Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Sid timetable

friday, 19.07.2019.
05:11 07:41 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:11
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
27 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
43 km
arr. 06:02
dep. 06:03
48 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:27
67 km
Martinci, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:53
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:16
94 km
arr. 07:41
106 km
08:48 11:17 (02:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
27 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
43 km
arr. 09:39
dep. 09:40
48 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
67 km
Martinci, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
94 km
arr. 11:17
106 km
09:48 12:15 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
27 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
43 km
arr. 10:36
dep. 10:37
48 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
dep. 11:01
67 km
Martinci, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
94 km
arr. 12:15
106 km
14:36 17:03 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:36
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
27 km
Putinci, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:15
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
arr. 15:24
dep. 15:25
48 km
Voganj, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:37
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
67 km
Martinci, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:38
94 km
arr. 17:03
106 km
16:06 18:33 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
43 km
arr. 16:54
dep. 16:55
48 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
67 km
Martinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
94 km
arr. 18:33
106 km
18:48 21:21 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
27 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
43 km
arr. 19:39
dep. 19:40
48 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
67 km
Martinci, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
94 km
arr. 21:21
106 km
20:06 22:28 (02:22)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 20:06
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
27 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
43 km
arr. 20:51
dep. 20:51
48 km
Voganj, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:14
67 km
Martinci, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:40
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
94 km
arr. 22:28
106 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sid su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 22min., a najduže 02h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:11 h, dok je poslednji polazak u 20:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.