Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Stara Lipovica (Barajevo) timetable

thursday, 27.02.2020.
05:50 06:31 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:50
Barajevo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 05:59
dep. 05:59
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:01
dep. 06:01
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:02
dep. 06:02
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 06:06
dep. 06:06
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 06:13
dep. 06:13
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 06:16
dep. 06:16
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 06:18
dep. 06:18
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 06:22
dep. 06:22
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:28
dep. 06:28
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:30
dep. 06:30
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 06:31
18.1 km
06:45 07:26 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:45
Barajevo, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:48
dep. 06:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:51
dep. 06:51
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:54
dep. 06:54
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 07:01
dep. 07:01
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 07:08
dep. 07:08
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 07:11
dep. 07:11
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 07:13
dep. 07:13
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 07:17
dep. 07:17
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:21
dep. 07:21
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:24
dep. 07:24
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:25
dep. 07:25
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 07:26
18.1 km
11:45 12:26 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:45
Barajevo, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:48
dep. 11:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:50
dep. 11:50
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:51
dep. 11:51
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 11:54
dep. 11:54
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 11:56
dep. 11:56
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 11:57
dep. 11:57
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 11:59
dep. 11:59
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 12:01
dep. 12:01
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 12:03
dep. 12:03
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 12:08
dep. 12:08
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 12:09
dep. 12:09
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 12:11
dep. 12:11
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 12:13
dep. 12:13
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 12:17
dep. 12:17
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 12:19
dep. 12:19
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:21
dep. 12:21
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:24
dep. 12:24
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:25
dep. 12:25
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 12:26
18.1 km
13:30 14:08 (00:38)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:36
dep. 13:36
2.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 13:41
dep. 13:41
4.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
6.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 13:46
dep. 13:46
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola (RS)
arr. 13:47
dep. 13:47
7.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 13:50
dep. 13:50
9.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 13:52
dep. 13:52
10.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 13:57
dep. 13:57
12.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 13:58
dep. 13:58
13.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 14:00
dep. 14:00
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 14:01
dep. 14:01
14.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - Trafo
arr. 14:03
dep. 14:03
15 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 14:05
dep. 14:05
16.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
17.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 14:08
17.7 km
16:30 17:18 (00:48)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:49
dep. 16:49
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 16:36
dep. 16:36
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 16:37
dep. 16:37
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 16:43
dep. 16:43
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
8.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:53
dep. 16:53
11.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 16:54
dep. 16:54
11.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 16:55
dep. 16:55
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:56
dep. 16:56
12.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
13 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 17:00
dep. 17:00
14.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 17:02
dep. 17:02
15.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 17:07
dep. 17:07
18.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 17:08
dep. 17:08
18.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 17:10
dep. 17:10
19.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
19.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 17:13
dep. 17:13
20.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
21.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
22.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 17:17
dep. 17:17
22.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 17:18
23.2 km
19:10 19:48 (00:38)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:15
dep. 19:15
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 19:19
dep. 19:19
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 19:21
dep. 19:21
4.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 19:24
dep. 19:24
6.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 19:26
dep. 19:26
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola (RS)
arr. 19:27
dep. 19:27
7.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 19:30
dep. 19:30
9.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 19:32
dep. 19:32
10.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 19:37
dep. 19:37
12.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 19:38
dep. 19:38
13.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
14.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 19:45
dep. 19:45
16.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 19:47
dep. 19:47
17.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 19:48
17.7 km
Barajevo - Stara Lipovica (Barajevo) timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:50 06:31 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:50
Barajevo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 05:59
dep. 05:59
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:01
dep. 06:01
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:02
dep. 06:02
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 06:06
dep. 06:06
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 06:13
dep. 06:13
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 06:16
dep. 06:16
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 06:18
dep. 06:18
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 06:22
dep. 06:22
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 06:28
dep. 06:28
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 06:30
dep. 06:30
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 06:31
18.1 km
06:45 07:26 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:45
Barajevo, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:48
dep. 06:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:51
dep. 06:51
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:54
dep. 06:54
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 07:01
dep. 07:01
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 07:08
dep. 07:08
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 07:11
dep. 07:11
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 07:13
dep. 07:13
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 07:17
dep. 07:17
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 07:19
dep. 07:19
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 07:21
dep. 07:21
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 07:24
dep. 07:24
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 07:25
dep. 07:25
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 07:26
18.1 km
11:45 12:26 (00:41)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:45
Barajevo, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:48
dep. 11:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:50
dep. 11:50
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:51
dep. 11:51
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 11:54
dep. 11:54
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 11:56
dep. 11:56
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 11:57
dep. 11:57
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 11:59
dep. 11:59
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 12:01
dep. 12:01
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 12:03
dep. 12:03
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 12:08
dep. 12:08
10.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 12:09
dep. 12:09
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 12:11
dep. 12:11
11.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 12:13
dep. 12:13
12.3 km
Lipovica (Barajevo), Trebez
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 6. deo - Hidrotehnika
arr. 12:17
dep. 12:17
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 12:19
dep. 12:19
14.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 12:21
dep. 12:21
15.4 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
16.6 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 12:24
dep. 12:24
17.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 12:25
dep. 12:25
17.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 12:26
18.1 km
13:30 14:08 (00:38)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:36
dep. 13:36
2.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 13:41
dep. 13:41
4.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
6.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 13:46
dep. 13:46
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola (RS)
arr. 13:47
dep. 13:47
7.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 13:50
dep. 13:50
9.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 13:52
dep. 13:52
10.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 13:57
dep. 13:57
12.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 13:58
dep. 13:58
13.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 14:00
dep. 14:00
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 14:01
dep. 14:01
14.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - Trafo
arr. 14:03
dep. 14:03
15 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 14:05
dep. 14:05
16.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
17.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 14:08
17.7 km
16:30 17:18 (00:48)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:49
dep. 16:49
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 16:36
dep. 16:36
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 16:37
dep. 16:37
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 16:43
dep. 16:43
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
8.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:53
dep. 16:53
11.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 16:54
dep. 16:54
11.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 16:55
dep. 16:55
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:56
dep. 16:56
12.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
13 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 17:00
dep. 17:00
14.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Drazenovac
arr. 17:02
dep. 17:02
15.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 17:07
dep. 17:07
18.2 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 17:08
dep. 17:08
18.6 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 17:10
dep. 17:10
19.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
19.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - trafo
arr. 17:13
dep. 17:13
20.5 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
21.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
22.1 km
Stara Lipovica (Barajevo), Manastir
arr. 17:17
dep. 17:17
22.8 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 17:18
23.2 km
19:10 19:48 (00:38)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:15
dep. 19:15
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 19:19
dep. 19:19
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Nenadovac
arr. 19:21
dep. 19:21
4.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Groblje
arr. 19:24
dep. 19:24
6.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 19:26
dep. 19:26
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola (RS)
arr. 19:27
dep. 19:27
7.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 19:30
dep. 19:30
9.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 19:32
dep. 19:32
10.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 19:37
dep. 19:37
12.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put
arr. 19:38
dep. 19:38
13.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovacki put 5. deo - Pantica kraj
arr. 19:40
dep. 19:40
13.7 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
14.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Petkovici - Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Stara Lipovica (Barajevo), Simic - raskrsnica
arr. 19:45
dep. 19:45
16.2 km
Stara Lipovica (Barajevo), Kuzmanovici - raskrsnica
arr. 19:47
dep. 19:47
17.3 km
Stara Lipovica (Barajevo), Okretnica
arr. 19:48
17.7 km

Naselja Barajevo i Stara Lipovica (Barajevo) su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.