Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Banjani kod Uba - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
05:00 06:45 (01:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 05:00
Vrelo kod Uba
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
arr. 05:18
dep. 05:23
12 km
Bogdanovica
arr. 05:28
dep. 05:28
15 km
Milorci
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Loncanik
arr. 05:39
dep. 05:39
23 km
Piroman, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
27 km
Stubline, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
32 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:10
43 km
Umka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
53 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
75 km
05:50 07:00 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 05:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
25 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:29
dep. 06:29
28 km
Umka, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
34 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:53
dep. 06:53
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
56 km
06:50 08:15 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 06:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
28 km
Umka, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
34 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:53
dep. 07:53
53 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:15
60 km
07:05 08:05 (01:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 07:05
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:23
dep. 07:23
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:36
dep. 07:36
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:37
dep. 07:37
29 km
Umka, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:00
dep. 08:00
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
57 km
08:20 09:20 (01:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 08:20
Vukicevica, Prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 08:38
dep. 08:38
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:51
dep. 08:51
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:52
dep. 08:52
29 km
Umka, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:15
dep. 09:15
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
57 km
10:50 12:15 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 10:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:27
dep. 11:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
28 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
34 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:53
dep. 11:53
53 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:15
60 km
11:00 12:00 (01:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 11:00
Vukicevica, Prodavnica
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:18
dep. 11:18
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:31
dep. 11:31
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:32
dep. 11:32
29 km
Umka, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
57 km
16:00 17:25 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 16:00
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 16:25
dep. 16:25
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
28 km
Umka, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
34 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:03
dep. 17:03
53 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:25
60 km

Naselja Banjani kod Uba i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banjani kod Uba je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.