:52
0.9 km
arr. 14:53
dep. 14:53
1.3 km
arr. 14:54
dep. 14:54
1.8 km
arr. 14:55
dep. 14:55
2.3 km
arr. 14:56
dep. 14:56
2.6 km
arr. 14:58
dep. 14:58
3.6 km
arr. 15:00
dep. 15:00
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 15:01
dep. 15:01
5.1 km
arr. 15:02
dep. 15:02
6.6 km
arr. 15:03
dep. 15:03
7.2 km
arr. 15:04
dep. 15:04
8.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
8.6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
9.4 km
arr. 15:08
dep. 15:08
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 15:10
dep. 15:10
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 15:16
dep. 15:16
13.6 km
arr. 15:20
dep. 15:20
14.1 km
arr. 15:21
dep. 15:21
14.3 km
arr. 15:22
dep. 15:22
14.8 km
arr. 15:23
dep. 15:23
15.4 km
arr. 15:25
dep. 15:25
16.8 km
arr. 15:28
dep. 15:28
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:30
19.5 km
15:20 16:00 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 15:20
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 15:22
dep. 15:22
0.9 km
arr. 15:23
dep. 15:23
1.3 km
arr. 15:24
dep. 15:24
1.8 km
arr. 15:25
dep. 15:25
2.3 km
arr. 15:26
dep. 15:26
2.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
3.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 15:31
dep. 15:31
5.1 km
arr. 15:32
dep. 15:32
6.6 km
arr. 15:33
dep. 15:33
7.2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
8.1 km
arr. 15:35
dep. 15:35
8.6 km
arr. 15:37
dep. 15:37
9.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 15:40
dep. 15:40
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 15:44
dep. 15:44
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 15:46
dep. 15:46
13.6 km
arr. 15:50
dep. 15:50
14.1 km
arr. 15:51
dep. 15:51
14.3 km
arr. 15:52
dep. 15:52
14.8 km
arr. 15:53
dep. 15:53
15.4 km
arr. 15:55
dep. 15:55
16.8 km
arr. 15:58
dep. 15:58
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:00
19.5 km
15:32 16:05 (00:33)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 15:32
arr. 15:39
dep. 15:39
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:46
dep. 15:46
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 15:55
dep. 15:55
16.4 km
arr. 16:05
19.1 km
15:45 16:25 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 15:45
arr. 15:46
dep. 15:46
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
0.9 km
arr. 15:48
dep. 15:48
1.3 km
arr. 15:49
dep. 15:49
1.8 km
arr. 15:50
dep. 15:50
2.3 km
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
arr. 15:53
dep. 15:53
3.6 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 15:56
dep. 15:56
5.1 km
arr. 15:57
dep. 15:57
6.6 km
arr. 15:58
dep. 15:58
7.2 km
arr. 15:59
dep. 15:59
8.1 km
arr. 16:00
dep. 16:00
8.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
9.4 km
arr. 16:03
dep. 16:03
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 16:05
dep. 16:05
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 16:11
dep. 16:11
13.6 km
arr. 16:15
dep. 16:15
14.1 km
arr. 16:16
dep. 16:16
14.3 km
arr. 16:17
dep. 16:17
14.8 km
arr. 16:18
dep. 16:18
15.4 km
arr. 16:20
dep. 16:20
16.8 km
arr. 16:23
dep. 16:23
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:25
19.5 km
15:57 16:28 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 15:57
arr. 16:04
dep. 16:04
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:11
dep. 16:11
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 16:19
dep. 16:19
16.4 km
arr. 16:28
19.1 km
16:05 16:45 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 16:05
arr. 16:06
dep. 16:06
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 16:07
dep. 16:07
0.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
1.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
1.8 km
arr. 16:10
dep. 16:10
2.3 km
arr. 16:11
dep. 16:11
2.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
3.6 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
5.1 km
arr. 16:17
dep. 16:17
6.6 km
arr. 16:18
dep. 16:18
7.2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
8.1 km
arr. 16:20
dep. 16:20
8.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
9.4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 16:25
dep. 16:25
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 16:31
dep. 16:31
13.6 km
arr. 16:35
dep. 16:35
14.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
14.3 km
arr. 16:37
dep. 16:37
14.8 km
arr. 16:38
dep. 16:38
15.4 km
arr. 16:40
dep. 16:40
16.8 km
arr. 16:43
dep. 16:43
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:45
19.5 km
16:28 16:50 (00:22)
Partizanska - fudbalski terenMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:28
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
arr. 16:50
17 km
16:30 17:10 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 16:30
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
arr. 16:34
dep. 16:34
1.8 km
arr. 16:35
dep. 16:35
2.3 km
arr. 16:36
dep. 16:36
2.6 km
arr. 16:38
dep. 16:38
3.6 km
arr. 16:40
dep. 16:40
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 16:41
dep. 16:41
5.1 km
arr. 16:42
dep. 16:42
6.6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
7.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
8.1 km
arr. 16:45
dep. 16:45
8.6 km
arr. 16:47
dep. 16:47
9.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 16:50
dep. 16:50
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 16:54
dep. 16:54
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 16:56
dep. 16:56
13.6 km
arr. 17:00
dep. 17:00
14.1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
14.3 km
arr. 17:02
dep. 17:02
14.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
15.4 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
arr. 17:08
dep. 17:08
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:10
19.5 km
16:47 17:18 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 16:47
arr. 16:54
dep. 16:54
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:01
dep. 17:01
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
16.4 km
arr. 17:18
19.1 km
17:10 17:50 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 17:10
arr. 17:11
dep. 17:11
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 17:12
dep. 17:12
0.9 km
arr. 17:13
dep. 17:13
1.3 km
arr. 17:14
dep. 17:14
1.8 km
arr. 17:15
dep. 17:15
2.3 km
arr. 17:16
dep. 17:16
2.6 km
arr. 17:18
dep. 17:18
3.6 km
arr. 17:20
dep. 17:20
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 17:21
dep. 17:21
5.1 km
arr. 17:22
dep. 17:22
6.6 km
arr. 17:23
dep. 17:23
7.2 km
arr. 17:24
dep. 17:24
8.1 km
arr. 17:25
dep. 17:25
8.6 km
arr. 17:27
dep. 17:27
9.4 km
arr. 17:28
dep. 17:28
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 17:30
dep. 17:30
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 17:34
dep. 17:34
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 17:36
dep. 17:36
13.6 km
arr. 17:40
dep. 17:40
14.1 km
arr. 17:41
dep. 17:41
14.3 km
arr. 17:42
dep. 17:42
14.8 km
arr. 17:43
dep. 17:43
15.4 km
arr. 17:45
dep. 17:45
16.8 km
arr. 17:48
dep. 17:48
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:50
19.5 km
17:17 17:45 (00:28)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 17:17
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
10 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
16 km
arr. 17:45
19 km
17:57 18:28 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 17:57
arr. 18:04
dep. 18:04
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:11
dep. 18:11
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 18:19
dep. 18:19
16.4 km
arr. 18:28
19.1 km
18:00 18:40 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 18:00
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 18:02
dep. 18:02
0.9 km
arr. 18:03
dep. 18:03
1.3 km
arr. 18:04
dep. 18:04
1.8 km
arr. 18:05
dep. 18:05
2.3 km
arr. 18:06
dep. 18:06
2.6 km
arr. 18:08
dep. 18:08
3.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 18:11
dep. 18:11
5.1 km
arr. 18:12
dep. 18:12
6.6 km
arr. 18:13
dep. 18:13
7.2 km
arr. 18:14
dep. 18:14
8.1 km
arr. 18:15
dep. 18:15
8.6 km
arr. 18:17
dep. 18:17
9.4 km
arr. 18:18
dep. 18:18
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 18:20
dep. 18:20
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 18:24
dep. 18:24
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 18:26
dep. 18:26
13.6 km
arr. 18:30
dep. 18:30
14.1 km
arr. 18:31
dep. 18:31
14.3 km
arr. 18:32
dep. 18:32
14.8 km
arr. 18:33
dep. 18:33
15.4 km
arr. 18:35
dep. 18:35
16.8 km
arr. 18:38
dep. 18:38
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:40
19.5 km
18:27 18:58 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 18:27
arr. 18:34
dep. 18:34
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:41
dep. 18:41
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 18:49
dep. 18:49
16.4 km
arr. 18:58
19.1 km
18:50 19:30 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 18:50
arr. 18:51
dep. 18:51
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 18:52
dep. 18:52
0.9 km
arr. 18:53
dep. 18:53
1.3 km
arr. 18:54
dep. 18:54
1.8 km
arr. 18:55
dep. 18:55
2.3 km
arr. 18:56
dep. 18:56
2.6 km
arr. 18:58
dep. 18:58
3.6 km
arr. 19:00
dep. 19:00
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
5.1 km
arr. 19:02
dep. 19:02
6.6 km
arr. 19:03
dep. 19:03
7.2 km
arr. 19:04
dep. 19:04
8.1 km
arr. 19:05
dep. 19:05
8.6 km
arr. 19:07
dep. 19:07
9.4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 19:10
dep. 19:10
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 19:14
dep. 19:14
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 19:16
dep. 19:16
13.6 km
arr. 19:20
dep. 19:20
14.1 km
arr. 19:21
dep. 19:21
14.3 km
arr. 19:22
dep. 19:22
14.8 km
arr. 19:23
dep. 19:23
15.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
16.8 km
arr. 19:28
dep. 19:28
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:30
19.5 km
19:40 20:20 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 19:40
arr. 19:41
dep. 19:41
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 19:42
dep. 19:42
0.9 km
arr. 19:43
dep. 19:43
1.3 km
arr. 19:44
dep. 19:44
1.8 km
arr. 19:45
dep. 19:45
2.3 km
arr. 19:46
dep. 19:46
2.6 km
arr. 19:48
dep. 19:48
3.6 km
arr. 19:50
dep. 19:50
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 19:51
dep. 19:51
5.1 km
arr. 19:52
dep. 19:52
6.6 km
arr. 19:53
dep. 19:53
7.2 km
arr. 19:54
dep. 19:54
8.1 km
arr. 19:55
dep. 19:55
8.6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
9.4 km
arr. 19:58
dep. 19:58
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 20:00
dep. 20:00
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 20:04
dep. 20:04
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 20:06
dep. 20:06
13.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
14.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
14.3 km
arr. 20:12
dep. 20:12
14.8 km
arr. 20:13
dep. 20:13
15.4 km
arr. 20:15
dep. 20:15
16.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:20
19.5 km
19:42 20:13 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 19:42
arr. 19:49
dep. 19:49
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
16.4 km
arr. 20:13
19.1 km
20:30 21:10 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 20:30
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
arr. 20:33
dep. 20:33
1.3 km
arr. 20:34
dep. 20:34
1.8 km
arr. 20:35
dep. 20:35
2.3 km
arr. 20:36
dep. 20:36
2.6 km
arr. 20:38
dep. 20:38
3.6 km
arr. 20:40
dep. 20:40
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 20:41
dep. 20:41
5.1 km
arr. 20:42
dep. 20:42
6.6 km
arr. 20:43
dep. 20:43
7.2 km
arr. 20:44
dep. 20:44
8.1 km
arr. 20:45
dep. 20:45
8.6 km
arr. 20:47
dep. 20:47
9.4 km
arr. 20:48
dep. 20:48
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 20:50
dep. 20:50
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 20:54
dep. 20:54
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 20:56
dep. 20:56
13.6 km
arr. 21:00
dep. 21:00
14.1 km
arr. 21:01
dep. 21:01
14.3 km
arr. 21:02
dep. 21:02
14.8 km
arr. 21:03
dep. 21:03
15.4 km
arr. 21:05
dep. 21:05
16.8 km
arr. 21:08
dep. 21:08
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:10
19.5 km
21:12 21:43 (00:31)
IIMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, II
dep. 21:12
arr. 21:19
dep. 21:19
5.9 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:26
dep. 21:26
10.8 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
16.4 km
arr. 21:43
19.1 km
21:25 22:05 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 21:25
arr. 21:26
dep. 21:26
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 21:27
dep. 21:27
0.9 km
arr. 21:28
dep. 21:28
1.3 km
arr. 21:29
dep. 21:29
1.8 km
arr. 21:30
dep. 21:30
2.3 km
arr. 21:31
dep. 21:31
2.6 km
arr. 21:33
dep. 21:33
3.6 km
arr. 21:35
dep. 21:35
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 21:36
dep. 21:36
5.1 km
arr. 21:37
dep. 21:37
6.6 km
arr. 21:38
dep. 21:38
7.2 km
arr. 21:39
dep. 21:39
8.1 km
arr. 21:40
dep. 21:40
8.6 km
arr. 21:42
dep. 21:42
9.4 km
arr. 21:43
dep. 21:43
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 21:45
dep. 21:45
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 21:49
dep. 21:49
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 21:51
dep. 21:51
13.6 km
arr. 21:55
dep. 21:55
14.1 km
arr. 21:56
dep. 21:56
14.3 km
arr. 21:57
dep. 21:57
14.8 km
arr. 21:58
dep. 21:58
15.4 km
arr. 22:00
dep. 22:00
16.8 km
arr. 22:03
dep. 22:03
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:05
19.5 km
22:15 22:55 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 22:15
arr. 22:16
dep. 22:16
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 22:17
dep. 22:17
0.9 km
arr. 22:18
dep. 22:18
1.3 km
arr. 22:19
dep. 22:19
1.8 km
arr. 22:20
dep. 22:20
2.3 km
arr. 22:21
dep. 22:21
2.6 km
arr. 22:23
dep. 22:23
3.6 km
arr. 22:25
dep. 22:25
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 22:26
dep. 22:26
5.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
6.6 km
arr. 22:28
dep. 22:28
7.2 km
arr. 22:29
dep. 22:29
8.1 km
arr. 22:30
dep. 22:30
8.6 km
arr. 22:32
dep. 22:32
9.4 km
arr. 22:33
dep. 22:33
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 22:35
dep. 22:35
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 22:39
dep. 22:39
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 22:41
dep. 22:41
13.6 km
arr. 22:45
dep. 22:45
14.1 km
arr. 22:46
dep. 22:46
14.3 km
arr. 22:47
dep. 22:47
14.8 km
arr. 22:48
dep. 22:48
15.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
16.8 km
arr. 22:53
dep. 22:53
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:55
19.5 km
23:20 00:00 (00:40)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 23:20
arr. 23:21
dep. 23:21
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 23:22
dep. 23:22
0.9 km
arr. 23:23
dep. 23:23
1.3 km
arr. 23:24
dep. 23:24
1.8 km
arr. 23:25
dep. 23:25
2.3 km
arr. 23:26
dep. 23:26
2.6 km
arr. 23:28
dep. 23:28
3.6 km
arr. 23:30
dep. 23:30
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 23:31
dep. 23:31
5.1 km
arr. 23:32
dep. 23:32
6.6 km
arr. 23:33
dep. 23:33
7.2 km
arr. 23:34
dep. 23:34
8.1 km
arr. 23:35
dep. 23:35
8.6 km
arr. 23:37
dep. 23:37
9.4 km
arr. 23:38
dep. 23:38
10.2 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 23:40
dep. 23:40
10.8 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 23:44
dep. 23:44
12.7 km
Veternik, Fester
arr. 23:46
dep. 23:46
13.6 km
arr. 23:50
dep. 23:50
14.1 km
arr. 23:51
dep. 23:51
14.3 km
arr. 23:52
dep. 23:52
14.8 km
arr. 23:53
dep. 23:53
15.4 km
arr. 23:55
dep. 23:55
16.8 km
arr. 23:58
dep. 23:58
17.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:00
19.5 km
23:35 00:17 (00:42)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Begec, Okretnica
dep. 23:35
arr. 23:36
dep. 23:36
0.5 km
Begec, Cesma
arr. 23:37
dep. 23:37
0.9 km
arr. 23:38
dep. 23:38
1.3 km
arr. 23:39
dep. 23:39
1.8 km
arr. 23:40
dep. 23:40
2.3 km
arr. 23:41
dep. 23:41
2.6 km
arr. 23:43
dep. 23:43
3.6 km
arr. 23:45
dep. 23:45
4.6 km
Futog, Izlaz
arr. 23:46
dep. 23:46
5.1 km
arr. 23:47
dep. 23:47
6.6 km
arr. 23:48
dep. 23:48
6.9 km
arr. 23:49
dep. 23:49
7.2 km
arr. 23:50
dep. 23:50
7.7 km
arr. 23:51
dep. 23:51
8.2 km
arr. 23:52
dep. 23:52
8.5 km
arr. 23:53
dep. 23:53
8.8 km
Futog, Cara Lazara 8
arr. 23:54
dep. 23:54
9.4 km
arr. 23:55
dep. 23:55
9.9 km
arr. 23:56
dep. 23:56
10.2 km
arr. 23:57
dep. 23:57
10.8 km
arr. 23:58
dep. 23:58
11.6 km
arr. 23:59
dep. 23:59
11.9 km
Veternik, Zavod za decu
arr. 00:00
dep. 00:00
12.9 km
Veternik, Pravoslavna crkva
arr. 00:02
dep. 00:02
14.8 km
Veternik, Fester
arr. 00:04
dep. 00:04
15.7 km
arr. 00:05
dep. 00:05
16.2 km
arr. 00:06
dep. 00:06
16.4 km
arr. 00:07
dep. 00:07
16.9 km
arr. 00:08
dep. 00:08
17.5 km
arr. 00:10
dep. 00:10
18.9 km
arr. 00:15
dep. 00:15
20 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:17
21.6 km

Naselja Begec i Novi Sad su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Begec je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.