Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Surduk timetable

thursday, 27.02.2020.
06:29 07:06 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:29
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
dep. 06:46
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Belegis, Breg
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Belegis, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
21.5 km
Surduk, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 07:06
23.8 km
07:31 08:08 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:39
dep. 07:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:46
dep. 07:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:48
dep. 07:48
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 07:51
dep. 07:51
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Belegis, Breg
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Belegis, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 07:59
dep. 07:59
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 08:05
dep. 08:05
21.5 km
Surduk, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 08:07
dep. 08:07
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 08:08
23.8 km
08:51 09:28 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:51
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:06
dep. 09:06
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:08
dep. 09:08
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Belegis, Breg
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Belegis, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 09:25
dep. 09:25
21.5 km
Surduk, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 09:27
dep. 09:27
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 09:28
23.8 km
10:01 10:38 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:13
dep. 10:13
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:16
dep. 10:16
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 10:18
dep. 10:18
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 10:21
dep. 10:21
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Belegis, Breg
arr. 10:26
dep. 10:26
15 km
Belegis, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 10:35
dep. 10:35
21.5 km
Surduk, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 10:38
23.8 km
10:23 11:00 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:23
Novi Banovci, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
10.5 km
Belegis, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
14.5 km
Surduk, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
20.5 km
Surduk, Okretnica
arr. 11:00
22.5 km
11:16 11:53 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:16
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:24
dep. 11:24
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:31
dep. 11:31
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 11:33
dep. 11:33
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 11:36
dep. 11:36
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Belegis, Breg
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Belegis, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
21.5 km
Surduk, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 11:53
23.8 km
12:21 12:58 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:36
dep. 12:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 12:38
dep. 12:38
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Belegis, Breg
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Belegis, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 12:49
dep. 12:49
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 12:55
dep. 12:55
21.5 km
Surduk, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 12:58
23.8 km
13:21 13:58 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:36
dep. 13:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:38
dep. 13:38
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 13:41
dep. 13:41
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 13:43
dep. 13:43
13 km
Belegis, Breg
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Belegis, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 13:55
dep. 13:55
21.5 km
Surduk, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 13:57
dep. 13:57
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 13:58
23.8 km
14:18 14:55 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:18
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:26
dep. 14:26
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:33
dep. 14:33
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
10.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Belegis, Breg
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Belegis, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 14:52
dep. 14:52
21.5 km
Surduk, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 14:55
23.8 km
14:31 15:08 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:39
dep. 14:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:46
dep. 14:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:48
dep. 14:48
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Belegis, Breg
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Belegis, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 15:05
dep. 15:05
21.5 km
Surduk, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 15:07
dep. 15:07
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 15:08
23.8 km
15:11 15:48 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:11
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:19
dep. 15:19
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:26
dep. 15:26
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:28
dep. 15:28
10.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Belegis, Breg
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Belegis, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 15:45
dep. 15:45
21.5 km
Surduk, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 15:48
23.8 km
16:21 16:58 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:28
dep. 16:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:29
dep. 16:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:36
dep. 16:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:38
dep. 16:38
10.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Belegis, Breg
arr. 16:46
dep. 16:46
15 km
Belegis, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 16:49
dep. 16:49
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 16:55
dep. 16:55
21.5 km
Surduk, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 16:57
dep. 16:57
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 16:58
23.8 km
16:31 17:08 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:39
dep. 16:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:46
dep. 16:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:48
dep. 16:48
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Belegis, Breg
arr. 16:56
dep. 16:56
15 km
Belegis, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 17:05
dep. 17:05
21.5 km
Surduk, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 17:07
dep. 17:07
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 17:08
23.8 km
16:56 17:33 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:56
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:04
dep. 17:04
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:11
dep. 17:11
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:13
dep. 17:13
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Belegis, Breg
arr. 17:21
dep. 17:21
15 km
Belegis, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
21.5 km
Surduk, Center
arr. 17:31
dep. 17:31
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 17:32
dep. 17:32
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 17:33
23.8 km
17:13 17:50 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:13
Novi Banovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
10.5 km
Belegis, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
14.5 km
Surduk, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
20.5 km
Surduk, Okretnica
arr. 17:50
22.5 km
18:31 19:08 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:38
dep. 18:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:39
dep. 18:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:46
dep. 18:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:48
dep. 18:48
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 18:53
dep. 18:53
13 km
Belegis, Breg
arr. 18:56
dep. 18:56
15 km
Belegis, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 18:59
dep. 18:59
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 19:05
dep. 19:05
21.5 km
Surduk, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 19:07
dep. 19:07
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 19:08
23.8 km
19:06 19:43 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:13
dep. 19:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:14
dep. 19:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:18
dep. 19:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:21
dep. 19:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:23
dep. 19:23
10.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Belegis, Breg
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Belegis, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 19:40
dep. 19:40
21.5 km
Surduk, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 19:42
dep. 19:42
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 19:43
23.8 km
19:21 19:58 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:33
dep. 19:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:36
dep. 19:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:38
dep. 19:38
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 19:41
dep. 19:41
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Belegis, Breg
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Belegis, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 19:55
dep. 19:55
21.5 km
Surduk, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 19:58
23.8 km
21:11 21:48 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:11
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:18
dep. 21:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:25
dep. 21:25
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:26
dep. 21:26
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:28
dep. 21:28
10.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 21:33
dep. 21:33
13 km
Belegis, Breg
arr. 21:36
dep. 21:36
15 km
Belegis, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 21:39
dep. 21:39
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 21:45
dep. 21:45
21.5 km
Surduk, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 21:47
dep. 21:47
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 21:48
23.8 km
21:21 21:58 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:28
dep. 21:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:29
dep. 21:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:31
dep. 21:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:33
dep. 21:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:35
dep. 21:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:36
dep. 21:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:38
dep. 21:38
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 21:41
dep. 21:41
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 21:43
dep. 21:43
13 km
Belegis, Breg
arr. 21:46
dep. 21:46
15 km
Belegis, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 21:49
dep. 21:49
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 21:55
dep. 21:55
21.5 km
Surduk, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 21:57
dep. 21:57
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 21:58
23.8 km
22:01 22:38 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:08
dep. 22:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 22:09
dep. 22:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:11
dep. 22:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 22:13
dep. 22:13
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 22:15
dep. 22:15
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:16
dep. 22:16
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 22:18
dep. 22:18
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 22:21
dep. 22:21
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 22:23
dep. 22:23
13 km
Belegis, Breg
arr. 22:26
dep. 22:26
15 km
Belegis, Center
arr. 22:28
dep. 22:28
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 22:29
dep. 22:29
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 22:35
dep. 22:35
21.5 km
Surduk, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 22:37
dep. 22:37
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 22:38
23.8 km
23:09 23:46 (00:37)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 23:09
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
dep. 23:26
10.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:29
dep. 23:29
12 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:31
dep. 23:31
13 km
Belegis, Breg
arr. 23:34
dep. 23:34
15 km
Belegis, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
16 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:37
dep. 23:37
16.8 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
21.5 km
Surduk, Center
arr. 23:44
dep. 23:44
22.3 km
Surduk, Cincarija
arr. 23:45
dep. 23:45
23 km
Surduk, Okretnica
arr. 23:46
23.8 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Surduk su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 06:29 h, dok je poslednji polazak u 23:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.