Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Ovča timetable

saturday, 17.11.2018.
06:08 07:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
20 km
arr. 06:40
dep. 06:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:50
dep. 06:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:54
dep. 06:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:56
dep. 06:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 07:02
36 km
07:08 08:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
arr. 07:40
dep. 07:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:43
dep. 07:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:50
dep. 07:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:54
dep. 07:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:56
dep. 07:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:59
dep. 07:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 08:02
36 km
08:08 09:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:21
dep. 08:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
20 km
arr. 08:40
dep. 08:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:43
dep. 08:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:46
dep. 08:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:54
dep. 08:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 09:02
36 km
09:08 10:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:27
dep. 09:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
20 km
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:43
dep. 09:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:46
dep. 09:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:50
dep. 09:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:54
dep. 09:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:56
dep. 09:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 10:02
36 km
10:08 11:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 10:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
20 km
arr. 10:40
dep. 10:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:43
dep. 10:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:46
dep. 10:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:50
dep. 10:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:54
dep. 10:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:56
dep. 10:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 11:02
36 km
11:08 12:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 11:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:32
dep. 11:32
20 km
arr. 11:40
dep. 11:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:43
dep. 11:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:46
dep. 11:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:50
dep. 11:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:54
dep. 11:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:56
dep. 11:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 12:02
36 km
12:08 13:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 12:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
arr. 12:40
dep. 12:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:43
dep. 12:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:46
dep. 12:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:50
dep. 12:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:54
dep. 12:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:56
dep. 12:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:59
dep. 12:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 13:02
36 km
13:08 14:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 13:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
arr. 13:40
dep. 13:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:43
dep. 13:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:50
dep. 13:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:54
dep. 13:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:56
dep. 13:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:59
dep. 13:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 14:02
36 km
14:08 15:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:21
dep. 14:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
20 km
arr. 14:40
dep. 14:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:43
dep. 14:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:46
dep. 14:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:50
dep. 14:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:54
dep. 14:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:59
dep. 14:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 15:02
36 km
15:08 16:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 15:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:15
dep. 15:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:43
dep. 15:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:54
dep. 15:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:56
dep. 15:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:59
dep. 15:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 16:02
36 km
16:08 17:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:27
dep. 16:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:46
dep. 16:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:50
dep. 16:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:54
dep. 16:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:56
dep. 16:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:59
dep. 16:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 17:02
36 km
17:08 18:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 17:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:27
dep. 17:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
arr. 17:40
dep. 17:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:43
dep. 17:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:54
dep. 17:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:59
dep. 17:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 18:02
36 km
18:08 19:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:21
dep. 18:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:32
dep. 18:32
20 km
arr. 18:40
dep. 18:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:43
dep. 18:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:54
dep. 18:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:56
dep. 18:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:59
dep. 18:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 19:02
36 km
19:08 20:02 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 19:08
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:21
dep. 19:21
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:27
dep. 19:27
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
arr. 19:40
dep. 19:40
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:43
dep. 19:43
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:50
dep. 19:50
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:54
dep. 19:54
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:56
dep. 19:56
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:59
dep. 19:59
33 km
Ovča, Railway station
arr. 20:02
36 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Ovča su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 19:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.