Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Barajevo - Glumcevo brdo (Barajevo) timetable

sunday, 12.07.2020.
05:38 05:52 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:38
Barajevo, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:41
dep. 05:41
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:44
dep. 05:44
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 05:46
dep. 05:46
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 05:47
dep. 05:47
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 05:48
dep. 05:48
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 05:49
dep. 05:49
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 05:50
dep. 05:50
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 05:51
dep. 05:51
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 05:52
6.4 km
05:50 06:13 (00:23)
Bus stationBrdanska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:50
Barajevo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 05:59
dep. 05:59
3.6 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:01
dep. 06:01
4.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:02
dep. 06:02
5.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
5.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
6.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 06:06
dep. 06:06
7.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 06:08
dep. 06:08
8.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 06:13
10.7 km
06:38 06:52 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:38
Barajevo, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 06:41
dep. 06:41
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 06:43
dep. 06:43
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 06:44
dep. 06:44
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 06:46
dep. 06:46
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 06:47
dep. 06:47
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 06:49
dep. 06:49
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 06:50
dep. 06:50
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 06:52
6.4 km
07:38 07:52 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:38
Barajevo, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 07:41
dep. 07:41
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 07:44
dep. 07:44
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 07:46
dep. 07:46
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 07:47
dep. 07:47
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 07:48
dep. 07:48
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 07:49
dep. 07:49
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 07:50
dep. 07:50
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 07:52
6.4 km
08:38 08:52 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:38
Barajevo, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 08:41
dep. 08:41
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 08:43
dep. 08:43
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 08:44
dep. 08:44
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 08:46
dep. 08:46
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 08:47
dep. 08:47
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 08:48
dep. 08:48
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 08:49
dep. 08:49
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 08:50
dep. 08:50
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 08:52
6.4 km
09:29 09:43 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:29
Barajevo, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 09:32
dep. 09:32
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 09:34
dep. 09:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 09:37
dep. 09:37
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 09:38
dep. 09:38
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 09:39
dep. 09:39
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 09:40
dep. 09:40
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 09:41
dep. 09:41
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 09:43
6.4 km
10:18 10:32 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:18
Barajevo, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 10:21
dep. 10:21
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 10:23
dep. 10:23
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 10:24
dep. 10:24
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 10:26
dep. 10:26
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 10:27
dep. 10:27
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 10:28
dep. 10:28
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 10:29
dep. 10:29
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 10:30
dep. 10:30
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 10:31
dep. 10:31
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 10:32
6.4 km
11:05 11:19 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:05
Barajevo, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:08
dep. 11:08
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:11
dep. 11:11
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 11:13
dep. 11:13
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 11:14
dep. 11:14
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 11:15
dep. 11:15
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 11:16
dep. 11:16
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 11:18
dep. 11:18
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 11:19
6.4 km
11:53 12:07 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:53
Barajevo, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 11:56
dep. 11:56
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 11:58
dep. 11:58
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 11:59
dep. 11:59
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 12:01
dep. 12:01
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 12:02
dep. 12:02
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 12:03
dep. 12:03
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 12:04
dep. 12:04
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 12:05
dep. 12:05
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 12:06
dep. 12:06
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 12:07
6.4 km
12:41 12:55 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:41
Barajevo, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 12:44
dep. 12:44
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 12:47
dep. 12:47
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 12:49
dep. 12:49
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 12:50
dep. 12:50
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 12:51
dep. 12:51
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 12:52
dep. 12:52
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 12:54
dep. 12:54
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 12:55
6.4 km
13:29 13:43 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:29
Barajevo, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 13:32
dep. 13:32
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 13:34
dep. 13:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 13:35
dep. 13:35
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 13:37
dep. 13:37
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 13:39
dep. 13:39
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 13:40
dep. 13:40
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 13:41
dep. 13:41
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 13:43
6.4 km
14:18 14:32 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:18
Barajevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:21
dep. 14:21
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 14:23
dep. 14:23
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 14:24
dep. 14:24
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 14:26
dep. 14:26
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 14:27
dep. 14:27
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 14:28
dep. 14:28
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 14:29
dep. 14:29
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 14:30
dep. 14:30
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 14:31
dep. 14:31
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 14:32
6.4 km
14:50 15:27 (00:37)
Bus stationBrdanska
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:50
Barajevo, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 14:53
dep. 14:53
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
9.7 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Srednji kraj (Barajevo), Ulaz
arr. 14:56
dep. 14:56
3.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Suma
arr. 14:57
dep. 14:57
3.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Crkva Svetog Nikole
arr. 14:58
dep. 14:58
4.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
4.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Okretnica
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Srednji kraj (Barajevo), Auto servis Nesa
arr. 15:01
dep. 15:01
5.5 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
6.1 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija - mlekara
arr. 15:03
dep. 15:03
6.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Strazarija
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - Ivkovica kraj
arr. 15:05
dep. 15:05
7.8 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
8.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 15:13
dep. 15:13
11.1 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 15:14
dep. 15:14
11.5 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 15:15
dep. 15:15
12.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 15:16
dep. 15:16
12.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 15:17
dep. 15:17
13 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
13.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 1
arr. 15:20
dep. 15:20
14.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Gorcinac
arr. 15:22
dep. 15:22
15.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Brdanska
arr. 15:27
18.2 km
15:05 15:19 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:05
Barajevo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 15:08
dep. 15:08
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:11
dep. 15:11
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 15:13
dep. 15:13
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 15:14
dep. 15:14
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 15:15
dep. 15:15
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 15:16
dep. 15:16
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 15:17
dep. 15:17
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 15:18
dep. 15:18
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 15:19
6.4 km
15:53 16:07 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:53
Barajevo, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 15:56
dep. 15:56
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 16:01
dep. 16:01
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 16:03
dep. 16:03
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 16:04
dep. 16:04
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:05
dep. 16:05
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 16:07
6.4 km
16:41 16:55 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:41
Barajevo, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 16:44
dep. 16:44
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 16:46
dep. 16:46
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 16:47
dep. 16:47
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 16:49
dep. 16:49
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 16:50
dep. 16:50
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 16:51
dep. 16:51
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 16:52
dep. 16:52
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 16:53
dep. 16:53
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 16:55
6.4 km
17:29 17:43 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:29
Barajevo, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 17:32
dep. 17:32
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 17:35
dep. 17:35
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 17:37
dep. 17:37
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 17:38
dep. 17:38
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 17:39
dep. 17:39
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 17:40
dep. 17:40
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 17:41
dep. 17:41
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 17:42
dep. 17:42
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 17:43
6.4 km
18:17 18:31 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:17
Barajevo, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 18:20
dep. 18:20
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 18:22
dep. 18:22
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 18:23
dep. 18:23
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 18:27
dep. 18:27
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 18:28
dep. 18:28
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 18:29
dep. 18:29
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 18:30
dep. 18:30
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 18:31
6.4 km
19:08 19:22 (00:14)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:08
Barajevo, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
0.5 km
Barajevo, Miodraga Vukovica
arr. 19:11
dep. 19:11
1.3 km
Srednji kraj (Barajevo), Karaula - raskrsnica
arr. 19:13
dep. 19:13
2.2 km
Srednji kraj (Barajevo), Srednji kraj
arr. 19:14
dep. 19:14
2.6 km
Srednji kraj (Barajevo), Miodraga Vukovica
arr. 19:16
dep. 19:16
3.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Taboriste
arr. 19:17
dep. 19:17
3.8 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 2
arr. 19:18
dep. 19:18
4.2 km
Glumcevo brdo (Barajevo), 3
arr. 19:19
dep. 19:19
4.9 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Stevancevic kraj
arr. 19:20
dep. 19:20
5.4 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Skola
arr. 19:21
dep. 19:21
5.7 km
Glumcevo brdo (Barajevo), Okretnica
arr. 19:22
6.4 km

Naselja Barajevo i Glumcevo brdo (Barajevo) su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 19:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.