Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Veliki Crljeni timetable

thursday, 27.02.2020.
06:05 06:45 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:05
Barajevo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:27
dep. 06:27
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:35
dep. 06:35
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:45
23.5 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 13:39
dep. 13:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:52
dep. 13:52
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:00
dep. 14:00
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:04
dep. 14:04
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:10
23.5 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:27
dep. 19:27
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:29
dep. 19:29
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:32
dep. 19:32
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:38
dep. 19:38
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:40
dep. 19:40
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:44
dep. 19:44
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
23.5 km
Barajevo - Veliki Crljeni timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:05 06:45 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:05
Barajevo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:27
dep. 06:27
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:35
dep. 06:35
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:45
23.5 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 13:39
dep. 13:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:52
dep. 13:52
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:00
dep. 14:00
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:04
dep. 14:04
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:10
23.5 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:27
dep. 19:27
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:29
dep. 19:29
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:32
dep. 19:32
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:38
dep. 19:38
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:40
dep. 19:40
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:44
dep. 19:44
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
23.5 km
Barajevo - Veliki Crljeni timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
06:05 06:45 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:05
Barajevo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:27
dep. 06:27
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:35
dep. 06:35
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:39
dep. 06:39
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:45
23.5 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 13:39
dep. 13:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:52
dep. 13:52
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:00
dep. 14:00
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:04
dep. 14:04
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:10
23.5 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus stationTermoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:27
dep. 19:27
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:29
dep. 19:29
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:32
dep. 19:32
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:38
dep. 19:38
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:40
dep. 19:40
16.6 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:44
dep. 19:44
18.6 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
23.5 km

Naselja Barajevo i Veliki Crljeni su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.