Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bajina Basta - Uzice timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 04:50
Crvica, Orasi
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Crvica
arr. 05:00
dep. 05:00
7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
13 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 05:10
dep. 05:10
14 km
Ljestansko
arr. 05:15
dep. 05:15
17 km
Kostojevici
arr. 05:21
dep. 05:21
21 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 05:26
dep. 05:26
24 km
Dub
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Zlodol
arr. 05:34
dep. 05:34
29 km
Zaglavak
arr. 05:38
dep. 05:38
32 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 05:43
dep. 05:43
35 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 05:51
dep. 05:51
40 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
45 km
Uzice, Bus station
arr. 06:15
55 km
06:30 07:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
0 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
0 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
39 km
07:15 08:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 07:15
Crvica, Orasi
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Crvica
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Ljestansko
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Kostojevici
arr. 07:46
dep. 07:46
21 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 07:51
dep. 07:51
24 km
Dub
arr. 07:56
dep. 07:56
27 km
Zlodol
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Zaglavak
arr. 08:03
dep. 08:03
32 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 08:08
dep. 08:08
35 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 08:16
dep. 08:16
40 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
45 km
Uzice, Bus station
arr. 08:35
55 km
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 08:00
Pilica
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Zlodol
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Zaglavak
arr. 08:25
dep. 08:25
17 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 08:39
dep. 08:39
25 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Uzice, Bus station
arr. 09:05
40 km
09:00 10:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 09:00
Crvica, Orasi
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Ljestansko
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kostojevici
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 09:40
dep. 09:40
24 km
Dub
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
Zlodol
arr. 09:50
dep. 09:50
29 km
Zaglavak
arr. 09:53
dep. 09:53
32 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 09:57
dep. 09:57
35 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:05
dep. 10:05
-116.7 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
-116.7 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
55 km
09:30 10:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 09:30
Pilica
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Zlodol
arr. 09:52
dep. 09:52
14 km
Zaglavak
arr. 09:57
dep. 09:57
17 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:08
dep. 10:08
25 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
30 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
40 km
09:30 11:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 09:30
Raca kod Bajine Baste, Cer
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Tara mountain (Mala Reka)
arr. 10:05
dep. 10:05
17 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 10:20
dep. 10:20
25 km
Mackat
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 11:15
dep. 11:15
52 km
Uzice, Bus station
arr. 11:30
61 km
11:20 12:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 11:20
Crvica, Orasi
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Crvica
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Ljestansko
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Kostojevici
arr. 11:51
dep. 11:51
21 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 11:56
dep. 11:56
24 km
Dub
arr. 12:01
dep. 12:01
27 km
Zlodol
arr. 12:04
dep. 12:04
29 km
Zaglavak
arr. 12:08
dep. 12:08
32 km
Zaglavak, D. Rampa
arr. 12:13
dep. 12:13
35 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:21
dep. 12:21
40 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
45 km
Uzice, Bus station
arr. 12:45
55 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:00
Pilica
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Zlodol
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Zaglavak
arr. 13:30
dep. 13:30
17 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 13:44
dep. 13:44
25 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
30 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
40 km
14:20 15:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 14:20
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Kostojevici
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Dub
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Zlodol
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Zaglavak
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:20
dep. 15:20
0 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
0 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
55 km
15:30 16:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:30
Pilica
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Zlodol
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Zaglavak
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Uzice, Bus station
arr. 16:40
40 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 19:30
Pilica
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Zlodol
arr. 19:55
dep. 19:55
14 km
Zaglavak
arr. 20:00
dep. 20:00
17 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 20:15
dep. 20:15
25 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
30 km
Uzice, Bus station
arr. 20:40
40 km

Naselja Bajina Basta i Uzice su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.