Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banja kod Priboja - Priboj timetable

sunday, 23.02.2020.
04:22 04:41 (00:19)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 04:22
arr. 04:33
dep. 04:33
6 km
Priboj, Railway station
arr. 04:41
10 km
06:00 06:30 (00:30)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Karaula
dep. 06:00
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Banja kod Priboja
arr. 06:15
dep. 06:15
6.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Priboj, Poljice
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Priboj, FAP
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Priboj, Bus station
arr. 06:30
10 km
07:20 07:50 (00:30)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Karaula
dep. 07:20
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 07:23
dep. 07:23
2 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:28
dep. 07:28
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 07:30
dep. 07:30
6.5 km
Banja kod Priboja
arr. 07:35
dep. 07:35
6.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:38
dep. 07:38
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:40
dep. 07:40
7.5 km
Priboj, Poljice
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Priboj, FAP
arr. 07:47
dep. 07:47
9.5 km
Priboj, Bus station
arr. 07:50
10 km
07:21 07:40 (00:19)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 07:21
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Priboj, Railway station
arr. 07:40
10 km
07:33 08:00 (00:27)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 07:33
Banja kod Priboja
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
Priboj, Poljice
arr. 07:55
dep. 07:55
10 km
Priboj, Bus station
arr. 08:00
13 km
07:53 08:20 (00:27)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 07:53
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 07:55
dep. 07:55
1 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Banja kod Priboja
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Priboj, Poljice
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Priboj, FAP
arr. 08:17
dep. 08:17
11 km
Priboj, Bus station
arr. 08:20
13 km
07:57 08:14 (00:17)
ŽičaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Žičara
dep. 07:57
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:58
dep. 07:58
0.7 km
Banja kod Priboja
arr. 08:03
dep. 08:03
4 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:07
dep. 08:07
6.2 km
Priboj, Bus station
arr. 08:14
10.7 km
08:38 08:55 (00:17)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Brana
dep. 08:38
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 08:40
dep. 08:40
1 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Priboj, Poljice
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Priboj, FAP
arr. 08:52
dep. 08:52
8 km
Priboj, Bus station
arr. 08:55
9 km
08:48 09:15 (00:27)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 08:48
Banja kod Priboja
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Priboj, Poljice
arr. 09:10
dep. 09:10
10 km
Priboj, Bus station
arr. 09:15
13 km
10:15 10:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 10:15
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 10:17
dep. 10:17
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:19
dep. 10:19
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:21
dep. 10:21
3 km
Priboj, Posta
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Priboj, Kifla
arr. 10:24
dep. 10:24
5.3 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:25
dep. 10:25
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 10:26
dep. 10:26
6 km
Priboj, FAP
arr. 10:27
dep. 10:27
6.5 km
Priboj, Mostina
arr. 10:28
dep. 10:28
7.5 km
Priboj, Godusa
arr. 10:29
dep. 10:29
8 km
Priboj, Bus station
arr. 10:30
8.5 km
11:53 12:10 (00:17)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Brana
dep. 11:53
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Priboj, Poljice
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Priboj, FAP
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
9 km
12:15 12:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja
dep. 12:15
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Priboj, Posta
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Priboj, Kifla
arr. 12:24
dep. 12:24
5.3 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:25
dep. 12:25
5.5 km
Priboj, Stadion
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Priboj, FAP
arr. 12:27
dep. 12:27
6.5 km
Priboj, Mostina
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Priboj, Godusa
arr. 12:29
dep. 12:29
8 km
Priboj, Bus station
arr. 12:30
8.5 km
12:41 13:00 (00:19)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 12:41
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Priboj, Railway station
arr. 13:00
10 km
12:41 13:00 (00:19)
ZS Pribojska banjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
dep. 12:41
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Priboj, Railway station
arr. 13:00
10 km
12:58 13:25 (00:27)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Karaula
dep. 12:58
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 13:05
dep. 13:05
6.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:10
dep. 13:10
6.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:15
dep. 13:15
7.5 km
Priboj, Poljice
arr. 13:20
dep. 13:20
8 km
Priboj, FAP
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
10 km
12:58 13:25 (00:27)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 12:58
Banja kod Priboja
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Priboj, Poljice
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
13 km
15:12 15:30 (00:18)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 15:12
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Banja kod Priboja
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Priboj, Poljice
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Priboj, FAP
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Priboj, Bus station
arr. 15:30
13 km
15:42 15:59 (00:17)
ŽičaraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Žičara
dep. 15:42
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 15:43
dep. 15:43
0.7 km
Banja kod Priboja
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:52
dep. 15:52
6.2 km
Priboj, Bus station
arr. 15:59
10.7 km
15:53 16:10 (00:17)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Brana
dep. 15:53
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Priboj, Poljice
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Priboj, FAP
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Priboj, Bus station
arr. 16:10
9 km
17:50 18:20 (00:30)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Karaula
dep. 17:50
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 18:00
dep. 18:00
6.5 km
Banja kod Priboja
arr. 18:05
dep. 18:05
6.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 18:08
dep. 18:08
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 18:10
dep. 18:10
7.5 km
Priboj, Poljice
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Priboj, FAP
arr. 18:17
dep. 18:17
9.5 km
Priboj, Bus station
arr. 18:20
10 km
18:38 18:55 (00:17)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Brana
dep. 18:38
Banja kod Priboja, Potpec
arr. 18:40
dep. 18:40
1 km
Priboj, Laptosko polje
arr. 18:43
dep. 18:43
3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 18:45
dep. 18:45
4 km
Priboj, Poljice
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Priboj, FAP
arr. 18:52
dep. 18:52
8 km
Priboj, Bus station
arr. 18:55
9 km
19:50 20:20 (00:30)
KaraulaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Karaula
dep. 19:50
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:53
dep. 19:53
2 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 20:00
dep. 20:00
6.5 km
Banja kod Priboja
arr. 20:05
dep. 20:05
6.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 20:08
dep. 20:08
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 20:10
dep. 20:10
7.5 km
Priboj, Poljice
arr. 20:15
dep. 20:15
8 km
Priboj, FAP
arr. 20:17
dep. 20:17
9.5 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
10 km
20:20 20:30 (00:10)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Brana
dep. 20:20
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
6 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
9 km
21:26 21:50 (00:24)
Gornja PotpecBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
dep. 21:26
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 21:30
dep. 21:30
2 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 21:34
dep. 21:34
4 km
Banja kod Priboja
arr. 21:36
dep. 21:36
5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 21:40
dep. 21:40
7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Priboj, Bus station
arr. 21:50
13 km

Naselja Banja kod Priboja i Priboj su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja kod Priboja je u 04:22 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.