Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Busije (Ugrinovci kod Beograda) timetable

friday, 19.07.2019.
04:35 04:57 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 04:35
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 04:37
dep. 04:37
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 04:38
dep. 04:38
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 04:39
dep. 04:39
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 04:42
dep. 04:42
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 04:43
dep. 04:43
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 04:44
dep. 04:44
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 04:45
dep. 04:45
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 04:46
dep. 04:46
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 04:49
dep. 04:49
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 04:51
dep. 04:51
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 04:52
dep. 04:52
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 04:55
dep. 04:55
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 04:57
9.9 km
05:05 05:27 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 05:05
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 05:07
dep. 05:07
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 05:08
dep. 05:08
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 05:12
dep. 05:12
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 05:13
dep. 05:13
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 05:15
dep. 05:15
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 05:16
dep. 05:16
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 05:17
dep. 05:17
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 05:19
dep. 05:19
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 05:21
dep. 05:21
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 05:22
dep. 05:22
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 05:25
dep. 05:25
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 05:27
9.9 km
05:35 05:57 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 05:35
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 05:38
dep. 05:38
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 05:42
dep. 05:42
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 05:43
dep. 05:43
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 05:44
dep. 05:44
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 05:45
dep. 05:45
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 05:49
dep. 05:49
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 05:52
dep. 05:52
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 05:55
dep. 05:55
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 05:57
9.9 km
05:57 06:19 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 05:57
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 05:59
dep. 05:59
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 06:00
dep. 06:00
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 06:05
dep. 06:05
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 06:06
dep. 06:06
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 06:07
dep. 06:07
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:09
dep. 06:09
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:11
dep. 06:11
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:14
dep. 06:14
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 06:19
9.9 km
06:19 06:41 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 06:19
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 06:21
dep. 06:21
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 06:22
dep. 06:22
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 06:26
dep. 06:26
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 06:27
dep. 06:27
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 06:28
dep. 06:28
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 06:29
dep. 06:29
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:33
dep. 06:33
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:36
dep. 06:36
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 06:39
dep. 06:39
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 06:41
9.9 km
06:40 07:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 06:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 06:42
dep. 06:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 06:43
dep. 06:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 06:47
dep. 06:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 06:48
dep. 06:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 06:49
dep. 06:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 06:50
dep. 06:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 06:52
dep. 06:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 06:54
dep. 06:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 06:57
dep. 06:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 07:02
9.9 km
07:02 07:24 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 07:02
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:04
dep. 07:04
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:05
dep. 07:05
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 07:09
dep. 07:09
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 07:10
dep. 07:10
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 07:11
dep. 07:11
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 07:12
dep. 07:12
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 07:14
dep. 07:14
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:16
dep. 07:16
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 07:19
dep. 07:19
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:21
dep. 07:21
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:22
dep. 07:22
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 07:24
9.9 km
07:24 07:46 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 07:24
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:26
dep. 07:26
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:27
dep. 07:27
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 07:31
dep. 07:31
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 07:32
dep. 07:32
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 07:33
dep. 07:33
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 07:34
dep. 07:34
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:35
dep. 07:35
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 07:40
dep. 07:40
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 07:41
dep. 07:41
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 07:44
dep. 07:44
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 07:46
9.9 km
07:45 08:07 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 07:45
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 07:47
dep. 07:47
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 07:48
dep. 07:48
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 07:52
dep. 07:52
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 07:53
dep. 07:53
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 07:54
dep. 07:54
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 07:55
dep. 07:55
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 07:56
dep. 07:56
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 07:59
dep. 07:59
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 08:01
dep. 08:01
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 08:02
dep. 08:02
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 08:05
dep. 08:05
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 08:07
9.9 km
08:07 08:29 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 08:07
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 08:09
dep. 08:09
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 08:10
dep. 08:10
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 08:11
dep. 08:11
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 08:14
dep. 08:14
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 08:15
dep. 08:15
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 08:16
dep. 08:16
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 08:17
dep. 08:17
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 08:19
dep. 08:19
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 08:21
dep. 08:21
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 08:23
dep. 08:23
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 08:24
dep. 08:24
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:26
dep. 08:26
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 08:27
dep. 08:27
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 08:29
9.9 km
08:29 08:51 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 08:29
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 08:31
dep. 08:31
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 08:32
dep. 08:32
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 08:33
dep. 08:33
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 08:36
dep. 08:36
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 08:37
dep. 08:37
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 08:43
dep. 08:43
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 08:45
dep. 08:45
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 08:46
dep. 08:46
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 08:49
dep. 08:49
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 08:51
9.9 km
08:59 09:21 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 08:59
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 09:01
dep. 09:01
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 09:02
dep. 09:02
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 09:06
dep. 09:06
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 09:07
dep. 09:07
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 09:08
dep. 09:08
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 09:09
dep. 09:09
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 09:10
dep. 09:10
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 09:11
dep. 09:11
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 09:16
dep. 09:16
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 09:19
dep. 09:19
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 09:21
9.9 km
09:29 09:51 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 09:29
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 09:31
dep. 09:31
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 09:32
dep. 09:32
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 09:33
dep. 09:33
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 09:36
dep. 09:36
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 09:38
dep. 09:38
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 09:39
dep. 09:39
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 09:40
dep. 09:40
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 09:41
dep. 09:41
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 09:45
dep. 09:45
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 09:46
dep. 09:46
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:48
dep. 09:48
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 09:49
dep. 09:49
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 09:51
9.9 km
09:59 10:21 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 09:59
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 10:01
dep. 10:01
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 10:02
dep. 10:02
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 10:06
dep. 10:06
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 10:08
dep. 10:08
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 10:10
dep. 10:10
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 10:11
dep. 10:11
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 10:13
dep. 10:13
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 10:15
dep. 10:15
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 10:16
dep. 10:16
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 10:19
dep. 10:19
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 10:21
9.9 km
10:29 10:51 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 10:29
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 10:31
dep. 10:31
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 10:36
dep. 10:36
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 10:37
dep. 10:37
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 10:38
dep. 10:38
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 10:39
dep. 10:39
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 10:40
dep. 10:40
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 10:41
dep. 10:41
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 10:43
dep. 10:43
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 10:45
dep. 10:45
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 10:46
dep. 10:46
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 10:49
dep. 10:49
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 10:51
9.9 km
10:59 11:21 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 10:59
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 11:01
dep. 11:01
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 11:02
dep. 11:02
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 11:03
dep. 11:03
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 11:06
dep. 11:06
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 11:07
dep. 11:07
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 11:08
dep. 11:08
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 11:11
dep. 11:11
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 11:13
dep. 11:13
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 11:15
dep. 11:15
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 11:16
dep. 11:16
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 11:19
dep. 11:19
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 11:21
9.9 km
11:29 11:51 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 11:29
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 11:31
dep. 11:31
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 11:36
dep. 11:36
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 11:37
dep. 11:37
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 11:40
dep. 11:40
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 11:46
dep. 11:46
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 11:49
dep. 11:49
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 11:51
9.9 km
11:59 12:21 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 11:59
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 12:02
dep. 12:02
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 12:06
dep. 12:06
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 12:07
dep. 12:07
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 12:08
dep. 12:08
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 12:09
dep. 12:09
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 12:11
dep. 12:11
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 12:13
dep. 12:13
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 12:15
dep. 12:15
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 12:16
dep. 12:16
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 12:19
dep. 12:19
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 12:21
9.9 km
12:29 12:51 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 12:29
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 12:31
dep. 12:31
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 12:36
dep. 12:36
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 12:37
dep. 12:37
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 12:38
dep. 12:38
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 12:39
dep. 12:39
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 12:45
dep. 12:45
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 12:46
dep. 12:46
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 12:49
dep. 12:49
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 12:51
9.9 km
12:59 13:21 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 12:59
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 13:01
dep. 13:01
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 13:02
dep. 13:02
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 13:03
dep. 13:03
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 13:06
dep. 13:06
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 13:07
dep. 13:07
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 13:08
dep. 13:08
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 13:09
dep. 13:09
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 13:13
dep. 13:13
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 13:16
dep. 13:16
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 13:19
dep. 13:19
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 13:21
9.9 km
13:20 13:42 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 13:20
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 13:27
dep. 13:27
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 13:28
dep. 13:28
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 13:29
dep. 13:29
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 13:30
dep. 13:30
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 13:31
dep. 13:31
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 13:34
dep. 13:34
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 13:37
dep. 13:37
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 13:40
dep. 13:40
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 13:42
9.9 km
13:41 14:03 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 13:41
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 13:43
dep. 13:43
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 13:48
dep. 13:48
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 13:49
dep. 13:49
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 13:50
dep. 13:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 13:53
dep. 13:53
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 13:55
dep. 13:55
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 13:57
dep. 13:57
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 13:58
dep. 13:58
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:01
dep. 14:01
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 14:03
9.9 km
14:02 14:24 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 14:02
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:04
dep. 14:04
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:05
dep. 14:05
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 14:09
dep. 14:09
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 14:10
dep. 14:10
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 14:11
dep. 14:11
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 14:12
dep. 14:12
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:14
dep. 14:14
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:16
dep. 14:16
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 14:19
dep. 14:19
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:22
dep. 14:22
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 14:24
9.9 km
14:22 14:44 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 14:22
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:24
dep. 14:24
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:25
dep. 14:25
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 14:29
dep. 14:29
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 14:30
dep. 14:30
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 14:31
dep. 14:31
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 14:32
dep. 14:32
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:34
dep. 14:34
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:36
dep. 14:36
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 14:39
dep. 14:39
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 14:42
dep. 14:42
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 14:44
9.9 km
14:43 15:05 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 14:43
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 14:46
dep. 14:46
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 14:50
dep. 14:50
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 14:51
dep. 14:51
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 14:52
dep. 14:52
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 14:53
dep. 14:53
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 14:57
dep. 14:57
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 14:59
dep. 14:59
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:00
dep. 15:00
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:03
dep. 15:03
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 15:05
9.9 km
15:04 15:26 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 15:04
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:06
dep. 15:06
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:07
dep. 15:07
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 15:11
dep. 15:11
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 15:12
dep. 15:12
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 15:13
dep. 15:13
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 15:14
dep. 15:14
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 15:15
dep. 15:15
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 15:16
dep. 15:16
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 15:18
dep. 15:18
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:21
dep. 15:21
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:24
dep. 15:24
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 15:26
9.9 km
15:26 15:48 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 15:26
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:28
dep. 15:28
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:29
dep. 15:29
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 15:33
dep. 15:33
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 15:34
dep. 15:34
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 15:36
dep. 15:36
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 15:40
dep. 15:40
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 15:43
dep. 15:43
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 15:46
dep. 15:46
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 15:48
9.9 km
15:47 16:09 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 15:47
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 15:49
dep. 15:49
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 15:50
dep. 15:50
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 15:54
dep. 15:54
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 15:55
dep. 15:55
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 15:56
dep. 15:56
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 15:57
dep. 15:57
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 15:59
dep. 15:59
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 16:01
dep. 16:01
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 16:03
dep. 16:03
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 16:04
dep. 16:04
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:07
dep. 16:07
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 16:09
9.9 km
16:09 16:31 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 16:09
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:11
dep. 16:11
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:12
dep. 16:12
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 16:16
dep. 16:16
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 16:17
dep. 16:17
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 16:18
dep. 16:18
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 16:19
dep. 16:19
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 16:21
dep. 16:21
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 16:23
dep. 16:23
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 16:25
dep. 16:25
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 16:26
dep. 16:26
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:29
dep. 16:29
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 16:31
9.9 km
16:31 16:53 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 16:31
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:33
dep. 16:33
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:34
dep. 16:34
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 16:38
dep. 16:38
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 16:39
dep. 16:39
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 16:40
dep. 16:40
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 16:41
dep. 16:41
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 16:42
dep. 16:42
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 16:43
dep. 16:43
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 16:45
dep. 16:45
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 16:47
dep. 16:47
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 16:48
dep. 16:48
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 16:51
dep. 16:51
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 16:53
9.9 km
16:52 17:14 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 16:52
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 16:54
dep. 16:54
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 16:55
dep. 16:55
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 16:59
dep. 16:59
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 17:00
dep. 17:00
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 17:01
dep. 17:01
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 17:02
dep. 17:02
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:06
dep. 17:06
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:08
dep. 17:08
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:09
dep. 17:09
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:11
dep. 17:11
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 17:12
dep. 17:12
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 17:14
9.9 km
17:14 17:36 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 17:14
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 17:16
dep. 17:16
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 17:17
dep. 17:17
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 17:18
dep. 17:18
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 17:21
dep. 17:21
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 17:22
dep. 17:22
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 17:23
dep. 17:23
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 17:24
dep. 17:24
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:28
dep. 17:28
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:30
dep. 17:30
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:31
dep. 17:31
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 17:34
dep. 17:34
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 17:36
9.9 km
17:40 18:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 17:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 17:42
dep. 17:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 17:43
dep. 17:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 17:47
dep. 17:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 17:48
dep. 17:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 17:49
dep. 17:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 17:50
dep. 17:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 17:52
dep. 17:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 17:54
dep. 17:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 17:56
dep. 17:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 17:57
dep. 17:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:59
dep. 17:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 18:00
dep. 18:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 18:02
9.9 km
18:10 18:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 18:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 18:12
dep. 18:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 18:13
dep. 18:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 18:17
dep. 18:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 18:18
dep. 18:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 18:19
dep. 18:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 18:20
dep. 18:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 18:22
dep. 18:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 18:24
dep. 18:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 18:26
dep. 18:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 18:27
dep. 18:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:29
dep. 18:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 18:30
dep. 18:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 18:32
9.9 km
18:40 19:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 18:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 18:42
dep. 18:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 18:43
dep. 18:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 18:44
dep. 18:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 18:47
dep. 18:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 18:48
dep. 18:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 18:49
dep. 18:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 18:50
dep. 18:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 18:52
dep. 18:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 18:54
dep. 18:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 18:56
dep. 18:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 18:57
dep. 18:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:59
dep. 18:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 19:00
dep. 19:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 19:02
9.9 km
19:10 19:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 19:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 19:12
dep. 19:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 19:13
dep. 19:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 19:14
dep. 19:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 19:17
dep. 19:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 19:18
dep. 19:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 19:19
dep. 19:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 19:20
dep. 19:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 19:22
dep. 19:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 19:24
dep. 19:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 19:26
dep. 19:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 19:27
dep. 19:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 19:30
dep. 19:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 19:32
9.9 km
19:40 20:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 19:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 19:42
dep. 19:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 19:43
dep. 19:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 19:44
dep. 19:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 19:47
dep. 19:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 19:48
dep. 19:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 19:49
dep. 19:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 19:52
dep. 19:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 19:54
dep. 19:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 19:56
dep. 19:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 19:57
dep. 19:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 20:00
dep. 20:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 20:02
9.9 km
20:10 20:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 20:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 20:12
dep. 20:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 20:13
dep. 20:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 20:17
dep. 20:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 20:18
dep. 20:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 20:19
dep. 20:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 20:20
dep. 20:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 20:22
dep. 20:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 20:24
dep. 20:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 20:27
dep. 20:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:29
dep. 20:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 20:30
dep. 20:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 20:32
9.9 km
20:40 21:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 20:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 20:42
dep. 20:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 20:47
dep. 20:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 20:48
dep. 20:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 20:49
dep. 20:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 20:50
dep. 20:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 20:52
dep. 20:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 20:54
dep. 20:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 20:56
dep. 20:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 20:57
dep. 20:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 21:00
dep. 21:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 21:02
9.9 km
21:10 21:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 21:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 21:12
dep. 21:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 21:13
dep. 21:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 21:14
dep. 21:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 21:17
dep. 21:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 21:18
dep. 21:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 21:19
dep. 21:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 21:20
dep. 21:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 21:21
dep. 21:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 21:22
dep. 21:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 21:24
dep. 21:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 21:26
dep. 21:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 21:27
dep. 21:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:29
dep. 21:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 21:30
dep. 21:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 21:32
9.9 km
21:40 22:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 21:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 21:42
dep. 21:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 21:43
dep. 21:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 21:44
dep. 21:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 21:47
dep. 21:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 21:48
dep. 21:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 21:49
dep. 21:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 21:50
dep. 21:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 21:51
dep. 21:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 21:52
dep. 21:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 21:54
dep. 21:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 21:56
dep. 21:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 21:57
dep. 21:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 22:00
dep. 22:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 22:02
9.9 km
22:10 22:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 22:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 22:12
dep. 22:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 22:13
dep. 22:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 22:14
dep. 22:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 22:18
dep. 22:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 22:19
dep. 22:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 22:20
dep. 22:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 22:22
dep. 22:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 22:24
dep. 22:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 22:26
dep. 22:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 22:27
dep. 22:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:29
dep. 22:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 22:30
dep. 22:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 22:32
9.9 km
22:40 23:02 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 22:40
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 22:42
dep. 22:42
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 22:43
dep. 22:43
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 22:47
dep. 22:47
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 22:48
dep. 22:48
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 22:49
dep. 22:49
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 22:50
dep. 22:50
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 22:51
dep. 22:51
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 22:52
dep. 22:52
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 22:54
dep. 22:54
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 22:56
dep. 22:56
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 22:57
dep. 22:57
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 23:00
dep. 23:00
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 23:02
9.9 km
23:20 23:42 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 23:20
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 23:22
dep. 23:22
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 23:23
dep. 23:23
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 23:24
dep. 23:24
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 23:27
dep. 23:27
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 23:28
dep. 23:28
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 23:29
dep. 23:29
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 23:30
dep. 23:30
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 23:31
dep. 23:31
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 23:32
dep. 23:32
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 23:34
dep. 23:34
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 23:36
dep. 23:36
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 23:37
dep. 23:37
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 23:39
dep. 23:39
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 23:40
dep. 23:40
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 23:42
9.9 km
Batajnica (Beograd) - Busije (Ugrinovci kod Beograda) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
00:10 00:32 (00:22)
Ciglana
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Ciglana
dep. 00:10
Batajnica (Beograd), Naselje Ekonomija
arr. 00:12
dep. 00:12
0.9 km
Batajnica (Beograd), Belaricka
arr. 00:13
dep. 00:13
1.2 km
Batajnica (Beograd), Ulaz
arr. 00:14
dep. 00:14
1.9 km
Batajnica (Beograd), Kralja Urosa
arr. 00:17
dep. 00:17
2.4 km
Batajnica (Beograd), Stevana Dubajica
arr. 00:18
dep. 00:18
2.8 km
Batajnica (Beograd), Brace Radisic
arr. 00:19
dep. 00:19
3.2 km
Batajnica (Beograd), Kralja Radoslava
arr. 00:20
dep. 00:20
3.6 km
Batajnica (Beograd), Zel. stanica
arr. 00:21
dep. 00:21
4.5 km
Batajnica (Beograd), Zeleznicka rampa
arr. 00:22
dep. 00:22
4.6 km
Batajnica (Beograd), Sangajska
arr. 00:24
dep. 00:24
5.6 km
Batajnica (Beograd), Stevana Simica
arr. 00:26
dep. 00:26
6.5 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Dr Dorda Suice
arr. 00:27
dep. 00:27
7.1 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 00:29
dep. 00:29
8 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 1
arr. 00:30
dep. 00:30
8.9 km
Busije (Ugrinovci kod Beograda), 2
arr. 00:32
9.9 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Busije (Ugrinovci kod Beograda) su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.