Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajevac - Lajkovac timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:08 06:33 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 06:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
13.9 km
15:27 15:57 (00:30)
Raskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 15:27
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
15.4 km
Bajevac - Lajkovac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:08 06:33 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 06:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
13.9 km
15:27 15:57 (00:30)
Raskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 15:27
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
15.4 km
Bajevac - Lajkovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:08 06:33 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 06:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
13.9 km
15:27 15:57 (00:30)
Raskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 15:27
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
15.4 km
Bajevac - Lajkovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:08 06:33 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 06:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
13.9 km
15:27 15:57 (00:30)
Raskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 15:27
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
15.4 km

Naselja Bajevac i Lajkovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajevac je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 15:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.