Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Batajnica (Beograd) - Sid timetable

friday, 03.07.2020.
05:35 07:59 (02:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:35
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:06
27 km
Putinci, Railway station
arr. 06:11
dep. 06:11
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:16
43 km
arr. 06:20
dep. 06:21
48 km
Voganj, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:33
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
67 km
Martinci, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:34
94 km
arr. 07:59
106 km
07:13 09:36 (02:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:13
Nova Pazova, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
27 km
Putinci, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:50
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
arr. 07:59
dep. 07:59
48 km
Voganj, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:11
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
67 km
Martinci, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:11
94 km
arr. 09:36
106 km
08:17 10:43 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:17
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
27 km
Putinci, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
43 km
arr. 09:04
dep. 09:05
48 km
Voganj, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
67 km
Martinci, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
94 km
arr. 10:43
106 km
14:04 16:28 (02:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:04
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:27
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Putinci, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:40
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
43 km
arr. 14:49
dep. 14:50
48 km
Voganj, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
67 km
Martinci, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:03
94 km
arr. 16:28
106 km
16:16 18:51 (02:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:16
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:31
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:50
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:58
27 km
Putinci, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
43 km
arr. 17:12
dep. 17:13
48 km
Voganj, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
67 km
Martinci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
94 km
arr. 18:51
106 km
18:15 20:41 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:15
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:48
27 km
Putinci, Railway station
arr. 18:53
dep. 18:53
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 18:58
dep. 18:58
43 km
arr. 19:02
dep. 19:03
48 km
Voganj, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
67 km
Martinci, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
94 km
arr. 20:41
106 km
20:24 22:50 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 20:24
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:48
dep. 20:49
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
27 km
Putinci, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:02
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:07
43 km
arr. 21:11
dep. 21:12
48 km
Voganj, Railway station
arr. 21:24
dep. 21:24
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:35
dep. 21:36
67 km
Martinci, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:02
82 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:25
94 km
arr. 22:50
106 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sid su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 23min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 20:24 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.