Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bajina Basta - Kragujevac timetable

thursday, 28.05.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 31.05.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km
Bajina Basta - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 03.06.2020.
06:30 10:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
99 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
104 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
106 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
112 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
118 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
127 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
150 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
158 km

Naselja Bajina Basta i Kragujevac su međusobno udaljena ~158 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.