Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Arnajevo timetable

thursday, 20.02.2020.
03:20 03:44 (00:24)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:20
Barajevo, Center
arr. 03:21
dep. 03:21
0.5 km
arr. 03:23
dep. 03:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:24
dep. 03:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:25
dep. 03:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:26
dep. 03:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:27
dep. 03:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:31
dep. 03:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:33
dep. 03:33
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:34
dep. 03:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 03:35
dep. 03:35
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 03:36
dep. 03:36
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 03:38
dep. 03:38
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 03:39
dep. 03:39
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 03:40
dep. 03:40
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 03:42
dep. 03:42
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 03:44
15.2 km
04:40 05:04 (00:24)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:40
Barajevo, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
0.5 km
arr. 04:43
dep. 04:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:44
dep. 04:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:45
dep. 04:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:46
dep. 04:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:47
dep. 04:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:51
dep. 04:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:53
dep. 04:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:54
dep. 04:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 04:55
dep. 04:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 04:56
dep. 04:56
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 04:59
dep. 04:59
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 05:00
dep. 05:00
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 05:02
dep. 05:02
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:04
15.2 km
05:15 05:45 (00:30)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:15
Barajevo, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 05:19
dep. 05:19
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:22
dep. 05:22
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:26
dep. 05:26
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:31
dep. 05:31
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 05:34
dep. 05:34
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 05:37
dep. 05:37
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 05:44
dep. 05:44
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:45
18.7 km
06:05 06:35 (00:30)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:05
Barajevo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:27
dep. 06:27
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:35
16.6 km
09:00 09:34 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
arr. 09:05
dep. 09:05
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 09:06
dep. 09:06
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 09:08
dep. 09:08
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 09:09
dep. 09:09
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:19
dep. 09:19
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 09:24
dep. 09:24
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 09:25
dep. 09:25
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 09:26
dep. 09:26
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 09:27
dep. 09:27
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 09:31
dep. 09:31
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 09:34
16.6 km
10:20 10:54 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:20
Barajevo, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
0.5 km
arr. 10:23
dep. 10:23
1.7 km
arr. 10:25
dep. 10:25
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 10:26
dep. 10:26
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 10:28
dep. 10:28
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 10:29
dep. 10:29
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 10:31
dep. 10:31
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:33
dep. 10:33
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 10:37
dep. 10:37
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 10:39
dep. 10:39
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 10:44
dep. 10:44
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 10:45
dep. 10:45
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 10:46
dep. 10:46
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 10:47
dep. 10:47
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 10:49
dep. 10:49
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 10:51
dep. 10:51
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 10:54
16.6 km
11:30 12:04 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 11:41
dep. 11:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 11:54
dep. 11:54
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 11:55
dep. 11:55
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 11:56
dep. 11:56
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 11:57
dep. 11:57
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 11:59
dep. 11:59
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 12:01
dep. 12:01
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 12:04
16.6 km
11:30 12:04 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 11:41
dep. 11:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 11:54
dep. 11:54
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 11:55
dep. 11:55
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 11:56
dep. 11:56
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 11:57
dep. 11:57
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 11:59
dep. 11:59
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 12:01
dep. 12:01
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 12:04
16.6 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 13:39
dep. 13:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:52
dep. 13:52
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:00
16.6 km
15:40 16:14 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 15:48
dep. 15:48
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 15:49
dep. 15:49
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 15:51
dep. 15:51
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:53
dep. 15:53
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:57
dep. 15:57
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:59
dep. 15:59
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 16:04
dep. 16:04
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 16:05
dep. 16:05
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 16:07
dep. 16:07
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 16:11
dep. 16:11
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 16:14
16.6 km
17:00 17:34 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:00
Barajevo, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 17:06
dep. 17:06
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 17:08
dep. 17:08
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 17:09
dep. 17:09
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 17:11
dep. 17:11
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:13
dep. 17:13
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:19
dep. 17:19
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 17:25
dep. 17:25
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 17:27
dep. 17:27
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 17:29
dep. 17:29
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 17:34
16.6 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:27
dep. 19:27
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:29
dep. 19:29
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:32
dep. 19:32
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:38
dep. 19:38
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:40
16.6 km
20:40 21:14 (00:34)
Bus stationMlekara
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 20:48
dep. 20:48
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 20:49
dep. 20:49
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 20:51
dep. 20:51
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:53
dep. 20:53
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:57
dep. 20:57
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:59
dep. 20:59
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 21:04
dep. 21:04
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 21:05
dep. 21:05
11.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 21:06
dep. 21:06
13.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 21:07
dep. 21:07
13.9 km
Arnajevo, Skola
arr. 21:09
dep. 21:09
14.7 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 21:11
dep. 21:11
15.8 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 21:14
16.6 km
22:10 22:40 (00:30)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 22:25
dep. 22:25
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:26
dep. 22:26
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:28
dep. 22:28
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:29
dep. 22:29
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:30
dep. 22:30
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:32
dep. 22:32
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 22:34
dep. 22:34
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:36
dep. 22:36
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:38
dep. 22:38
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:39
dep. 22:39
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:40
18.7 km
23:40 00:10 (00:30)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 23:55
dep. 23:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 23:56
dep. 23:56
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 23:58
dep. 23:58
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 23:59
dep. 23:59
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:00
dep. 00:00
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:02
dep. 00:02
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 00:04
dep. 00:04
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:06
dep. 00:06
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:08
dep. 00:08
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 00:09
dep. 00:09
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 00:10
18.7 km

Naselja Barajevo i Arnajevo su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.