Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backo Petrovo Selo - Kanjiza timetable

wednesday, 15.07.2020.
08:07 09:30 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 08:07
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
12 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
33 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
dep. 09:13
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:18
dep. 09:18
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 09:23
dep. 09:23
50 km
arr. 09:30
54 km
14:52 16:15 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 14:52
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
33 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:03
dep. 16:03
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
50 km
arr. 16:15
54 km
17:05 18:05 (01:00)
CenterTondach
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 17:05
Mol, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Ada, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
11.4 km
Senta, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
28.4 km
Coka, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
35.1 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 17:51
dep. 17:51
41 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
48.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 18:02
dep. 18:02
52 km
arr. 18:04
dep. 18:04
53 km
Kanjiza, Tondach
arr. 18:05
54 km
18:37 20:00 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 18:37
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
33 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 19:48
dep. 19:48
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
50 km
arr. 20:00
54 km
Backo Petrovo Selo - Kanjiza timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
08:07 09:30 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 08:07
Mol, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Ada, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
12 km
Senta, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
33 km
Coka, Bus station
arr. 09:13
dep. 09:13
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:18
dep. 09:18
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 09:23
dep. 09:23
50 km
arr. 09:30
54 km
14:52 16:15 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 14:52
Mol, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
8 km
Ada, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Senta, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
33 km
Coka, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 16:03
dep. 16:03
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 16:08
dep. 16:08
50 km
arr. 16:15
54 km
17:05 18:05 (01:00)
CenterTondach
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 17:05
Mol, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Ada, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
11.4 km
Senta, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
28.4 km
Coka, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
35.1 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 17:51
dep. 17:51
41 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
48.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 18:02
dep. 18:02
52 km
arr. 18:04
dep. 18:04
53 km
Kanjiza, Tondach
arr. 18:05
54 km
18:37 20:00 (01:23)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Petrovo Selo, Center
dep. 18:37
Mol, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Ada, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Senta, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:35
33 km
Coka, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
40 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 19:48
dep. 19:48
43 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
50 km
arr. 20:00
54 km

Naselja Backo Petrovo Selo i Kanjiza su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backo Petrovo Selo je u 08:07 h, dok je poslednji polazak u 18:37 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Backo Petrovo Selo - Kanjiza iznosi od 4,59 EUR do 4,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.