Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Barajevo - Srednji kraj (Barajevo) timetable

sunday, 26.05.2019.
04:10 04:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:10
Barajevo, Center
arr. 04:11
dep. 04:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 04:13
dep. 04:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 04:14
dep. 04:14
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 04:16
dep. 04:16
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 04:17
dep. 04:17
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 04:18
dep. 04:18
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 04:19
dep. 04:19
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 04:20
dep. 04:20
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 04:20
dep. 04:20
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 04:23
dep. 04:23
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 04:24
dep. 04:24
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 04:27
dep. 04:27
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 04:29
9.7 km
05:15 05:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:15
Barajevo, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:20
dep. 05:20
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:21
dep. 05:21
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 05:23
3.2 km
05:50 05:56 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:50
Barajevo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:56
2.5 km
06:15 06:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:18
dep. 06:18
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 06:23
3.2 km
07:15 07:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:15
Barajevo, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:18
dep. 07:18
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:20
dep. 07:20
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 07:21
dep. 07:21
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 07:23
3.2 km
07:30 07:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:33
dep. 07:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 07:36
dep. 07:36
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 07:37
dep. 07:37
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 07:38
dep. 07:38
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 07:39
dep. 07:39
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 07:40
dep. 07:40
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 07:40
dep. 07:40
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 07:42
dep. 07:42
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 07:43
dep. 07:43
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 07:44
dep. 07:44
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 07:47
dep. 07:47
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:49
9.7 km
08:15 08:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:15
Barajevo, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 08:18
dep. 08:18
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 08:21
dep. 08:21
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 08:23
3.2 km
09:06 09:14 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:06
Barajevo, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:09
dep. 09:09
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:11
dep. 09:11
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 09:12
dep. 09:12
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 09:14
3.2 km
09:20 09:39 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:20
Barajevo, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:23
dep. 09:23
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 09:25
dep. 09:25
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 09:26
dep. 09:26
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 09:27
dep. 09:27
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 09:28
dep. 09:28
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 09:29
dep. 09:29
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 09:30
dep. 09:30
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 09:30
dep. 09:30
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 09:33
dep. 09:33
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 09:34
dep. 09:34
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 09:35
dep. 09:35
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 09:37
dep. 09:37
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:39
9.7 km
09:55 10:03 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:55
Barajevo, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:58
dep. 09:58
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 10:01
dep. 10:01
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 10:03
3.2 km
10:42 10:50 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:42
Barajevo, Center
arr. 10:43
dep. 10:43
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 10:45
dep. 10:45
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 10:47
dep. 10:47
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 10:48
dep. 10:48
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 10:50
3.2 km
11:30 11:38 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:36
dep. 11:36
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 11:38
3.2 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
3.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 12:06
dep. 12:06
4.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 12:07
dep. 12:07
4.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 12:08
dep. 12:08
5.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - brdo
arr. 12:09
dep. 12:09
5.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 12:10
dep. 12:10
6.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 12:10
dep. 12:10
6.9 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 12:13
dep. 12:13
7.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 12:14
dep. 12:14
8.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:17
dep. 12:17
9.4 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:19
9.7 km
12:18 12:26 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:18
Barajevo, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:21
dep. 12:21
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:24
dep. 12:24
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 12:26
3.2 km
13:06 13:14 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:06
Barajevo, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:09
dep. 13:09
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:11
dep. 13:11
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:12
dep. 13:12
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 13:14
3.2 km
13:55 14:03 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:55
Barajevo, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:58
dep. 13:58
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 14:01
dep. 14:01
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 14:03
3.2 km
14:42 14:50 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:42
Barajevo, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:45
dep. 14:45
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:47
dep. 14:47
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 14:48
dep. 14:48
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 14:50
3.2 km
14:50 15:07 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:50
Barajevo, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:53
dep. 14:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 14:56
dep. 14:56
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 14:57
dep. 14:57
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 14:58
dep. 14:58
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 15:01
dep. 15:01
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 15:03
dep. 15:03
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 15:05
dep. 15:05
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 15:07
8.7 km
15:30 15:38 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:30
Barajevo, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 15:33
dep. 15:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:36
dep. 15:36
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 15:38
3.2 km
16:18 16:26 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:18
Barajevo, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:21
dep. 16:21
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:23
dep. 16:23
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:24
dep. 16:24
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 16:26
3.2 km
16:30 16:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:33
dep. 16:33
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:34
dep. 16:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 16:36
dep. 16:36
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 16:37
dep. 16:37
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 16:43
dep. 16:43
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
8.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:49
9.7 km
17:06 17:14 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:06
Barajevo, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 17:09
dep. 17:09
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 17:12
dep. 17:12
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 17:14
3.2 km
17:54 18:02 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:54
Barajevo, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 17:57
dep. 17:57
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 17:59
dep. 17:59
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 18:00
dep. 18:00
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 18:02
3.2 km
18:45 18:53 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 28.06.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:45
Barajevo, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:48
dep. 18:48
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:50
dep. 18:50
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 18:51
dep. 18:51
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 18:53
3.2 km
19:10 19:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:13
dep. 19:13
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:14
dep. 19:14
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:15
dep. 19:15
2.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 19:17
dep. 19:17
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 19:18
dep. 19:18
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 19:19
dep. 19:19
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 19:21
dep. 19:21
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 19:23
dep. 19:23
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 19:24
dep. 19:24
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 19:25
dep. 19:25
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
8.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:29
9.7 km

Naselja Barajevo i Srednji kraj (Barajevo) su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.