Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batocina - Lebane timetable

tuesday, 18.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km
Batocina - Lebane timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
15:35 18:39 (03:04)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batocina, Bus station
dep. 15:35
Nis, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
128.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Kutles
arr. 17:49
dep. 17:49
162.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
165.1 km
Meda kod Leskovca
arr. 17:54
dep. 17:54
166.3 km
Donje Brijanje
arr. 17:56
dep. 17:56
168.4 km
Gornje Brijanje
arr. 17:58
dep. 17:58
170.1 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:00
dep. 18:00
172 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
172.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
176.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
180.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
183.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
184.3 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 18:19
dep. 18:19
185 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 18:23
dep. 18:23
187.3 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 18:28
dep. 18:28
190.8 km
Goli Rid, Mijat
arr. 18:31
dep. 18:31
192.8 km
Lebane, Groblje
arr. 18:35
dep. 18:35
195.6 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:36
dep. 18:36
196.1 km
Lebane, Center
arr. 18:39
197 km

Naselja Batocina i Lebane su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 04min., a najduže 03h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batocina je u 15:35 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.