Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Ovca timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: saturday, 29.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: sunday, 30.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
Batajnica (Beograd) - Ovca timetable
Departures on: monday, 31.01.2022.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Ovca su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 05:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.