Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Banjani kod Uba - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 03.07.2020.
05:00 06:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 05:00
Vrelo kod Uba
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
arr. 05:18
dep. 05:23
12 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
15 km
Milorci, Valjevski put
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Loncanik, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
23 km
Piroman, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
27 km
Stubline, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
32 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:10
43 km
Umka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
53 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
70 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
75 km
06:50 08:15 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 06:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
28 km
Umka, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:53
dep. 07:53
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 08:15
60 km
10:50 12:15 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 10:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:27
dep. 11:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
28 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:53
dep. 11:53
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:15
60 km
16:00 17:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 16:00
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 16:25
dep. 16:25
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
28 km
Umka, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:03
dep. 17:03
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:25
60 km
Banjani kod Uba - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
05:00 06:45 (01:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 05:00
Vrelo kod Uba
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
arr. 05:18
dep. 05:23
12 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
15 km
Milorci, Valjevski put
arr. 05:34
dep. 05:34
20 km
Loncanik, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
23 km
Piroman, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
27 km
Stubline, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
32 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:10
43 km
Umka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
53 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
70 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
75 km
06:50 08:15 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 06:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
28 km
Umka, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:53
dep. 07:53
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 08:15
60 km
10:50 12:15 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 10:50
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 10:58
dep. 10:58
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:27
dep. 11:27
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
28 km
Umka, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:53
dep. 11:53
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:15
60 km
16:00 17:25 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banjani kod Uba
dep. 16:00
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 16:25
dep. 16:25
18 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
28 km
Umka, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
34 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:03
dep. 17:03
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:25
60 km

Naselja Banjani kod Uba i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banjani kod Uba je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.