Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Banja Luka - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
06:00 12:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 06:00
Zaluzani, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Klasnice, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 06:50
dep. 06:50
47.9 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 09:50
dep. 09:50
215.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:20
dep. 10:20
216 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 10:45
dep. 10:45
251 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
271 km
Ruma, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
287 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
342 km
06:30 12:10 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 06:30
Klasnice, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Gradiska, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
48 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 07:25
dep. 07:25
48.9 km
Novi Varos, Border crossing (HR)
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 10:10
dep. 10:10
224.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:40
dep. 10:40
225 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
340 km
07:50 16:10 (08:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 07:50
Klasnice, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
15 km
Prnjavor, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Derventa, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
85 km
Modrica, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
127 km
Milosevac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
137 km
Obudovac, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
187 km
Brcko, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
201 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
242 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
251.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
252 km
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
312 km
Indjija, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
344 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
354 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
387 km
08:30 15:30 (07:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 08:30
Prnjavor, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
54 km
Derventa, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
103 km
Modrica, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
145 km
Brcko, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
219 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
260 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:00
dep. 13:00
282.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:10
dep. 13:10
283 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:50
dep. 13:50
300 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
319 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
391 km
09:05 16:30 (07:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:05
Prnjavor, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
51 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
100 km
Brcko, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
188 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
235 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
257 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
261 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
369 km
09:30 15:45 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:30
Klasnice, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Hrvacani, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Kojin Han, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
26 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
44 km
Ukrinski Lug
arr. 10:50
dep. 10:50
58 km
Palackovci
arr. 11:00
dep. 11:00
68 km
Tromeda
arr. 11:20
dep. 11:20
85 km
Derventa, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
93 km
Bosanski Brod, Border crossing (BA)
arr. 12:00
dep. 12:00
117.9 km
Slavonski Brod, Border crossing (HR)
arr. 12:30
dep. 12:30
118 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 13:45
dep. 13:45
217.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 14:15
dep. 14:15
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
333 km
10:40 16:10 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 20,84 EUR
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 10:40
Klasnice, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 11:45
dep. 11:45
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
217 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
328 km
11:00 18:45 (07:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 11:00
Derventa, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
101 km
Modrica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
147 km
Samac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
175 km
Loncari, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
187 km
Brcko, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
239 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
250 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
252 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
290 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
376 km
12:00 19:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 12:00
Klasnice, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
30 km
Kojin Han, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Prnjavor, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
51 km
Ukrinski Lug
arr. 13:20
dep. 13:20
65 km
Palackovci
arr. 13:30
dep. 13:30
75 km
Tromeda
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Derventa, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
100 km
Bozinci, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
120 km
Podnovlje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
129 km
Modrica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
142 km
Milosevac, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
152 km
Crkvina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
159 km
Obudovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
172 km
Loncari, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
182 km
Brcko, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:20
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:25
dep. 17:30
267 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
369 km
14:00 22:00 (08:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 14:00
Prnjavor, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
65 km
Derventa, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Modrica, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
146 km
Brcko, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
210 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
255 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:15
dep. 19:15
280 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:30
dep. 19:30
284 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 20:40
dep. 20:40
307 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
389 km
15:00 22:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 15:00
Klasnice, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Kojin Han, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
36 km
Prnjavor, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
51 km
Ukrinski Lug
arr. 16:20
dep. 16:20
65 km
Palackovci
arr. 16:30
dep. 16:30
75 km
Tromeda
arr. 16:50
dep. 16:50
92 km
Derventa, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
100 km
Bozinci, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Podnovlje, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
129 km
Modrica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
142 km
Milosevac, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
152 km
Crkvina, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
159 km
Obudovac, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
172 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
182 km
Brcko, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 20:15
dep. 20:20
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 20:25
dep. 20:30
267 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
369 km
17:00 23:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 17:00
Klasnice, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Kojin Han, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Prnjavor, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Ukrinski Lug
arr. 18:20
dep. 18:20
58 km
Palackovci
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Tromeda
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Derventa, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Bosanski Brod, Border crossing (BA)
arr. 19:30
dep. 19:30
117.9 km
Slavonski Brod, Border crossing (HR)
arr. 20:00
dep. 20:00
118 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 21:15
dep. 21:15
217.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 21:45
dep. 21:45
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:15
333 km
21:00 04:35 (07:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 21:00
Derventa, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:50
100 km
Modrica, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:40
142 km
Donja Slatina, Center
arr. 00:10
dep. 00:40
172 km
Brcko, Bus station
arr. 00:55
dep. 01:05
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:55
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
258 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
263 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
369 km
21:15 04:45 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 21:15
Prnjavor, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
58 km
Derventa, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
107 km
Modrica, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:15
149 km
Brcko, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
194 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
235 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
245 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
246 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
294 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
369 km
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:00
Prnjavor, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
58 km
Derventa, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
107 km
Modrica, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
149 km
Brcko, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
194 km
Bijeljina, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
235 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 04:15
dep. 04:15
245 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
246 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
294 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
369 km
23:00 07:10 (08:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:00
Prnjavor, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
65 km
Derventa, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
95 km
Modrica, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
146 km
Brcko, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
210 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:45
235 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 03:30
dep. 03:30
265 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:45
dep. 03:45
270 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 04:35
dep. 04:35
307 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:10
384 km
23:30 05:10 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:30
Klasnice, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
15 km
Gradiska, Bus station
arr. 00:23
dep. 00:23
48 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 00:25
dep. 00:25
48.9 km
Novi Varos, Border crossing (HR)
arr. 00:55
dep. 00:55
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 03:10
dep. 03:10
224.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 03:40
dep. 03:40
225 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:10
340 km

Naselja Banja Luka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~363 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 08h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Luka je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Banja Luka - Beograd (Belgrade) iznosi od 20,84 EUR do 20,84 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.