Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Barajevo - Manic timetable

saturday, 16.02.2019.
03:25 04:21 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:25
Barajevo, Center
arr. 03:26
dep. 03:26
0.5 km
arr. 03:28
dep. 03:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:29
dep. 03:29
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:30
dep. 03:30
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:31
dep. 03:31
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:32
dep. 03:32
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:36
dep. 03:36
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:38
dep. 03:38
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:39
dep. 03:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 03:40
dep. 03:40
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 03:41
dep. 03:41
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 03:43
dep. 03:43
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 03:44
dep. 03:44
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 03:45
dep. 03:45
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 03:47
dep. 03:47
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 03:49
dep. 03:49
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 03:51
dep. 03:51
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 03:53
dep. 03:53
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 03:54
dep. 03:54
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 03:55
dep. 03:55
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 03:57
dep. 03:57
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:00
dep. 04:00
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 04:02
dep. 04:02
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:03
dep. 04:03
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:04
dep. 04:04
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 04:05
dep. 04:05
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 04:07
dep. 04:07
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 04:09
dep. 04:09
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:10
dep. 04:10
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:11
dep. 04:11
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 04:12
dep. 04:12
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:14
dep. 04:14
28.1 km
arr. 04:15
dep. 04:15
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 04:16
dep. 04:16
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 04:17
dep. 04:17
30 km
Manic, Selo
arr. 04:19
dep. 04:19
31.6 km
arr. 04:20
dep. 04:20
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 04:21
32.6 km
04:30 05:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:34
dep. 04:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:35
dep. 04:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:41
dep. 04:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 04:45
dep. 04:45
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 04:46
dep. 04:46
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 04:48
dep. 04:48
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 04:49
dep. 04:49
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 04:50
dep. 04:50
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 04:52
dep. 04:52
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 04:54
dep. 04:54
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 04:56
dep. 04:56
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 04:58
dep. 04:58
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 04:59
dep. 04:59
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:00
dep. 05:00
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:02
dep. 05:02
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 05:07
dep. 05:07
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:08
dep. 05:08
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:09
dep. 05:09
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:12
dep. 05:12
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:15
dep. 05:15
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:16
dep. 05:16
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 05:17
dep. 05:17
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:19
dep. 05:19
28.1 km
arr. 05:20
dep. 05:20
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
30 km
Manic, Selo
arr. 05:24
dep. 05:24
31.6 km
arr. 05:25
dep. 05:25
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 05:26
32.6 km
06:20 07:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:24
dep. 06:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:25
dep. 06:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:31
dep. 06:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:36
dep. 06:36
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:42
dep. 06:42
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:44
dep. 06:44
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:49
dep. 06:49
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:50
dep. 06:50
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:52
dep. 06:52
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 06:57
dep. 06:57
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 06:59
dep. 06:59
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 07:05
dep. 07:05
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 07:06
dep. 07:06
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 07:07
dep. 07:07
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
28.1 km
arr. 07:10
dep. 07:10
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
30 km
Manic, Selo
arr. 07:14
dep. 07:14
31.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 07:16
32.6 km
08:40 09:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Barajevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 08:45
dep. 08:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 08:48
dep. 08:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 08:50
dep. 08:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 08:52
dep. 08:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 08:54
dep. 08:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 08:58
dep. 08:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
10.3 km
arr. 09:01
dep. 09:01
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 09:05
dep. 09:05
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:07
dep. 09:07
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:08
dep. 09:08
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 09:10
dep. 09:10
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:12
dep. 09:12
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:13
dep. 09:13
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
18.7 km
arr. 09:18
dep. 09:18
19.5 km
Manic, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
20 km
Manic, Ulaz
arr. 09:20
dep. 09:20
20.6 km
Manic, Selo
arr. 09:23
dep. 09:23
22.2 km
arr. 09:24
dep. 09:24
22.7 km
Manic, Okretnica
arr. 09:25
23.2 km
11:25 12:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:25
Barajevo, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 11:30
dep. 11:30
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:31
dep. 11:31
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:33
dep. 11:33
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:35
dep. 11:35
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
arr. 11:46
dep. 11:46
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 11:50
dep. 11:50
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:52
dep. 11:52
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:53
dep. 11:53
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:57
dep. 11:57
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:58
dep. 11:58
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
arr. 12:03
dep. 12:03
19.5 km
Manic, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
20 km
Manic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
20.6 km
Manic, Selo
arr. 12:08
dep. 12:08
22.2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
22.7 km
Manic, Okretnica
arr. 12:10
23.2 km
13:30 14:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 13:35
dep. 13:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:46
dep. 13:46
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:49
dep. 13:49
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:50
dep. 13:50
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:52
dep. 13:52
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:54
dep. 13:54
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:59
dep. 13:59
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 14:02
dep. 14:02
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 14:07
dep. 14:07
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:09
dep. 14:09
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 14:12
dep. 14:12
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 14:14
dep. 14:14
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:15
dep. 14:15
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:16
dep. 14:16
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 14:17
dep. 14:17
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:19
dep. 14:19
28.1 km
arr. 14:20
dep. 14:20
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
30 km
Manic, Selo
arr. 14:24
dep. 14:24
31.6 km
arr. 14:25
dep. 14:25
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 14:26
32.6 km
15:40 16:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 15:45
dep. 15:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:54
dep. 15:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 15:58
dep. 15:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
10.3 km
arr. 16:01
dep. 16:01
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:07
dep. 16:07
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:08
dep. 16:08
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:12
dep. 16:12
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:13
dep. 16:13
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 16:15
dep. 16:15
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
18.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
19.5 km
Manic, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
20 km
Manic, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
20.6 km
Manic, Selo
arr. 16:23
dep. 16:23
22.2 km
arr. 16:24
dep. 16:24
22.7 km
Manic, Okretnica
arr. 16:25
23.2 km
16:30 16:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:49
12 km
17:05 18:01 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:05
Barajevo, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 17:09
dep. 17:09
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 17:11
dep. 17:11
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:12
dep. 17:12
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:18
dep. 17:18
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 17:20
dep. 17:20
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 17:21
dep. 17:21
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 17:23
dep. 17:23
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 17:27
dep. 17:27
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 17:29
dep. 17:29
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 17:33
dep. 17:33
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 17:37
dep. 17:37
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:40
dep. 17:40
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 17:42
dep. 17:42
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:43
dep. 17:43
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:44
dep. 17:44
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 17:45
dep. 17:45
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 17:47
dep. 17:47
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:51
dep. 17:51
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
28.1 km
arr. 17:55
dep. 17:55
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
30 km
Manic, Selo
arr. 17:59
dep. 17:59
31.6 km
arr. 18:00
dep. 18:00
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 18:01
32.6 km
19:10 20:06 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 19:14
dep. 19:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 19:15
dep. 19:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:17
dep. 19:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:23
dep. 19:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:25
dep. 19:25
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:26
dep. 19:26
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:29
dep. 19:29
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:30
dep. 19:30
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:32
dep. 19:32
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:34
dep. 19:34
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:36
dep. 19:36
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:39
dep. 19:39
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:40
dep. 19:40
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:42
dep. 19:42
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:45
dep. 19:45
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 19:47
dep. 19:47
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:49
dep. 19:49
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 19:52
dep. 19:52
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:55
dep. 19:55
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:56
dep. 19:56
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 19:57
dep. 19:57
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
28.1 km
arr. 20:00
dep. 20:00
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
30 km
Manic, Selo
arr. 20:04
dep. 20:04
31.6 km
arr. 20:05
dep. 20:05
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 20:06
32.6 km
21:40 21:59 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
12 km
22:10 23:06 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 22:25
dep. 22:25
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:26
dep. 22:26
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:28
dep. 22:28
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:29
dep. 22:29
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:30
dep. 22:30
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:32
dep. 22:32
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 22:34
dep. 22:34
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:36
dep. 22:36
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:38
dep. 22:38
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:39
dep. 22:39
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:40
dep. 22:40
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:42
dep. 22:42
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 22:47
dep. 22:47
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:48
dep. 22:48
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:49
dep. 22:49
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 22:52
dep. 22:52
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:55
dep. 22:55
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:56
dep. 22:56
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 22:57
dep. 22:57
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
28.1 km
arr. 23:00
dep. 23:00
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 23:02
dep. 23:02
30 km
Manic, Selo
arr. 23:04
dep. 23:04
31.6 km
arr. 23:05
dep. 23:05
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 23:06
32.6 km
23:40 00:36 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 23:55
dep. 23:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 23:56
dep. 23:56
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 23:58
dep. 23:58
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 23:59
dep. 23:59
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:00
dep. 00:00
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:02
dep. 00:02
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 00:04
dep. 00:04
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:06
dep. 00:06
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:08
dep. 00:08
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 00:09
dep. 00:09
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 00:10
dep. 00:10
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 00:12
dep. 00:12
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:15
dep. 00:15
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 00:17
dep. 00:17
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:18
dep. 00:18
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:19
dep. 00:19
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:20
dep. 00:20
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 00:22
dep. 00:22
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:25
dep. 00:25
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:26
dep. 00:26
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 00:27
dep. 00:27
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:29
dep. 00:29
28.1 km
arr. 00:30
dep. 00:30
28.9 km
Manic, Intersection
arr. 00:31
dep. 00:31
29.4 km
Manic, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
30 km
Manic, Selo
arr. 00:34
dep. 00:34
31.6 km
arr. 00:35
dep. 00:35
32.1 km
Manic, Okretnica
arr. 00:36
32.6 km

Naselja Barajevo i Manic su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.