Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banja kod Priboja - Raca kod Priboja timetable

monday, 24.02.2020.
04:22 04:56 (00:34)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 04:22
arr. 04:33
dep. 04:33
6 km
Priboj, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
10 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 04:56
18 km
06:50 07:15 (00:25)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 06:50
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:52
dep. 06:52
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:54
dep. 06:54
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 06:59
dep. 06:59
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Priboj, FAP
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Priboj, Mostina
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Priboj, Godusje
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Priboj, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 07:08
dep. 07:08
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 07:12
dep. 07:12
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 07:15
14 km
07:21 07:55 (00:34)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 07:21
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Priboj, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
10 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 07:55
18 km
07:30 07:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 07:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 07:44
dep. 07:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 07:47
dep. 07:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 07:49
dep. 07:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 07:50
13.7 km
08:00 08:27 (00:27)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 08:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 08:10
dep. 08:10
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:11
dep. 08:11
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Priboj, FAP
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Priboj, Mostina
arr. 08:16
dep. 08:16
8 km
Priboj, Godusje
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Priboj, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 08:25
dep. 08:25
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 08:27
14 km
08:30 08:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 08:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 08:41
dep. 08:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 08:44
dep. 08:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 08:47
dep. 08:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 08:49
dep. 08:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 08:50
13.7 km
09:00 09:27 (00:27)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 09:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:03
dep. 09:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 09:10
dep. 09:10
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Priboj, FAP
arr. 09:14
dep. 09:14
7 km
Priboj, Mostina
arr. 09:16
dep. 09:16
8 km
Priboj, Godusje
arr. 09:18
dep. 09:18
9 km
Priboj, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 09:21
dep. 09:21
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 09:23
dep. 09:23
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 09:25
dep. 09:25
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 09:26
dep. 09:26
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 09:27
14 km
09:30 09:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 09:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 09:41
dep. 09:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 09:42
dep. 09:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 09:44
dep. 09:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 09:47
dep. 09:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 09:49
dep. 09:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 09:50
13.7 km
10:00 10:27 (00:27)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 10:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:03
dep. 10:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:05
dep. 10:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 10:09
dep. 10:09
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 10:10
dep. 10:10
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:11
dep. 10:11
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Priboj, FAP
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Priboj, Mostina
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Priboj, Godusje
arr. 10:18
dep. 10:18
9 km
Priboj, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 10:21
dep. 10:21
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 10:23
dep. 10:23
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 10:25
dep. 10:25
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 10:26
dep. 10:26
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 10:27
14 km
10:30 10:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 10:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 10:41
dep. 10:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 10:43
dep. 10:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 10:44
dep. 10:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 10:47
dep. 10:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 10:49
dep. 10:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 10:50
13.7 km
11:00 11:27 (00:27)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 11:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 11:10
dep. 11:10
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Priboj, FAP
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Priboj, Mostina
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Priboj, Godusje
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Priboj, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 11:23
dep. 11:23
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 11:27
14 km
11:30 11:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 11:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 11:43
dep. 11:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 11:44
dep. 11:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 11:49
dep. 11:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 11:50
13.7 km
12:00 12:25 (00:25)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 12:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 12:10
dep. 12:10
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:11
dep. 12:11
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Priboj, FAP
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Priboj, Mostina
arr. 12:16
dep. 12:16
8 km
Priboj, Godusje
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Priboj, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 12:21
dep. 12:21
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 12:25
14 km
12:30 12:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 12:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 12:41
dep. 12:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 12:44
dep. 12:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 12:47
dep. 12:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 12:49
dep. 12:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 12:50
13.7 km
12:41 13:15 (00:34)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 12:41
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Priboj, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
10 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 13:15
18 km
12:41 13:15 (00:34)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 12:41
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Priboj, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
10 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 13:15
18 km
13:00 13:20 (00:20)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 13:00
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Priboj, Posta
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 13:09
dep. 13:09
5.2 km
Priboj, Pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Priboj, FAP
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Priboj, Mostina
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Priboj, Godusje
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Priboj, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Priboj, Zelenac
arr. 13:16
dep. 13:16
10.5 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 13:17
dep. 13:17
11.5 km
Priboj, Klanica
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Raca kod Priboja, Sedita
arr. 13:20
14 km
13:30 13:50 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 13:30
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Priboj, Posta
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Priboj, Pijaca
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Priboj, Stadion
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Priboj, FAP
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Priboj, Mostina
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Priboj, Godusa
arr. 13:44
dep. 13:44
8.3 km
Priboj, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
8.7 km
Priboj, Klanica
arr. 13:47
dep. 13:47
10.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 13:49
dep. 13:49
12.7 km
Raca kod Priboja, Mramorje 2
arr. 13:50
13.7 km

Naselja Banja kod Priboja i Raca kod Priboja su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja kod Priboja je u 04:22 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.