Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baljevac kod Obrenovca - Obrenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:35 06:10 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 05:35
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:36
dep. 05:36
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:41
dep. 05:41
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:43
dep. 05:43
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:45
dep. 05:45
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:47
dep. 05:47
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:49
dep. 05:49
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:51
dep. 05:51
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:53
dep. 05:53
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:59
dep. 05:59
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
Mislodin, JNA
arr. 06:03
dep. 06:03
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:07
dep. 06:07
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:09
dep. 06:09
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:10
20.9 km
16:20 16:55 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 16:20
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 16:21
dep. 16:21
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 16:28
dep. 16:28
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:34
dep. 16:34
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:36
dep. 16:36
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:38
dep. 16:38
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:40
dep. 16:40
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:44
dep. 16:44
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Mislodin, JNA
arr. 16:48
dep. 16:48
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:52
dep. 16:52
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:54
dep. 16:54
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:55
20.9 km
18:05 18:40 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 18:05
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:06
dep. 18:06
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 18:08
dep. 18:08
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 18:11
dep. 18:11
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 18:13
dep. 18:13
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 18:15
dep. 18:15
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:17
dep. 18:17
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:19
dep. 18:19
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:21
dep. 18:21
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:23
dep. 18:23
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:25
dep. 18:25
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:29
dep. 18:29
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Mislodin, JNA
arr. 18:33
dep. 18:33
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:37
dep. 18:37
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:39
dep. 18:39
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:40
20.9 km
20:45 21:20 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 20:45
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:46
dep. 20:46
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:51
dep. 20:51
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:53
dep. 20:53
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 20:55
dep. 20:55
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:05
dep. 21:05
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:09
dep. 21:09
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:12
dep. 21:12
16 km
Mislodin, JNA
arr. 21:13
dep. 21:13
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:17
dep. 21:17
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:19
dep. 21:19
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:20
20.9 km
Baljevac kod Obrenovca - Obrenovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:35 06:10 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 05:35
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 05:36
dep. 05:36
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 05:41
dep. 05:41
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 05:43
dep. 05:43
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 05:45
dep. 05:45
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 05:47
dep. 05:47
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 05:49
dep. 05:49
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 05:51
dep. 05:51
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:53
dep. 05:53
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 05:59
dep. 05:59
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
Mislodin, JNA
arr. 06:03
dep. 06:03
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:07
dep. 06:07
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:09
dep. 06:09
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:10
20.9 km
16:20 16:55 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 16:20
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 16:21
dep. 16:21
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 16:28
dep. 16:28
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 16:32
dep. 16:32
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 16:34
dep. 16:34
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 16:36
dep. 16:36
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:38
dep. 16:38
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 16:40
dep. 16:40
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 16:44
dep. 16:44
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Mislodin, JNA
arr. 16:48
dep. 16:48
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:52
dep. 16:52
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:54
dep. 16:54
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:55
20.9 km
18:05 18:40 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 18:05
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:06
dep. 18:06
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 18:08
dep. 18:08
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 18:11
dep. 18:11
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 18:13
dep. 18:13
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 18:15
dep. 18:15
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:17
dep. 18:17
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 18:19
dep. 18:19
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 18:21
dep. 18:21
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:23
dep. 18:23
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 18:25
dep. 18:25
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 18:29
dep. 18:29
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Mislodin, JNA
arr. 18:33
dep. 18:33
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:37
dep. 18:37
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:39
dep. 18:39
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:40
20.9 km
20:45 21:20 (00:35)
Baljevac - IbarskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 20:45
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 20:46
dep. 20:46
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 20:51
dep. 20:51
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 20:53
dep. 20:53
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 20:55
dep. 20:55
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 20:57
dep. 20:57
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 20:59
dep. 20:59
8.1 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 21:01
dep. 21:01
9.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:03
dep. 21:03
10.5 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 21:05
dep. 21:05
11.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
12.8 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 21:09
dep. 21:09
14.1 km
Mislodin, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
15.4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:12
dep. 21:12
16 km
Mislodin, JNA
arr. 21:13
dep. 21:13
16.7 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
18.1 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:17
dep. 21:17
18.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:19
dep. 21:19
19.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:20
20.9 km

Naselja Baljevac kod Obrenovca i Obrenovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baljevac kod Obrenovca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.