Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Batajnica (Beograd) - Sombor (Zombor) timetable

saturday, 18.08.2018.
06:50 10:30 (03:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:50
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
arr. 08:00
dep. 08:15
52 km
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
69 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
78 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
82 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Obrovac
arr. 09:10
dep. 09:10
103 km
Tovarisevo
arr. 09:15
dep. 09:15
108 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Deronje
arr. 09:35
dep. 09:35
127 km
Odzaci, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
135 km
Srpski Miletic
arr. 09:54
dep. 09:54
143 km
Doroslovo
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Stapar kod Sombora
arr. 10:12
dep. 10:12
158 km
Lugovo
arr. 10:20
dep. 10:20
165 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:30
171 km
12:15 15:25 (03:10)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 13:20
dep. 13:25
60 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
81 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
92 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
105 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
116 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
124 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
132 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
144 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
157 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
06:50 10:30 (03:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:50
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
arr. 08:00
dep. 08:15
52 km
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
69 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
78 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
82 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Obrovac
arr. 09:10
dep. 09:10
103 km
Tovarisevo
arr. 09:15
dep. 09:15
108 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Deronje
arr. 09:35
dep. 09:35
127 km
Odzaci, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
135 km
Srpski Miletic
arr. 09:54
dep. 09:54
143 km
Doroslovo
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Stapar kod Sombora
arr. 10:12
dep. 10:12
158 km
Lugovo
arr. 10:20
dep. 10:20
165 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:30
171 km
12:15 15:25 (03:10)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 13:20
dep. 13:25
60 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
81 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
92 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
105 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
116 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
124 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
132 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
144 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
157 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
06:50 10:30 (03:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:50
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
arr. 08:00
dep. 08:15
52 km
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
69 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
78 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
82 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Obrovac
arr. 09:10
dep. 09:10
103 km
Tovarisevo
arr. 09:15
dep. 09:15
108 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Deronje
arr. 09:35
dep. 09:35
127 km
Odzaci, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
135 km
Srpski Miletic
arr. 09:54
dep. 09:54
143 km
Doroslovo
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Stapar kod Sombora
arr. 10:12
dep. 10:12
158 km
Lugovo
arr. 10:20
dep. 10:20
165 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:30
171 km
12:15 15:41 (03:26)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 13:20
dep. 13:25
60 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
81 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
92 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
105 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
116 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
124 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
132 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
144 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
157 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 15:35
dep. 15:35
159.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 15:36
dep. 15:36
159.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 15:37
dep. 15:37
160.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
162 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 15:40
dep. 15:40
163.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 15:41
164.5 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
06:50 10:30 (03:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:50
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
arr. 08:00
dep. 08:15
52 km
Futog
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Begec
arr. 08:35
dep. 08:35
69 km
Glozan
arr. 08:45
dep. 08:45
78 km
Celarevo
arr. 08:50
dep. 08:50
82 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Obrovac
arr. 09:10
dep. 09:10
103 km
Tovarisevo
arr. 09:15
dep. 09:15
108 km
Bac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
118 km
Deronje
arr. 09:35
dep. 09:35
127 km
Odzaci, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
135 km
Srpski Miletic
arr. 09:54
dep. 09:54
143 km
Doroslovo
arr. 10:00
dep. 10:00
149 km
Stapar kod Sombora
arr. 10:12
dep. 10:12
158 km
Lugovo
arr. 10:20
dep. 10:20
165 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:30
171 km
12:15 15:41 (03:26)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 13:20
dep. 13:25
60 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:48
dep. 13:48
81 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
92 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
105 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
116 km
Crvenka, AS
arr. 14:47
dep. 14:47
124 km
Sivac, AS
arr. 14:56
dep. 14:56
132 km
Kljajicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
144 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
157 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 15:35
dep. 15:35
159.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 15:36
dep. 15:36
159.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 15:37
dep. 15:37
160.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
162 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 15:40
dep. 15:40
163.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 15:41
164.5 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sombor (Zombor) su međusobno udaljena ~166 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 12:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.