Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Ovča timetable

sunday, 19.05.2019.
06:02 06:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
20 km
arr. 06:31
dep. 06:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:41
dep. 06:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:46
dep. 06:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:48
dep. 06:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:52
dep. 06:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 06:55
36 km
06:32 07:31 (00:59)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:32
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:42
dep. 06:43
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:49
dep. 06:49
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:53
dep. 07:00
20 km
arr. 07:07
dep. 07:08
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
33 km
Ovča, Railway station
arr. 07:31
36 km
07:02 07:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:19
dep. 07:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
20 km
arr. 07:31
dep. 07:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:38
dep. 07:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:41
dep. 07:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:48
dep. 07:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:52
dep. 07:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 07:55
36 km
08:02 08:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:19
dep. 08:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
20 km
arr. 08:31
dep. 08:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:38
dep. 08:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:41
dep. 08:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:46
dep. 08:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:48
dep. 08:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:52
dep. 08:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 08:55
36 km
09:02 09:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:19
dep. 09:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
20 km
arr. 09:31
dep. 09:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:38
dep. 09:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:41
dep. 09:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:46
dep. 09:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:48
dep. 09:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:52
dep. 09:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 09:55
36 km
10:02 10:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 10:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:08
dep. 10:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:19
dep. 10:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
20 km
arr. 10:31
dep. 10:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:38
dep. 10:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:41
dep. 10:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:46
dep. 10:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:48
dep. 10:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:52
dep. 10:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 10:55
36 km
11:02 11:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 11:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:08
dep. 11:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:19
dep. 11:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
20 km
arr. 11:31
dep. 11:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:35
dep. 11:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:38
dep. 11:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:41
dep. 11:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:46
dep. 11:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:48
dep. 11:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:52
dep. 11:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 11:55
36 km
12:02 12:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 12:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:08
dep. 12:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:19
dep. 12:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
20 km
arr. 12:31
dep. 12:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:35
dep. 12:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:38
dep. 12:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:41
dep. 12:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:46
dep. 12:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:48
dep. 12:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:52
dep. 12:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 12:55
36 km
13:02 13:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 13:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:12
dep. 13:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
20 km
arr. 13:31
dep. 13:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:38
dep. 13:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:41
dep. 13:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:46
dep. 13:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:48
dep. 13:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:52
dep. 13:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 13:55
36 km
14:02 14:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:08
dep. 14:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:12
dep. 14:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
20 km
arr. 14:31
dep. 14:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:41
dep. 14:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:46
dep. 14:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:48
dep. 14:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:52
dep. 14:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 14:55
36 km
15:02 15:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 15:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:19
dep. 15:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
20 km
arr. 15:31
dep. 15:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:41
dep. 15:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:46
dep. 15:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:48
dep. 15:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:52
dep. 15:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 15:55
36 km
15:22 16:13 (00:51)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 15:22
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:42
dep. 15:42
20 km
arr. 15:49
dep. 15:50
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:56
dep. 15:56
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:59
dep. 16:00
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:04
dep. 16:04
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:06
dep. 16:07
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:10
dep. 16:10
33 km
Ovča, Railway station
arr. 16:13
36 km
16:02 16:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:19
dep. 16:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
20 km
arr. 16:31
dep. 16:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:41
dep. 16:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:46
dep. 16:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:48
dep. 16:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:52
dep. 16:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 16:55
36 km
17:02 17:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 17:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:19
dep. 17:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
20 km
arr. 17:31
dep. 17:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:35
dep. 17:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:38
dep. 17:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:41
dep. 17:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:46
dep. 17:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:48
dep. 17:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:52
dep. 17:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 17:55
36 km
18:02 18:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:08
dep. 18:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:19
dep. 18:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
20 km
arr. 18:31
dep. 18:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:41
dep. 18:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:46
dep. 18:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:48
dep. 18:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:52
dep. 18:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 18:55
36 km
19:02 19:55 (00:53)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 19:02
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:08
dep. 19:08
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
13 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:19
dep. 19:19
17 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:23
dep. 19:24
20 km
arr. 19:31
dep. 19:32
22 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:35
dep. 19:35
23 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:38
dep. 19:38
24 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:41
dep. 19:42
26 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:46
dep. 19:46
28 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:48
dep. 19:49
29 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:52
dep. 19:52
33 km
Ovča, Railway station
arr. 19:55
36 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Ovča su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 06:02 h, dok je poslednji polazak u 19:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.