Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Basin - Smederevska Palanka timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:03 06:20 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Basin, Center
dep. 06:03
Mramorac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
2.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:08
dep. 06:08
3.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
4.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
5.9 km
Pridvorice
arr. 06:12
dep. 06:12
6.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:14
dep. 06:14
7.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
11.8 km
06:55 07:45 (00:50)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Basin, 1
dep. 06:55
Basin, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
0.4 km
Basin, Bacarevici
arr. 06:57
dep. 06:57
0.8 km
Mramorac
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Mramorac, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
11 km
Mramorac, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 07:17
dep. 07:17
14.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 07:23
dep. 07:23
15.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 07:24
dep. 07:24
15.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 07:28
dep. 07:28
17.5 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 07:30
dep. 07:30
18.5 km
Pridvorice
arr. 07:33
dep. 07:33
19.3 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 07:38
dep. 07:38
20.4 km
Pridvorice, Romi
arr. 07:40
dep. 07:40
21.4 km
Pridvorice, Žuti
arr. 07:41
dep. 07:41
22 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:45
25 km
07:03 07:20 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Basin, Center
dep. 07:03
Mramorac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
2.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 07:08
dep. 07:08
3.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
4.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 07:11
dep. 07:11
5.9 km
Pridvorice
arr. 07:12
dep. 07:12
6.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 07:14
dep. 07:14
7.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:20
11.8 km
10:00 10:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Basin
dep. 10:00
Basin, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Basin, Bacarevici
arr. 10:08
dep. 10:08
1.7 km
Mramorac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
3.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 10:12
dep. 10:12
4.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
5.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 10:15
dep. 10:15
5.8 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 10:17
dep. 10:17
6.8 km
Pridvorice
arr. 10:20
dep. 10:20
7.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 10:22
dep. 10:22
8.7 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 10:24
dep. 10:24
9.7 km
Pridvorice, Žuti
arr. 10:25
dep. 10:25
10.3 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 10:27
dep. 10:27
12.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:30
13.3 km
10:35 11:25 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day
Stations
Arrival
Departure
Basin
dep. 10:35
Basin, 1
arr. 10:36
dep. 10:36
0.4 km
Basin, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
0.8 km
Basin, Bacarevici
arr. 10:41
dep. 10:41
2 km
Mramorac, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Mramorac, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Mramorac
arr. 10:47
dep. 10:47
7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 10:57
dep. 10:57
14.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
15.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 11:03
dep. 11:03
15.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 11:04
dep. 11:04
15.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
17 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 11:08
dep. 11:08
17.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 11:10
dep. 11:10
18.5 km
Pridvorice
arr. 11:13
dep. 11:13
19.3 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 11:18
dep. 11:18
20.4 km
Pridvorice, Romi
arr. 11:20
dep. 11:20
21.4 km
Pridvorice, Žuti
arr. 11:21
dep. 11:21
22 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 11:23
dep. 11:23
24 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:25
25 km
12:23 12:40 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Basin, Center
dep. 12:23
Mramorac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
2.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
3.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
4.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 12:31
dep. 12:31
5.9 km
Pridvorice
arr. 12:32
dep. 12:32
6.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:34
dep. 12:34
7.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
11.8 km
13:40 14:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Basin
dep. 13:40
Basin, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
0.8 km
Basin, Bacarevici
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Mramorac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
3.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:52
dep. 13:52
4.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
5.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 13:55
dep. 13:55
5.8 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Pridvorice
arr. 14:00
dep. 14:00
7.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 14:02
dep. 14:02
8.7 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 14:04
dep. 14:04
9.7 km
Pridvorice, Žuti
arr. 14:05
dep. 14:05
10.3 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 14:07
dep. 14:07
12.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:10
13.3 km
14:43 15:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Basin, Center
dep. 14:43
Mramorac, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
2.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 14:48
dep. 14:48
3.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
4.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 14:51
dep. 14:51
5.9 km
Pridvorice
arr. 14:52
dep. 14:52
6.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 14:54
dep. 14:54
7.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:00
11.8 km
18:15 18:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Basin
dep. 18:15
Basin, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Basin, Bacarevici
arr. 18:23
dep. 18:23
1.7 km
Mramorac, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 18:27
dep. 18:27
4.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
5.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 18:30
dep. 18:30
5.8 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 18:32
dep. 18:32
6.8 km
Pridvorice
arr. 18:35
dep. 18:35
7.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 18:37
dep. 18:37
8.7 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 18:39
dep. 18:39
9.7 km
Pridvorice, Žuti
arr. 18:40
dep. 18:40
10.3 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 18:42
dep. 18:42
12.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:45
13.3 km
18:35 19:05 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day
Stations
Arrival
Departure
Basin
dep. 18:35
Basin, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
0.4 km
Basin, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
0.8 km
Basin, Bacarevici
arr. 18:41
dep. 18:41
2 km
Mramorac, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
10 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 18:45
dep. 18:45
12 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
17 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 18:48
dep. 18:48
17.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 18:50
dep. 18:50
18.5 km
Pridvorice
arr. 18:53
dep. 18:53
19.3 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 18:58
dep. 18:58
20.4 km
Pridvorice, Romi
arr. 19:00
dep. 19:00
21.4 km
Pridvorice, Žuti
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Smederevska Palanka, Voćar
arr. 19:03
dep. 19:03
24 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:05
25 km

Naselja Basin i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Basin je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.