Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Ovča timetable

monday, 17.02.2020.
05:45 06:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:02
dep. 06:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
26 km
arr. 06:19
dep. 06:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:23
dep. 06:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:29
dep. 06:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:34
dep. 06:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:36
dep. 06:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:40
dep. 06:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 06:43
36 km
06:07 07:11 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:07
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:30
dep. 06:30
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:34
dep. 06:40
26 km
arr. 06:47
dep. 06:48
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:51
dep. 06:51
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:54
dep. 06:54
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:57
dep. 06:58
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:02
dep. 07:02
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:04
dep. 07:05
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:08
dep. 07:08
33 km
Ovča, Railway station
arr. 07:11
36 km
06:45 07:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
arr. 07:19
dep. 07:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:23
dep. 07:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:26
dep. 07:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:29
dep. 07:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:36
dep. 07:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 07:43
36 km
07:45 08:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:56
dep. 07:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:08
dep. 08:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
26 km
arr. 08:19
dep. 08:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:23
dep. 08:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:26
dep. 08:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:29
dep. 08:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:34
dep. 08:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:36
dep. 08:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:40
dep. 08:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 08:43
36 km
08:45 09:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:56
dep. 08:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:08
dep. 09:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
26 km
arr. 09:19
dep. 09:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:23
dep. 09:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:26
dep. 09:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:29
dep. 09:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:34
dep. 09:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:36
dep. 09:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:40
dep. 09:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 09:43
36 km
09:45 10:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:56
dep. 09:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:08
dep. 10:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:12
dep. 10:12
26 km
arr. 10:19
dep. 10:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:23
dep. 10:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:26
dep. 10:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:29
dep. 10:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:34
dep. 10:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:36
dep. 10:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:40
dep. 10:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 10:43
36 km
10:45 11:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 10:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:56
dep. 10:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
26 km
arr. 11:19
dep. 11:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:23
dep. 11:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:26
dep. 11:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:29
dep. 11:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:34
dep. 11:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:36
dep. 11:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:40
dep. 11:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 11:43
36 km
11:45 12:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 11:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:08
dep. 12:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
arr. 12:19
dep. 12:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:26
dep. 12:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:29
dep. 12:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:34
dep. 12:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:36
dep. 12:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:40
dep. 12:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 12:43
36 km
12:45 13:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 12:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:56
dep. 12:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:12
dep. 13:12
26 km
arr. 13:19
dep. 13:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:26
dep. 13:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:29
dep. 13:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:34
dep. 13:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:36
dep. 13:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:40
dep. 13:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 13:43
36 km
13:45 14:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 13:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:12
dep. 14:12
26 km
arr. 14:19
dep. 14:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:23
dep. 14:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:26
dep. 14:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:29
dep. 14:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:34
dep. 14:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:36
dep. 14:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:40
dep. 14:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 14:43
36 km
14:45 15:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
26 km
arr. 15:19
dep. 15:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:23
dep. 15:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:26
dep. 15:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:29
dep. 15:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:34
dep. 15:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:36
dep. 15:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:40
dep. 15:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 15:43
36 km
15:45 16:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 15:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:56
dep. 15:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
arr. 16:19
dep. 16:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:23
dep. 16:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:29
dep. 16:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:36
dep. 16:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:40
dep. 16:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 16:43
36 km
16:45 17:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:56
dep. 16:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:12
dep. 17:12
26 km
arr. 17:19
dep. 17:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:23
dep. 17:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:26
dep. 17:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:29
dep. 17:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:34
dep. 17:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:36
dep. 17:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 17:43
36 km
17:45 18:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 17:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:08
dep. 18:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
arr. 18:19
dep. 18:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:23
dep. 18:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:26
dep. 18:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:29
dep. 18:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:34
dep. 18:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:36
dep. 18:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:40
dep. 18:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 18:43
36 km
18:45 19:43 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:45
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:56
dep. 18:56
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:02
dep. 19:02
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:12
26 km
arr. 19:19
dep. 19:20
26 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:23
dep. 19:23
26 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:26
dep. 19:26
26 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:29
dep. 19:30
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:34
dep. 19:34
26 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:36
dep. 19:37
26 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:40
dep. 19:40
33 km
Ovča, Railway station
arr. 19:43
36 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Ovča su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.