Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banatski Despotovac - Zrenjanin timetable

tuesday, 14.07.2020.
06:19 06:57 (00:38)
IntersectionBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Intersection
dep. 06:19
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
4.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
19.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
20.8 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
24.8 km
06:57 07:31 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, 2
dep. 06:57
Banatski Despotovac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Zrenjanin, Progres
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:31
26 km
06:59 07:23 (00:24)
Plato kod Zadruznog domaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
dep. 06:59
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:23
21 km
09:07 09:30 (00:23)
IntersectionBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Intersection
dep. 09:07
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
20 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
21 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
24 km
09:30 09:55 (00:25)
Plato kod Zadruznog domaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
dep. 09:30
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:55
21 km
11:50 12:15 (00:25)
Plato kod Zadruznog domaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
dep. 11:50
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:56
dep. 11:56
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
21 km
12:46 13:10 (00:24)
Plato kod Zadruznog domaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
dep. 12:46
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:10
21 km
17:19 17:57 (00:38)
IntersectionBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, Intersection
dep. 17:19
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
4.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
8.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
19.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
20.8 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
24.8 km
21:07 21:41 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatski Despotovac, 2
dep. 21:07
Banatski Despotovac, Center
arr. 21:08
dep. 21:08
1 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 21:19
dep. 21:19
9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 21:22
dep. 21:22
11 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
12 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 21:24
dep. 21:24
13 km
Zrenjanin, Progres
arr. 21:36
dep. 21:36
23 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 21:38
dep. 21:38
24 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:41
26 km

Naselja Banatski Despotovac i Zrenjanin su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banatski Despotovac je u 06:19 h, dok je poslednji polazak u 21:07 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Banatski Despotovac - Zrenjanin iznosi od 2,56 EUR do 2,56 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.