Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Balinovac - Prokuplje timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Balinovac - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:34 07:00 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 06:34
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
11.3 km
13:14 13:40 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 13:14
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
11.3 km
14:55 15:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac
dep. 14:55
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Donje Kordince
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.6 km
Dzigolj
arr. 15:07
dep. 15:07
7.5 km
Gornja Strazava
arr. 15:21
dep. 15:21
19.5 km
Donja Strazava
arr. 15:28
dep. 15:28
20.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
21.7 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 15:31
dep. 15:31
22.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:32
dep. 15:32
23.7 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:33
dep. 15:33
24.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
25 km
Balinovac - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:34 07:00 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 06:34
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
11.3 km
13:14 13:40 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 13:14
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
11.3 km
14:55 15:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac
dep. 14:55
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Donje Kordince
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.6 km
Dzigolj
arr. 15:07
dep. 15:07
7.5 km
Gornja Strazava
arr. 15:21
dep. 15:21
19.5 km
Donja Strazava
arr. 15:28
dep. 15:28
20.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
21.7 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 15:31
dep. 15:31
22.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:32
dep. 15:32
23.7 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:33
dep. 15:33
24.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
25 km
Balinovac - Prokuplje timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:34 07:00 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 06:34
Arbanasce, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 06:41
dep. 06:41
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 06:49
dep. 06:49
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:00
11.3 km
13:14 13:40 (00:26)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac, Intersection
dep. 13:14
Arbanasce, Trafo
arr. 13:17
dep. 13:17
1.6 km
Arbanasce, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Jug Bogdanovac
arr. 13:21
dep. 13:21
3.4 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
4.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
4.6 km
Nova Bozurna
arr. 13:29
dep. 13:29
6.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
11.3 km
14:55 15:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Balinovac
dep. 14:55
Donje Kordince, Dubrava
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Donje Kordince
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.6 km
Dzigolj
arr. 15:07
dep. 15:07
7.5 km
Gornja Strazava
arr. 15:21
dep. 15:21
19.5 km
Donja Strazava
arr. 15:28
dep. 15:28
20.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
21.7 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 15:31
dep. 15:31
22.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:32
dep. 15:32
23.7 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:33
dep. 15:33
24.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
25 km

Naselja Balinovac i Prokuplje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Balinovac je u 06:34 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.