Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bapsko Polje - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 06:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 06:00
Bapsko Polje, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Mrsac
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 06:07
dep. 06:07
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 06:10
dep. 06:10
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 06:11
dep. 06:11
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:18
dep. 06:18
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 06:23
dep. 06:23
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 06:24
dep. 06:24
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 06:25
dep. 06:25
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:27
dep. 06:27
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
15.4 km
11:30 12:00 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 11:30
Bapsko Polje, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.9 km
Mrsac
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 11:40
dep. 11:40
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 11:41
dep. 11:41
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 11:42
dep. 11:42
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:48
dep. 11:48
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:51
dep. 11:51
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 11:53
dep. 11:53
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 11:54
dep. 11:54
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 11:55
dep. 11:55
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:57
dep. 11:57
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
15.4 km
15:45 16:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 15:45
Bapsko Polje, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
0.9 km
Mrsac
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 15:51
dep. 15:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 15:52
dep. 15:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 15:55
dep. 15:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 15:56
dep. 15:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 15:57
dep. 15:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:03
dep. 16:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:06
dep. 16:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 16:08
dep. 16:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:09
dep. 16:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 16:10
dep. 16:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:12
dep. 16:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
15.4 km
16:45 17:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 16:45
Bapsko Polje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
0.9 km
Mrsac
arr. 16:49
dep. 16:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 16:51
dep. 16:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 16:52
dep. 16:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 16:55
dep. 16:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 16:56
dep. 16:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 16:57
dep. 16:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 17:00
dep. 17:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:03
dep. 17:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:06
dep. 17:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 17:08
dep. 17:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 17:09
dep. 17:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 17:10
dep. 17:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:12
dep. 17:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
15.4 km
20:45 21:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 20:45
Bapsko Polje, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
0.9 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 20:50
dep. 20:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 20:51
dep. 20:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 20:52
dep. 20:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 20:55
dep. 20:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 20:56
dep. 20:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 20:57
dep. 20:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:03
dep. 21:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:06
dep. 21:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 21:08
dep. 21:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 21:09
dep. 21:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 21:10
dep. 21:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:12
dep. 21:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
15.4 km
Bapsko Polje - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:00 06:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 06:00
Bapsko Polje, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Mrsac
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 06:07
dep. 06:07
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 06:10
dep. 06:10
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 06:11
dep. 06:11
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:18
dep. 06:18
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 06:23
dep. 06:23
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 06:24
dep. 06:24
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 06:25
dep. 06:25
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:27
dep. 06:27
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
15.4 km
11:30 12:00 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 11:30
Bapsko Polje, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.9 km
Mrsac
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 11:40
dep. 11:40
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 11:41
dep. 11:41
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 11:42
dep. 11:42
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:48
dep. 11:48
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:51
dep. 11:51
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 11:53
dep. 11:53
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 11:54
dep. 11:54
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 11:55
dep. 11:55
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:57
dep. 11:57
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
15.4 km
15:45 16:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 15:45
Bapsko Polje, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
0.9 km
Mrsac
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 15:51
dep. 15:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 15:52
dep. 15:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 15:55
dep. 15:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 15:56
dep. 15:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 15:57
dep. 15:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:03
dep. 16:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:06
dep. 16:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 16:08
dep. 16:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:09
dep. 16:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 16:10
dep. 16:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:12
dep. 16:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
15.4 km
16:45 17:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 16:45
Bapsko Polje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
0.9 km
Mrsac
arr. 16:49
dep. 16:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 16:51
dep. 16:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 16:52
dep. 16:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 16:55
dep. 16:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 16:56
dep. 16:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 16:57
dep. 16:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 17:00
dep. 17:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:03
dep. 17:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 17:05
dep. 17:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:06
dep. 17:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 17:08
dep. 17:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 17:09
dep. 17:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 17:10
dep. 17:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:12
dep. 17:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:15
15.4 km
20:45 21:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 20:45
Bapsko Polje, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
0.9 km
Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 20:50
dep. 20:50
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 20:51
dep. 20:51
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 20:52
dep. 20:52
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 20:55
dep. 20:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 20:56
dep. 20:56
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 20:57
dep. 20:57
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 21:00
dep. 21:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:03
dep. 21:03
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:06
dep. 21:06
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 21:08
dep. 21:08
11.2 km
Adrani, Tempo
arr. 21:09
dep. 21:09
12.3 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 21:10
dep. 21:10
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:12
dep. 21:12
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
15.4 km

Naselja Bapsko Polje i Kraljevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bapsko Polje je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.