Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Srednji kraj (Barajevo) timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:10 04:29 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:10
Barajevo, Center
arr. 04:11
dep. 04:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 04:13
dep. 04:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 04:14
dep. 04:14
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 04:16
dep. 04:16
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 04:17
dep. 04:17
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 04:18
dep. 04:18
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 04:19
dep. 04:19
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 04:20
dep. 04:20
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 04:20
dep. 04:20
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 04:23
dep. 04:23
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 04:24
dep. 04:24
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 04:27
dep. 04:27
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 04:29
9.7 km
05:20 05:39 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:20
Barajevo, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:23
dep. 05:23
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:24
dep. 05:24
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 05:25
dep. 05:25
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 05:26
dep. 05:26
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 05:27
dep. 05:27
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 05:28
dep. 05:28
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 05:29
dep. 05:29
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 05:30
dep. 05:30
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 05:30
dep. 05:30
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 05:32
dep. 05:32
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 05:33
dep. 05:33
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 05:34
dep. 05:34
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:37
dep. 05:37
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:39
9.7 km
05:23 05:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:23
Barajevo, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:26
dep. 05:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:28
dep. 05:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:29
dep. 05:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 05:31
3.2 km
05:50 05:56 (00:06)
Bus stationSrednji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:50
Barajevo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:56
2.5 km
06:03 06:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:03
Barajevo, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:06
dep. 06:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:09
dep. 06:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 06:11
3.2 km
06:40 06:59 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:40
Barajevo, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:43
dep. 06:43
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:44
dep. 06:44
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 06:46
dep. 06:46
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 06:47
dep. 06:47
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 06:48
dep. 06:48
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 06:50
dep. 06:50
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 06:52
dep. 06:52
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 06:53
dep. 06:53
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 06:54
dep. 06:54
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:57
dep. 06:57
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:59
9.7 km
06:43 06:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:43
Barajevo, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:46
dep. 06:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:48
dep. 06:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:49
dep. 06:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 06:51
3.2 km
07:23 07:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:23
Barajevo, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:26
dep. 07:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 07:29
dep. 07:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 07:31
3.2 km
08:03 08:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:03
Barajevo, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 08:06
dep. 08:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 08:08
dep. 08:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 08:09
dep. 08:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 08:11
3.2 km
08:43 08:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:43
Barajevo, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 08:46
dep. 08:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 08:48
dep. 08:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 08:49
dep. 08:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 08:51
3.2 km
09:20 09:39 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:20
Barajevo, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:23
dep. 09:23
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 09:25
dep. 09:25
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 09:26
dep. 09:26
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 09:27
dep. 09:27
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 09:28
dep. 09:28
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 09:29
dep. 09:29
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 09:30
dep. 09:30
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 09:30
dep. 09:30
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 09:33
dep. 09:33
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 09:34
dep. 09:34
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 09:35
dep. 09:35
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 09:37
dep. 09:37
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:39
9.7 km
09:23 09:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:23
Barajevo, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:26
dep. 09:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:28
dep. 09:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 09:29
dep. 09:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 09:31
3.2 km
10:03 10:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:03
Barajevo, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 10:06
dep. 10:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 10:09
dep. 10:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 10:11
3.2 km
10:43 10:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:43
Barajevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 10:46
dep. 10:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 10:48
dep. 10:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 10:49
dep. 10:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 10:51
3.2 km
11:23 11:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:23
Barajevo, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:26
dep. 11:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:29
dep. 11:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 11:31
3.2 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 12:07
dep. 12:07
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 12:08
dep. 12:08
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 12:11
dep. 12:11
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 12:12
dep. 12:12
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 12:13
dep. 12:13
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 12:15
dep. 12:15
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
8.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:19
9.7 km
12:03 12:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:03
Barajevo, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:06
dep. 12:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:08
dep. 12:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:09
dep. 12:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 12:11
3.2 km
12:43 12:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:43
Barajevo, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:46
dep. 12:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:49
dep. 12:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 12:51
3.2 km
13:23 13:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:23
Barajevo, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:26
dep. 13:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:29
dep. 13:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 13:31
3.2 km
13:30 13:36 (00:06)
Bus stationSrednji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:36
2.8 km
13:30 13:49 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 13:37
dep. 13:37
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 13:43
dep. 13:43
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 13:47
dep. 13:47
8.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:49
9.7 km
14:03 14:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:03
Barajevo, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:06
dep. 14:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 14:09
dep. 14:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 14:11
3.2 km
14:43 14:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:43
Barajevo, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:46
dep. 14:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 14:51
3.2 km
15:15 15:32 (00:17)
Bus stationKaraula - ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:15
Barajevo, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 15:23
dep. 15:23
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 15:23
dep. 15:23
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 15:28
dep. 15:28
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 15:32
8.7 km
15:23 15:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:23
Barajevo, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 15:26
dep. 15:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:28
dep. 15:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:29
dep. 15:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 15:31
3.2 km
16:03 16:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:03
Barajevo, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:06
dep. 16:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:09
dep. 16:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 16:11
3.2 km
16:30 16:47 (00:17)
Bus stationKaraula - ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:49
dep. 16:49
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 16:36
dep. 16:36
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 16:37
dep. 16:37
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 16:43
dep. 16:43
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 16:47
8.7 km
16:43 16:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:43
Barajevo, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:46
dep. 16:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:49
dep. 16:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 16:51
3.2 km
17:23 17:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:23
Barajevo, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 17:26
dep. 17:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 17:29
dep. 17:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 17:31
3.2 km
18:03 18:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:03
Barajevo, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:06
dep. 18:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:08
dep. 18:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 18:09
dep. 18:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 18:11
3.2 km
18:43 18:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:43
Barajevo, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:46
dep. 18:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:48
dep. 18:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 18:49
dep. 18:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 18:51
3.2 km
19:10 19:16 (00:06)
Bus stationSrednji kraj
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:15
dep. 19:15
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:16
2.8 km
19:10 19:29 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:14
dep. 19:14
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:15
dep. 19:15
2.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 19:17
dep. 19:17
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 19:18
dep. 19:18
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 19:19
dep. 19:19
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 19:21
dep. 19:21
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 19:23
dep. 19:23
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 19:25
dep. 19:25
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
8.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:29
9.7 km
19:23 19:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:23
Barajevo, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:26
dep. 19:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:28
dep. 19:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:29
dep. 19:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 19:31
3.2 km
20:03 20:11 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:03
Barajevo, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 20:06
dep. 20:06
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 20:08
dep. 20:08
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 20:09
dep. 20:09
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 20:11
3.2 km
20:43 20:51 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:43
Barajevo, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 20:46
dep. 20:46
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 20:49
dep. 20:49
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 20:51
3.2 km
20:45 21:04 (00:19)
Bus stationKaraula - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:45
Barajevo, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 20:48
dep. 20:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 20:49
dep. 20:49
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 20:50
dep. 20:50
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 20:51
dep. 20:51
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 20:52
dep. 20:52
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 20:53
dep. 20:53
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 20:54
dep. 20:54
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 20:55
dep. 20:55
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 20:55
dep. 20:55
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 20:58
dep. 20:58
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 20:59
dep. 20:59
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 21:00
dep. 21:00
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 21:02
dep. 21:02
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 21:04
9.7 km
21:23 21:31 (00:08)
Bus stationMiodraga Vukovica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:23
Barajevo, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 21:26
dep. 21:26
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 21:29
dep. 21:29
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 21:31
3.2 km
22:10 22:27 (00:17)
Bus stationKaraula - ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 22:13
dep. 22:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 22:29
dep. 22:29
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 22:30
dep. 22:30
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 22:18
dep. 22:18
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 22:18
dep. 22:18
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 22:19
dep. 22:19
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 22:20
dep. 22:20
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 22:21
dep. 22:21
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 22:22
dep. 22:22
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 22:23
dep. 22:23
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 22:24
dep. 22:24
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 22:25
dep. 22:25
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 22:27
8.7 km

Naselja Barajevo i Srednji kraj (Barajevo) su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.