Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bapsko Polje - Kraljevo timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 06:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 06:00
Bapsko Polje, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
0.9 km
Mrsac
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Mrsac, Bakcine
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 06:07
dep. 06:07
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 06:09
dep. 06:09
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 06:10
dep. 06:10
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 06:12
dep. 06:12
5.6 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:19
dep. 06:19
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:23
dep. 06:23
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 06:24
dep. 06:24
11.2 km
arr. 06:25
dep. 06:25
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:27
dep. 06:27
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:28
dep. 06:28
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:30
15.4 km
07:40 08:10 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 07:40
Bapsko Polje, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
0.9 km
Mrsac
arr. 07:45
dep. 07:45
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 07:46
dep. 07:46
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 07:47
dep. 07:47
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 07:50
dep. 07:50
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 07:52
dep. 07:52
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 07:54
dep. 07:54
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 07:55
dep. 07:55
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:58
dep. 07:58
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 07:59
dep. 07:59
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 08:00
dep. 08:00
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 08:03
dep. 08:03
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 08:04
dep. 08:04
11.2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 08:07
dep. 08:07
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:08
dep. 08:08
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
15.4 km
11:30 12:00 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 11:30
Bapsko Polje, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
0.9 km
Mrsac
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Mrsac, Bakcine
arr. 11:44
dep. 11:44
6.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 11:37
dep. 11:37
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 11:40
dep. 11:40
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 11:42
dep. 11:42
5.6 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:49
dep. 11:49
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:53
dep. 11:53
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 11:54
dep. 11:54
11.2 km
arr. 11:55
dep. 11:55
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:57
dep. 11:57
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:58
dep. 11:58
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
15.4 km
13:50 14:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 13:50
Bapsko Polje, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
0.9 km
Mrsac
arr. 13:55
dep. 13:55
2 km
Mrsac, Puzici
arr. 13:56
dep. 13:56
2.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 13:57
dep. 13:57
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 14:00
dep. 14:00
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 14:02
dep. 14:02
5.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 14:04
dep. 14:04
6.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 14:05
dep. 14:05
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:08
dep. 14:08
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:09
dep. 14:09
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 14:13
dep. 14:13
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 14:14
dep. 14:14
11.2 km
arr. 14:15
dep. 14:15
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:17
dep. 14:17
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:18
dep. 14:18
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
15.4 km
15:45 16:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 15:45
Bapsko Polje, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
0.9 km
Mrsac
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mrsac, Bakcine
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 15:52
dep. 15:52
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 15:54
dep. 15:54
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 15:55
dep. 15:55
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 15:57
dep. 15:57
5.6 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:04
dep. 16:04
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:08
dep. 16:08
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 16:09
dep. 16:09
11.2 km
arr. 16:10
dep. 16:10
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:12
dep. 16:12
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:13
dep. 16:13
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
15.4 km
17:00 17:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 17:00
Bapsko Polje, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
0.9 km
Mrsac
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Mrsac, Bakcine
arr. 17:14
dep. 17:14
6.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 17:07
dep. 17:07
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 17:10
dep. 17:10
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 17:12
dep. 17:12
5.6 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:18
dep. 17:18
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:19
dep. 17:19
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:23
dep. 17:23
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 17:24
dep. 17:24
11.2 km
arr. 17:25
dep. 17:25
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 17:27
dep. 17:27
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:28
dep. 17:28
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
15.4 km
21:00 21:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bapsko Polje, 2
dep. 21:00
Bapsko Polje, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
0.9 km
Mrsac
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Mrsac, Bakcine
arr. 21:14
dep. 21:14
6.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 21:07
dep. 21:07
3.3 km
Mrsac, Dom
arr. 21:09
dep. 21:09
3.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 21:10
dep. 21:10
4.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 21:12
dep. 21:12
5.6 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 21:15
dep. 21:15
7.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:19
dep. 21:19
9.4 km
Adrani, Dom
arr. 21:20
dep. 21:20
10.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:23
dep. 21:23
10.7 km
Adrani, Matovici
arr. 21:24
dep. 21:24
11.2 km
arr. 21:25
dep. 21:25
12.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:27
dep. 21:27
13.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:28
dep. 21:28
14.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:30
15.4 km

Naselja Bapsko Polje i Kraljevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bapsko Polje je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.