Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backa Topola - Senta timetable

monday, 19.11.2018.
05:50 07:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 05:50
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 05:54
dep. 05:54
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.8 km
Tornjos, school
arr. 06:25
dep. 06:25
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 06:29
dep. 06:29
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 06:34
dep. 06:34
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 06:39
dep. 06:39
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Senta, Bus station
arr. 07:00
44.1 km
11:50 13:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:50
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 11:54
dep. 11:54
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
18.8 km
Tornjos, school
arr. 12:26
dep. 12:26
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 12:30
dep. 12:30
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 12:40
dep. 12:40
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 12:50
dep. 12:50
38 km
Senta, Bus station
arr. 13:00
44.1 km
13:40 14:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:40
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 13:44
dep. 13:44
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
18.8 km
Tornjos, school
arr. 14:15
dep. 14:15
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 14:19
dep. 14:19
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 14:24
dep. 14:24
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 14:29
dep. 14:29
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 14:39
dep. 14:39
38 km
Senta, Bus station
arr. 14:50
44.1 km
19:20 20:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 19:20
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 19:24
dep. 19:24
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
18.8 km
Tornjos, school
arr. 19:55
dep. 19:55
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 19:59
dep. 19:59
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 20:04
dep. 20:04
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 20:19
dep. 20:19
38 km
Senta, Bus station
arr. 20:30
44.1 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
05:50 07:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 05:50
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 05:54
dep. 05:54
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.8 km
Tornjos, school
arr. 06:25
dep. 06:25
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 06:29
dep. 06:29
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 06:34
dep. 06:34
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 06:39
dep. 06:39
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Senta, Bus station
arr. 07:00
44.1 km
11:50 13:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:50
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 11:54
dep. 11:54
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
18.8 km
Tornjos, school
arr. 12:26
dep. 12:26
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 12:30
dep. 12:30
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 12:40
dep. 12:40
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 12:50
dep. 12:50
38 km
Senta, Bus station
arr. 13:00
44.1 km
13:40 14:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:40
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 13:44
dep. 13:44
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
18.8 km
Tornjos, school
arr. 14:15
dep. 14:15
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 14:19
dep. 14:19
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 14:24
dep. 14:24
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 14:29
dep. 14:29
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 14:39
dep. 14:39
38 km
Senta, Bus station
arr. 14:50
44.1 km
19:20 20:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 19:20
Backa Topola, rail.st -Sencanski put
arr. 19:24
dep. 19:24
0.9 km
Novo Orahovo, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Novo Orahovo, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
12.8 km
Tornjos, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
18.8 km
Tornjos, school
arr. 19:55
dep. 19:55
21.1 km
Tornjos, Hires Sor
arr. 19:59
dep. 19:59
23.9 km
Bogaras (Zenta), Gabor selo
arr. 20:04
dep. 20:04
28 km
Bogaras (Zenta), Center
arr. 20:09
dep. 20:09
30.3 km
Gornji Breg, Kolonija
arr. 20:19
dep. 20:19
38 km
Senta, Bus station
arr. 20:30
44.1 km

Naselja Backa Topola i Senta su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Topola je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.