Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Banja Luka - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 17.08.2018.
06:00 12:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 06:00
Zaluzani, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Klasnice, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 06:50
dep. 06:50
47.9 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 09:50
dep. 09:50
215.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:20
dep. 10:20
216 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 10:45
dep. 10:45
251 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
271 km
Ruma, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
287 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
342 km
06:15 11:55 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 06:15
Klasnice, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 07:10
dep. 07:10
48.9 km
Novi Varos, Border crossing (HR)
arr. 07:40
dep. 07:40
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 09:55
dep. 09:55
224.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 10:25
dep. 10:25
225 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:55
340 km
07:50 16:10 (08:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 07:50
Klasnice, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
15 km
Prnjavor, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Derventa, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
85 km
Modrica, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
127 km
Milosevac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
137 km
Obudovac, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
187 km
Brcko, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
201 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
242 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
251.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
252 km
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
312 km
Indjija, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
344 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
354 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
387 km
08:30 15:30 (07:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 08:30
Prnjavor, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
54 km
Derventa, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
103 km
Modrica, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
145 km
Brcko, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
219 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
260 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:00
dep. 13:00
282.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:10
dep. 13:10
283 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:50
dep. 13:50
300 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
319 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
391 km
09:05 16:30 (07:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:05
Prnjavor, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
51 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
100 km
Brcko, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
188 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
235 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
257 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
261 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
369 km
09:30 15:45 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:30
Klasnice, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Hrvacani, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Kojin Han, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
26 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
44 km
Ukrinski Lug
arr. 10:50
dep. 10:50
58 km
Palackovci
arr. 11:00
dep. 11:00
68 km
Tromeda
arr. 11:20
dep. 11:20
85 km
Derventa, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
93 km
Bosanski Brod, Border crossing (BA)
arr. 12:00
dep. 12:00
117.9 km
Slavonski Brod, Border crossing (HR)
arr. 12:30
dep. 12:30
118 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 13:45
dep. 13:45
217.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 14:15
dep. 14:15
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
333 km
10:40 16:10 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 10:40
Klasnice, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 11:30
dep. 11:30
48 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 11:45
dep. 11:45
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 14:10
dep. 14:10
217 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
328 km
11:00 18:45 (07:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 11:00
Derventa, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
101 km
Modrica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
147 km
Samac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
175 km
Loncari, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
187 km
Brcko, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
239 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
250 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
252 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
290 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
376 km
12:00 19:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 12:00
Klasnice, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
30 km
Kojin Han, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
36 km
Prnjavor, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
51 km
Ukrinski Lug
arr. 13:20
dep. 13:20
65 km
Palackovci
arr. 13:30
dep. 13:30
75 km
Tromeda
arr. 13:50
dep. 13:50
92 km
Derventa, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
100 km
Bozinci, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
120 km
Podnovlje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
129 km
Modrica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
142 km
Milosevac, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
152 km
Crkvina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
159 km
Obudovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
172 km
Loncari, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
182 km
Brcko, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:20
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:25
dep. 17:30
267 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
369 km
14:00 22:00 (08:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 14:00
Prnjavor, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
65 km
Derventa, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Modrica, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
146 km
Brcko, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
210 km
Bijeljina, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
255 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:15
dep. 19:15
280 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:30
dep. 19:30
284 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 20:40
dep. 20:40
307 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
389 km
15:00 22:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 15:00
Klasnice, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Kojin Han, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
36 km
Prnjavor, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
51 km
Ukrinski Lug
arr. 16:20
dep. 16:20
65 km
Palackovci
arr. 16:30
dep. 16:30
75 km
Tromeda
arr. 16:50
dep. 16:50
92 km
Derventa, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
100 km
Bozinci, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Podnovlje, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
129 km
Modrica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
142 km
Milosevac, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
152 km
Crkvina, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
159 km
Obudovac, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
172 km
Loncari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
182 km
Brcko, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 20:15
dep. 20:20
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 20:25
dep. 20:30
267 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
369 km
17:00 23:15 (06:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 17:00
Klasnice, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Hrvacani, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Kojin Han, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Prnjavor, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Ukrinski Lug
arr. 18:20
dep. 18:20
58 km
Palackovci
arr. 18:30
dep. 18:30
68 km
Tromeda
arr. 18:50
dep. 18:50
85 km
Derventa, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Bosanski Brod, Border crossing (BA)
arr. 19:30
dep. 19:30
117.9 km
Slavonski Brod, Border crossing (HR)
arr. 20:00
dep. 20:00
118 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 21:15
dep. 21:15
217.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 21:45
dep. 21:45
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:15
333 km
21:00 04:35 (07:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 21:00
Derventa, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:50
100 km
Modrica, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:40
142 km
Donja Slatina, Center
arr. 00:10
dep. 00:40
172 km
Brcko, Bus station
arr. 00:55
dep. 01:05
197 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:55
238 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
258 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
263 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
369 km
21:15 04:45 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 21:15
Prnjavor, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
58 km
Derventa, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
107 km
Modrica, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:15
149 km
Brcko, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
194 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
235 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
245 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
246 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
294 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
369 km
23:00 06:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:00
Prnjavor, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
58 km
Derventa, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
107 km
Modrica, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
149 km
Brcko, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
194 km
Bijeljina, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
235 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 04:15
dep. 04:15
245 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
246 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
294 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
369 km
23:00 07:10 (08:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:00
Prnjavor, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
65 km
Derventa, Bus station
arr. 00:10
dep. 00:10
95 km
Modrica, Bus station
arr. 00:50
dep. 00:50
146 km
Brcko, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
210 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:45
235 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 03:30
dep. 03:30
265 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:45
dep. 03:45
270 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 04:35
dep. 04:35
307 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:10
384 km
23:30 05:10 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:30
Klasnice, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
15 km
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 00:25
dep. 00:25
48.9 km
Novi Varos, Border crossing (HR)
arr. 00:55
dep. 00:55
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 03:10
dep. 03:10
224.9 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 03:40
dep. 03:40
225 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:10
340 km

Naselja Banja Luka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~363 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 08h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Luka je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.