Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Barajevo - Manic timetable

sunday, 26.05.2019.
03:25 03:53 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:25
Barajevo, Center
arr. 03:26
dep. 03:26
0.5 km
arr. 03:28
dep. 03:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:29
dep. 03:29
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:30
dep. 03:30
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:31
dep. 03:31
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:32
dep. 03:32
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:36
dep. 03:36
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:38
dep. 03:38
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:39
dep. 03:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 03:40
dep. 03:40
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 03:41
dep. 03:41
10.3 km
arr. 03:49
dep. 03:49
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 03:43
dep. 03:43
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 03:44
dep. 03:44
12 km
Manic, Selo
arr. 03:46
dep. 03:46
13.6 km
arr. 03:47
dep. 03:47
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 03:48
dep. 03:48
14.6 km
Manic, Selo
arr. 03:50
dep. 03:50
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 03:52
dep. 03:52
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 03:53
17.8 km
04:30 04:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:34
dep. 04:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:35
dep. 04:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:41
dep. 04:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:45
dep. 04:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:46
dep. 04:46
10.3 km
arr. 04:54
dep. 04:54
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Manic, Selo
arr. 04:51
dep. 04:51
13.6 km
arr. 04:52
dep. 04:52
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Manic, Selo
arr. 04:55
dep. 04:55
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 04:57
dep. 04:57
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 04:58
17.8 km
06:20 06:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:24
dep. 06:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:25
dep. 06:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:31
dep. 06:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:35
dep. 06:35
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
10.3 km
arr. 06:44
dep. 06:44
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Manic, Selo
arr. 06:41
dep. 06:41
13.6 km
arr. 06:42
dep. 06:42
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 06:43
dep. 06:43
14.6 km
Manic, Selo
arr. 06:45
dep. 06:45
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 06:48
17.8 km
08:40 09:18 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Barajevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 08:44
dep. 08:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 08:45
dep. 08:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 08:47
dep. 08:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 08:51
dep. 08:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 08:53
dep. 08:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 08:55
dep. 08:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 08:57
dep. 08:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Manic, Selo
arr. 09:01
dep. 09:01
13.6 km
arr. 09:02
dep. 09:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 09:10
dep. 09:10
14.6 km
arr. 09:11
dep. 09:11
15.1 km
Manic, Selo
arr. 09:13
dep. 09:13
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 09:15
dep. 09:15
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 09:18
17.8 km
11:25 12:03 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:25
Barajevo, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 11:29
dep. 11:29
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:30
dep. 11:30
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:31
dep. 11:31
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:32
dep. 11:32
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:38
dep. 11:38
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:40
dep. 11:40
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 11:42
dep. 11:42
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Manic, Selo
arr. 11:46
dep. 11:46
13.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
14.6 km
arr. 11:56
dep. 11:56
15.1 km
Manic, Selo
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 12:00
dep. 12:00
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 12:03
17.8 km
13:30 13:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 13:35
dep. 13:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 13:45
dep. 13:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10.3 km
arr. 13:54
dep. 13:54
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Manic, Selo
arr. 13:51
dep. 13:51
13.6 km
arr. 13:52
dep. 13:52
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 13:53
dep. 13:53
14.6 km
Manic, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 13:58
17.8 km
15:40 16:18 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 15:44
dep. 15:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:47
dep. 15:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:51
dep. 15:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:53
dep. 15:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 15:55
dep. 15:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 15:57
dep. 15:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Manic, Selo
arr. 16:01
dep. 16:01
13.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
14.6 km
arr. 16:11
dep. 16:11
15.1 km
Manic, Selo
arr. 16:13
dep. 16:13
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 16:18
17.8 km
16:30 16:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:49
12 km
17:05 17:33 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:05
Barajevo, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 17:09
dep. 17:09
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 17:11
dep. 17:11
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:12
dep. 17:12
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:18
dep. 17:18
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 17:20
dep. 17:20
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
10.3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
12 km
Manic, Selo
arr. 17:26
dep. 17:26
13.6 km
arr. 17:27
dep. 17:27
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 17:28
dep. 17:28
14.6 km
Manic, Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 17:33
17.8 km
19:10 19:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 19:14
dep. 19:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 19:15
dep. 19:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:17
dep. 19:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:23
dep. 19:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 19:25
dep. 19:25
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.3 km
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Manic, Selo
arr. 19:31
dep. 19:31
13.6 km
arr. 19:32
dep. 19:32
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 19:33
dep. 19:33
14.6 km
Manic, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 19:38
17.8 km
20:40 21:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: subotom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 20:44
dep. 20:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:45
dep. 20:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:46
dep. 20:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:51
dep. 20:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:53
dep. 20:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:55
dep. 20:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
10.3 km
arr. 21:04
dep. 21:04
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
12 km
Manic, Selo
arr. 21:01
dep. 21:01
13.6 km
arr. 21:02
dep. 21:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 21:03
dep. 21:03
14.6 km
Manic, Selo
arr. 21:05
dep. 21:05
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 21:07
dep. 21:07
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 21:08
17.8 km
21:40 21:59 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
12 km
22:10 22:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 22:25
dep. 22:25
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 22:26
dep. 22:26
10.3 km
arr. 22:34
dep. 22:34
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 22:29
dep. 22:29
12 km
Manic, Selo
arr. 22:31
dep. 22:31
13.6 km
arr. 22:32
dep. 22:32
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 22:33
dep. 22:33
14.6 km
Manic, Selo
arr. 22:35
dep. 22:35
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 22:37
dep. 22:37
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 22:38
17.8 km
23:40 00:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 23:55
dep. 23:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 23:56
dep. 23:56
10.3 km
arr. 00:04
dep. 00:04
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 23:58
dep. 23:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 23:59
dep. 23:59
12 km
Manic, Selo
arr. 00:01
dep. 00:01
13.6 km
arr. 00:02
dep. 00:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Manic, Selo
arr. 00:05
dep. 00:05
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 00:07
dep. 00:07
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 00:08
17.8 km

Naselja Barajevo i Manic su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.