Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Balajnac kod Merošine - Nis timetable

friday, 22.11.2019.
05:21 05:55 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine
dep. 05:21
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
-0.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
3.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
5.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
7.2 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
9.4 km
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
arr. 05:46
dep. 05:46
12.7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
14.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
16.3 km
07:10 07:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine, Okretnica
dep. 07:10
Balajnac kod Merošine
arr. 07:12
dep. 07:12
0.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:19
dep. 07:19
4.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:21
dep. 07:21
5.6 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
6.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:27
dep. 07:27
7.9 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:31
dep. 07:31
10.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
arr. 07:36
dep. 07:36
13.4 km
arr. 07:39
dep. 07:39
15.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
17 km
12:09 12:40 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine
dep. 12:09
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
-0.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
3.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
4.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
5.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
7.2 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
9.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
10.7 km
arr. 12:31
dep. 12:31
12.7 km
arr. 12:34
dep. 12:34
14.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
16.3 km
12:30 13:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine, Okretnica
dep. 12:30
Balajnac kod Merošine
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:41
dep. 12:41
5.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
6.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:47
dep. 12:47
7.9 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:51
dep. 12:51
10.1 km
arr. 12:53
dep. 12:53
11.4 km
arr. 12:56
dep. 12:56
13.4 km
arr. 12:59
dep. 12:59
15.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
17 km
Balajnac kod Merošine - Nis timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
05:16 05:50 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine
dep. 05:16
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:14
dep. 05:14
-0.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:24
dep. 05:24
3.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:27
dep. 05:27
4.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:29
dep. 05:29
5.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:33
dep. 05:33
7.2 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
9.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
10.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
12.7 km
arr. 05:44
dep. 05:44
14.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
16.3 km
07:10 07:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine, Okretnica
dep. 07:10
Balajnac kod Merošine
arr. 07:12
dep. 07:12
0.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:19
dep. 07:19
4.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:21
dep. 07:21
5.6 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
6.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:27
dep. 07:27
7.9 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:31
dep. 07:31
10.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
arr. 07:36
dep. 07:36
13.4 km
arr. 07:39
dep. 07:39
15.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
17 km
Balajnac kod Merošine - Nis timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
05:21 05:55 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine
dep. 05:21
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
-0.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:29
dep. 05:29
3.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:34
dep. 05:34
5.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
7.2 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
9.4 km
arr. 05:43
dep. 05:43
10.7 km
arr. 05:46
dep. 05:46
12.7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
14.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
16.3 km
07:10 07:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine, Okretnica
dep. 07:10
Balajnac kod Merošine
arr. 07:12
dep. 07:12
0.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:19
dep. 07:19
4.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:21
dep. 07:21
5.6 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:23
dep. 07:23
6.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:27
dep. 07:27
7.9 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:31
dep. 07:31
10.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
arr. 07:36
dep. 07:36
13.4 km
arr. 07:39
dep. 07:39
15.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
17 km
12:09 12:40 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine
dep. 12:09
Balajnac kod Merošine, Okretnica
arr. 12:07
dep. 12:07
-0.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:16
dep. 12:16
3.8 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:18
dep. 12:18
4.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:20
dep. 12:20
5.7 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
6.6 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:23
dep. 12:23
7.2 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:26
dep. 12:26
9.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
10.7 km
arr. 12:31
dep. 12:31
12.7 km
arr. 12:34
dep. 12:34
14.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
16.3 km
12:30 13:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Balajnac kod Merošine, Okretnica
dep. 12:30
Balajnac kod Merošine
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Gradiste kod Merosine, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:41
dep. 12:41
5.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
6.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
7.3 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:47
dep. 12:47
7.9 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:51
dep. 12:51
10.1 km
arr. 12:53
dep. 12:53
11.4 km
arr. 12:56
dep. 12:56
13.4 km
arr. 12:59
dep. 12:59
15.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
17 km

Naselja Balajnac kod Merošine i Nis su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Balajnac kod Merošine je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.