Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Stari Banovci timetable

monday, 18.02.2019.
05:55 06:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:55
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:02
dep. 06:02
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 06:03
dep. 06:03
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 06:06
dep. 06:06
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:07
dep. 06:07
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:08
dep. 06:08
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:10
9.1 km
06:10 06:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:10
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:17
dep. 06:17
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 06:18
dep. 06:18
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:20
dep. 06:20
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 06:21
dep. 06:21
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:22
dep. 06:22
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:23
dep. 06:23
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:25
9.1 km
06:29 06:46 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:29
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
10.5 km
06:35 06:50 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:35
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
4.7 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:43
dep. 06:43
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
6.2 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:46
dep. 06:46
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:47
dep. 06:47
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:48
dep. 06:48
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:50
9.1 km
06:59 07:16 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:59
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:06
dep. 07:06
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:07
dep. 07:07
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:16
10.5 km
07:00 07:15 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:07
dep. 07:07
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 07:08
dep. 07:08
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:10
dep. 07:10
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 07:11
dep. 07:11
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:12
dep. 07:12
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:13
dep. 07:13
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:15
9.1 km
07:10 07:25 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:10
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:17
dep. 07:17
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 07:18
dep. 07:18
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 07:21
dep. 07:21
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:22
dep. 07:22
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:23
dep. 07:23
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:25
9.1 km
07:31 07:48 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:39
dep. 07:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:46
dep. 07:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:48
10.5 km
07:33 07:50 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:33
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:41
dep. 07:41
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:50
10 km
07:55 08:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:55
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:02
dep. 08:02
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 08:03
dep. 08:03
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:05
dep. 08:05
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 08:06
dep. 08:06
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:07
dep. 08:07
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:08
dep. 08:08
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:10
9.1 km
08:21 08:37 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:28
dep. 08:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:29
dep. 08:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:31
dep. 08:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:33
dep. 08:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:36
dep. 08:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:37
10 km
08:45 09:00 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:52
dep. 08:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 08:53
dep. 08:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:55
dep. 08:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 08:56
dep. 08:56
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 08:57
dep. 08:57
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:58
dep. 08:58
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:00
9.1 km
08:51 09:08 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:51
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:06
dep. 09:06
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:08
10.5 km
09:05 09:25 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 09:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:15
dep. 09:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:16
dep. 09:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:18
dep. 09:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:21
dep. 09:21
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:23
dep. 09:23
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:24
dep. 09:24
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:25
10 km
09:06 09:22 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 09:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:13
dep. 09:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:16
dep. 09:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:20
dep. 09:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:21
dep. 09:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:22
10 km
09:45 10:00 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 09:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:52
dep. 09:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 09:53
dep. 09:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:55
dep. 09:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 09:56
dep. 09:56
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:57
dep. 09:57
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:58
dep. 09:58
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:00
9.1 km
10:01 10:18 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:13
dep. 10:13
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:16
dep. 10:16
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 10:18
10.5 km
10:05 10:18 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:11
dep. 10:11
4.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
5.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:14
dep. 10:14
6.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:18
9.5 km
10:23 10:39 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:23
Novi Banovci, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:39
10.5 km
10:40 10:55 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:40
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:47
dep. 10:47
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 10:48
dep. 10:48
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 10:51
dep. 10:51
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:52
dep. 10:52
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:53
dep. 10:53
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:55
9.1 km
11:05 11:25 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:15
dep. 11:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:16
dep. 11:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:21
dep. 11:21
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:25
10 km
11:16 11:33 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:16
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:24
dep. 11:24
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:31
dep. 11:31
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 11:33
10.5 km
11:30 11:45 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:30
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:37
dep. 11:37
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 11:38
dep. 11:38
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:40
dep. 11:40
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 11:41
dep. 11:41
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:42
dep. 11:42
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:43
dep. 11:43
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:45
9.1 km
11:30 11:45 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:30
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:37
dep. 11:37
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 11:38
dep. 11:38
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:40
dep. 11:40
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 11:41
dep. 11:41
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:42
dep. 11:42
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:43
dep. 11:43
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:45
9.1 km
11:50 12:03 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:56
dep. 11:56
4.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
5.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:59
dep. 11:59
6.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:03
9.5 km
12:06 12:22 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:14
dep. 12:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:22
10 km
12:20 12:35 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:20
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:27
dep. 12:27
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 12:28
dep. 12:28
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:30
dep. 12:30
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 12:31
dep. 12:31
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:32
dep. 12:32
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:33
dep. 12:33
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:35
9.1 km
12:21 12:38 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:31
dep. 12:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:35
dep. 12:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:36
dep. 12:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 12:38
10.5 km
12:45 13:00 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:52
dep. 12:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:55
dep. 12:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 12:56
dep. 12:56
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:57
dep. 12:57
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:58
dep. 12:58
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:00
9.1 km
13:06 13:22 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:21
dep. 13:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:22
10 km
13:20 13:35 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:20
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:27
dep. 13:27
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 13:28
dep. 13:28
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 13:31
dep. 13:31
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:32
dep. 13:32
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:33
dep. 13:33
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:35
9.1 km
13:21 13:38 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:35
dep. 13:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:36
dep. 13:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:38
10.5 km
14:00 14:16 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:08
dep. 14:08
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 14:09
dep. 14:09
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 14:12
dep. 14:12
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:13
dep. 14:13
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:14
dep. 14:14
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:16
9.1 km
14:11 14:27 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:11
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:18
dep. 14:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:19
dep. 14:19
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:27
10 km
14:18 14:35 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:18
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:26
dep. 14:26
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:33
dep. 14:33
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:35
10.5 km
14:25 14:45 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:25
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:36
dep. 14:36
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:45
10 km
14:30 14:40 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:30
Stari Banovci, Center
arr. 14:40
10 km
14:31 14:48 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:39
dep. 14:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:46
dep. 14:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:48
10.5 km
14:40 14:55 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:40
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:47
dep. 14:47
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 14:48
dep. 14:48
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:52
dep. 14:52
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:53
dep. 14:53
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:55
9.1 km
14:50 15:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 14:58
dep. 14:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:00
dep. 15:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 15:01
dep. 15:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:02
dep. 15:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:03
dep. 15:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
9.1 km
15:01 15:17 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:08
dep. 15:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:09
dep. 15:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:16
dep. 15:16
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:17
10 km
15:11 15:28 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:11
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:19
dep. 15:19
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:26
dep. 15:26
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:28
10.5 km
15:15 15:35 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:15
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:26
dep. 15:26
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:34
dep. 15:34
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:35
10 km
15:35 15:51 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:35
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 15:44
dep. 15:44
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 15:47
dep. 15:47
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:48
dep. 15:48
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:49
dep. 15:49
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:51
9.1 km
15:51 16:07 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:51
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:06
dep. 16:06
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:07
10 km
16:00 16:15 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:07
dep. 16:07
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 16:08
dep. 16:08
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 16:11
dep. 16:11
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:12
dep. 16:12
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:13
dep. 16:13
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:15
9.1 km
16:06 16:23 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:14
dep. 16:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:18
dep. 16:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:23
10 km
16:21 16:38 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:28
dep. 16:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:29
dep. 16:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:36
dep. 16:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:38
10.5 km
16:31 16:48 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:39
dep. 16:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:46
dep. 16:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:48
10.5 km
16:35 16:50 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:35
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:42
dep. 16:42
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 16:43
dep. 16:43
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 16:46
dep. 16:46
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:47
dep. 16:47
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:48
dep. 16:48
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:50
9.1 km
16:50 17:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:57
dep. 16:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 16:58
dep. 16:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:00
dep. 17:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 17:01
dep. 17:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:02
dep. 17:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:03
dep. 17:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:05
9.1 km
16:56 17:13 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:56
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:04
dep. 17:04
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:11
dep. 17:11
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:13
10.5 km
17:13 17:29 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:13
Novi Banovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:29
10.5 km
17:20 17:35 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:20
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:27
dep. 17:27
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 17:28
dep. 17:28
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 17:31
dep. 17:31
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:32
dep. 17:32
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:33
dep. 17:33
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:35
9.1 km
17:50 18:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:57
dep. 17:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 17:58
dep. 17:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:00
dep. 18:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 18:01
dep. 18:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:02
dep. 18:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:03
dep. 18:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:05
9.1 km
18:06 18:22 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:13
dep. 18:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:14
dep. 18:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:21
dep. 18:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:22
10 km
18:31 18:48 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:38
dep. 18:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:39
dep. 18:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:46
dep. 18:46
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:48
10.5 km
18:50 19:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:57
dep. 18:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 18:58
dep. 18:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:00
dep. 19:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 19:01
dep. 19:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:02
dep. 19:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:03
dep. 19:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:05
9.1 km
19:05 19:25 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:16
dep. 19:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:23
dep. 19:23
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:24
dep. 19:24
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:25
10 km
19:06 19:23 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:13
dep. 19:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:14
dep. 19:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:18
dep. 19:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:20
dep. 19:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:21
dep. 19:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:23
10.5 km
19:21 19:38 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:33
dep. 19:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:36
dep. 19:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:38
10.5 km
19:25 19:40 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:25
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:32
dep. 19:32
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 19:33
dep. 19:33
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 19:36
dep. 19:36
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:37
dep. 19:37
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:38
dep. 19:38
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:40
9.1 km
20:00 20:13 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 20:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:06
dep. 20:06
4.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
5.2 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 20:09
dep. 20:09
6.5 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:12
dep. 20:12
9 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:13
9.5 km
20:06 20:22 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 20:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:14
dep. 20:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:16
dep. 20:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 20:18
dep. 20:18
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 20:20
dep. 20:20
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:21
dep. 20:21
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:22
10 km
20:50 21:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 20:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:57
dep. 20:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 20:58
dep. 20:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:00
dep. 21:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 21:01
dep. 21:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:02
dep. 21:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:03
dep. 21:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:05
9.1 km
21:00 21:20 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:10
dep. 21:10
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:11
dep. 21:11
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:13
dep. 21:13
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:16
dep. 21:16
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:18
dep. 21:18
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:19
dep. 21:19
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:20
10 km
21:11 21:28 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:11
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:18
dep. 21:18
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:25
dep. 21:25
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:26
dep. 21:26
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:28
10.5 km
21:21 21:38 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:21
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:28
dep. 21:28
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:29
dep. 21:29
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:31
dep. 21:31
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:33
dep. 21:33
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:35
dep. 21:35
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:36
dep. 21:36
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:38
10.5 km
21:55 22:10 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:55
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:02
dep. 22:02
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 22:03
dep. 22:03
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:04
dep. 22:04
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:05
dep. 22:05
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 22:06
dep. 22:06
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 22:07
dep. 22:07
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:08
dep. 22:08
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:10
9.1 km
22:01 22:18 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:08
dep. 22:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 22:09
dep. 22:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:11
dep. 22:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 22:13
dep. 22:13
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 22:15
dep. 22:15
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:16
dep. 22:16
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 22:18
10.5 km
22:30 22:50 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:30
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:40
dep. 22:40
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 22:41
dep. 22:41
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:43
dep. 22:43
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 22:46
dep. 22:46
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:49
dep. 22:49
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:50
10 km
22:50 23:05 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:57
dep. 22:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 22:58
dep. 22:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:00
dep. 23:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 23:01
dep. 23:01
6.9 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:02
dep. 23:02
7.7 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:03
dep. 23:03
8.4 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:05
9.1 km
23:09 23:26 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 23:09
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
8 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
9 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
9.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
10 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
10.5 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Stari Banovci su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 23:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.