Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Ovca timetable

friday, 23.04.2021.
05:50 06:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
36 km
06:32 07:41 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 06:32
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 06:49
dep. 06:54
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 07:04
dep. 07:10
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:21
dep. 07:21
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:27
dep. 07:28
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:34
dep. 07:35
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:38
dep. 07:38
33 km
Ovca, Railway station
arr. 07:41
36 km
07:11 08:15 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:11
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 07:38
dep. 07:44
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:55
dep. 07:55
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:58
dep. 07:58
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:01
dep. 08:02
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:06
dep. 08:06
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Ovca, Railway station
arr. 08:15
36 km
07:50 08:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 07:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 08:07
dep. 08:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 08:13
dep. 08:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 08:17
dep. 08:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:29
dep. 08:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:35
dep. 08:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:42
dep. 08:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:46
dep. 08:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 08:49
36 km
08:50 09:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:01
dep. 09:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 09:07
dep. 09:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:13
dep. 09:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:29
dep. 09:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:32
dep. 09:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:35
dep. 09:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:40
dep. 09:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:42
dep. 09:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:46
dep. 09:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 09:49
36 km
09:50 10:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:01
dep. 10:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:29
dep. 10:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:32
dep. 10:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:35
dep. 10:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:42
dep. 10:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 10:49
36 km
10:50 11:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 10:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 11:01
dep. 11:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 11:13
dep. 11:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:29
dep. 11:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:32
dep. 11:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:35
dep. 11:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:40
dep. 11:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:42
dep. 11:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:46
dep. 11:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 11:49
36 km
11:50 12:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 11:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:29
dep. 12:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:35
dep. 12:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:42
dep. 12:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 12:49
36 km
12:50 13:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 12:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:01
dep. 13:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 13:07
dep. 13:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 13:13
dep. 13:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:29
dep. 13:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:32
dep. 13:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:35
dep. 13:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:42
dep. 13:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:46
dep. 13:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 13:49
36 km
13:44 14:49 (01:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 13:44
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 13:55
dep. 14:00
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:35
dep. 14:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:42
dep. 14:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:46
dep. 14:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 14:49
36 km
14:11 15:15 (01:04)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:11
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 14:38
dep. 14:44
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:55
dep. 14:55
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:58
dep. 14:58
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:01
dep. 15:02
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:06
dep. 15:06
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:08
dep. 15:09
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:12
dep. 15:12
33 km
Ovca, Railway station
arr. 15:15
36 km
14:50 15:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:29
dep. 15:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:35
dep. 15:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:42
dep. 15:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:46
dep. 15:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 15:49
36 km
15:50 16:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 15:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 16:25
dep. 16:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:29
dep. 16:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:32
dep. 16:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:35
dep. 16:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:40
dep. 16:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:46
dep. 16:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 16:49
36 km
16:22 17:36 (01:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:22
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:33
dep. 16:38
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 16:44
dep. 16:54
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:16
dep. 17:16
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:19
dep. 17:19
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:22
dep. 17:23
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:29
dep. 17:30
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:33
dep. 17:33
33 km
Ovca, Railway station
arr. 17:36
36 km
16:50 17:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:13
dep. 17:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:29
dep. 17:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:35
dep. 17:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:42
dep. 17:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:46
dep. 17:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 17:49
36 km
17:50 18:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 17:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:07
dep. 18:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:13
dep. 18:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:29
dep. 18:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:35
dep. 18:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:42
dep. 18:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 18:49
36 km
18:50 19:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 19:13
dep. 19:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 19:17
dep. 19:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:29
dep. 19:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:32
dep. 19:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:35
dep. 19:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:40
dep. 19:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:42
dep. 19:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:46
dep. 19:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 19:49
36 km
19:50 20:49 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 19:50
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:01
dep. 20:01
8 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 20:13
dep. 20:13
17 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
26 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
26 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:29
dep. 20:29
26 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
26 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:35
dep. 20:36
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:40
dep. 20:40
26 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:42
dep. 20:43
26 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:46
dep. 20:46
33 km
Ovca, Railway station
arr. 20:49
36 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Ovca su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.