Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajcince - Prokuplje timetable

wednesday, 17.07.2019.
07:21 08:05 (00:44)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 07:21
Mikulovac, Prodavnica
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Mikulovac
arr. 07:32
dep. 07:32
2.8 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
Kostenica
arr. 07:40
dep. 07:40
5.5 km
Dzigolj
arr. 07:45
dep. 07:45
7.5 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
15.1 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
17.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
17.7 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
17.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
19.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
20.3 km
13:16 13:50 (00:34)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 13:16
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
7.1 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
9.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
10.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
11.6 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
12.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
14.6 km
16:31 17:10 (00:39)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 16:31
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
7.5 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
8.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
9.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
10.7 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
11.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
12.6 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
13.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
16.5 km
20:25 20:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 20:25
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
7.1 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
9.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
10.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
10.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
11.6 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
12.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
14.6 km
Bajcince - Prokuplje timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
07:21 08:05 (00:44)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 07:21
Mikulovac, Prodavnica
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Mikulovac
arr. 07:32
dep. 07:32
2.8 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
Kostenica
arr. 07:40
dep. 07:40
5.5 km
Dzigolj
arr. 07:45
dep. 07:45
7.5 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
15.1 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
17.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
17.7 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
17.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
19 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
19.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
20.3 km
13:16 13:50 (00:34)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 13:16
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
7.1 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
9.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
10.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
11.6 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
12.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
14.6 km
16:31 17:10 (00:39)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 16:31
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
7.5 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
8.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
9.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
10.7 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
11.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
12.6 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
13.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
16.5 km
20:25 20:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajcince
dep. 20:25
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
1.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
2.6 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
7.1 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
9.3 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
10.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
10.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
11.6 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
12.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
14.6 km

Naselja Bajcince i Prokuplje su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajcince je u 07:21 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.