Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajina Basta - Valjevo timetable

thursday, 27.02.2020.
06:15 08:25 (02:10)
Bus stationJadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:15
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
55 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
57 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
69 km
15:00 16:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:00
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
57 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 17:00
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
16 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
55 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
57 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
71 km
Bajina Basta - Valjevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:15 08:25 (02:10)
Bus stationJadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:15
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
55 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
57 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
69 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus stationJadar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:30
Crvica
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 14:18
dep. 14:18
23 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 14:23
dep. 14:23
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 14:35
dep. 14:35
31 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 14:45
dep. 14:45
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 14:50
dep. 14:50
38 km
Vujinovaca
arr. 14:56
dep. 14:56
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 15:08
dep. 15:08
50 km
Stubo
arr. 15:13
dep. 15:13
55 km
Balinovic
arr. 15:15
dep. 15:15
57 km
Jovanja
arr. 15:20
dep. 15:20
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:30
70 km
15:00 16:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:00
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
57 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
71 km
17:00 19:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 17:00
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
16 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
55 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
57 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
71 km

Naselja Bajina Basta i Valjevo su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.