Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bancarevo - Nis timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:50 06:35 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 05:50
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:55
dep. 05:55
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:59
dep. 05:59
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:14
dep. 06:14
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:15
dep. 06:15
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
17.2 km
Nis, EI
arr. 06:25
dep. 06:25
17.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
19.8 km
arr. 06:30
dep. 06:30
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:32
dep. 06:32
21.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
23.2 km
16:40 17:28 (00:48)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 16:40
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:49
dep. 16:49
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:54
dep. 16:54
7.3 km
Niska Banja, Kozara
arr. 16:57
dep. 16:57
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 16:58
dep. 16:58
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:59
dep. 16:59
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
17.2 km
Nis, EI
arr. 17:17
dep. 17:17
17.6 km
arr. 17:18
dep. 17:18
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 17:21
dep. 17:21
19.8 km
arr. 17:23
dep. 17:23
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:25
dep. 17:25
21.9 km
arr. 17:26
dep. 17:26
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:28
23.2 km
19:10 19:55 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 19:10
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:13
dep. 19:13
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:15
dep. 19:15
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:19
dep. 19:19
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:22
dep. 19:22
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 19:32
dep. 19:32
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 19:34
dep. 19:34
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 19:35
dep. 19:35
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
17.2 km
Nis, EI
arr. 19:45
dep. 19:45
17.6 km
arr. 19:46
dep. 19:46
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 19:47
dep. 19:47
19.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:52
dep. 19:52
21.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 19:55
23.2 km
Bancarevo - Nis timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:50 06:35 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 05:50
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:55
dep. 05:55
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:59
dep. 05:59
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:14
dep. 06:14
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:15
dep. 06:15
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
17.2 km
Nis, EI
arr. 06:25
dep. 06:25
17.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
19.8 km
arr. 06:30
dep. 06:30
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:32
dep. 06:32
21.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
23.2 km
16:40 17:28 (00:48)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 16:40
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:49
dep. 16:49
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:54
dep. 16:54
7.3 km
Niska Banja, Kozara
arr. 16:57
dep. 16:57
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 16:58
dep. 16:58
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:59
dep. 16:59
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
17.2 km
Nis, EI
arr. 17:17
dep. 17:17
17.6 km
arr. 17:18
dep. 17:18
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 17:21
dep. 17:21
19.8 km
arr. 17:23
dep. 17:23
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:25
dep. 17:25
21.9 km
arr. 17:26
dep. 17:26
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:28
23.2 km
19:10 19:55 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 19:10
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:13
dep. 19:13
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:15
dep. 19:15
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:19
dep. 19:19
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:22
dep. 19:22
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 19:32
dep. 19:32
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 19:34
dep. 19:34
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 19:35
dep. 19:35
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
17.2 km
Nis, EI
arr. 19:45
dep. 19:45
17.6 km
arr. 19:46
dep. 19:46
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 19:47
dep. 19:47
19.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:52
dep. 19:52
21.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 19:55
23.2 km
Bancarevo - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:50 06:35 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 05:50
Bancarevo, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 05:55
dep. 05:55
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 05:59
dep. 05:59
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:14
dep. 06:14
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:15
dep. 06:15
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
17.2 km
Nis, EI
arr. 06:25
dep. 06:25
17.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
19.8 km
arr. 06:30
dep. 06:30
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:32
dep. 06:32
21.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
23.2 km
16:40 17:28 (00:48)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 16:40
Bancarevo, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 16:49
dep. 16:49
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:54
dep. 16:54
7.3 km
Niska Banja, Kozara
arr. 16:57
dep. 16:57
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 16:58
dep. 16:58
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:59
dep. 16:59
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
17.2 km
Nis, EI
arr. 17:17
dep. 17:17
17.6 km
arr. 17:18
dep. 17:18
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 17:21
dep. 17:21
19.8 km
arr. 17:23
dep. 17:23
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:25
dep. 17:25
21.9 km
arr. 17:26
dep. 17:26
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 17:28
23.2 km
19:10 19:55 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bancarevo, Okretnica
dep. 19:10
Bancarevo, Spomenik
arr. 19:13
dep. 19:13
0.4 km
Bancarevo, Moralija
arr. 19:15
dep. 19:15
2.8 km
Bancarevo, Krecana
arr. 19:19
dep. 19:19
4.7 km
Jelasnica kod Nisa, Raskrsnica za Kunovicu
arr. 19:22
dep. 19:22
6.4 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 19:32
dep. 19:32
9.1 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 19:34
dep. 19:34
10.2 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 19:35
dep. 19:35
12.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:36
dep. 19:36
14.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
14.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
15.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
17.2 km
Nis, EI
arr. 19:45
dep. 19:45
17.6 km
arr. 19:46
dep. 19:46
18.4 km
Nis, Cele kula
arr. 19:47
dep. 19:47
19.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
20.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:52
dep. 19:52
21.9 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22.4 km
Nis, Bus station
arr. 19:55
23.2 km

Naselja Bancarevo i Nis su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bancarevo je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.