Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajevac - Lajkovac timetable

monday, 21.10.2019.
06:08 06:33 (00:25)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 06:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
dep. 06:16
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 06:23
dep. 06:23
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
13.9 km
07:31 08:00 (00:29)
Raskrsnica Murgas - RukladaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 07:31
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 07:39
dep. 07:39
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 07:42
dep. 07:42
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 07:45
dep. 07:45
7.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 07:51
dep. 07:51
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:53
dep. 07:53
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:00
15.4 km
12:48 13:13 (00:25)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Skola
dep. 12:48
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
2.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 12:56
dep. 12:56
4.2 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 13:03
dep. 13:03
8.2 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Lajkovac Selo, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:13
13.9 km
13:08 13:36 (00:28)
Raskrsnica Murgas - RukladaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 13:08
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 13:16
dep. 13:16
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 13:19
dep. 13:19
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 13:21
dep. 13:21
7.2 km
arr. 13:25
dep. 13:25
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 13:27
dep. 13:27
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 13:34
dep. 13:34
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:36
15.4 km
13:57 14:26 (00:29)
Raskrsnica Murgas - RukladaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 13:57
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 14:05
dep. 14:05
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 14:08
dep. 14:08
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 14:11
dep. 14:11
7.2 km
arr. 14:13
dep. 14:13
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 14:17
dep. 14:17
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 14:19
dep. 14:19
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:22
dep. 14:22
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:26
15.4 km
15:27 15:57 (00:30)
Raskrsnica Murgas - RukladaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 15:27
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 15:38
dep. 15:38
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
arr. 15:44
dep. 15:44
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 15:48
dep. 15:48
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:57
15.4 km
19:17 19:46 (00:29)
Raskrsnica Murgas - RukladaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
dep. 19:17
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
1.5 km
Bajevac, Skola
arr. 19:25
dep. 19:25
4.2 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 19:28
dep. 19:28
5.7 km
Stepanje, Brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
7.2 km
arr. 19:33
dep. 19:33
8.4 km
Nepricava, Putara
arr. 19:37
dep. 19:37
10.6 km
Nepricava, Vodovod
arr. 19:39
dep. 19:39
11.3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 19:41
dep. 19:41
12.7 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 19:42
dep. 19:42
13.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:46
15.4 km

Naselja Bajevac i Lajkovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajevac je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 19:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.