Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backa Topola - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 20.05.2019.
06:15 09:31 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 06:15
Mali Idjos, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Lovcenac, Mlin
arr. 06:29
dep. 06:29
15 km
Lovcenac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Feketic, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
35 km
arr. 07:12
dep. 07:12
46 km
arr. 07:35
dep. 07:50
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
147 km
08:02 10:40 (02:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 08:02
Mali Idjos, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Lovcenac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
17 km
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
35 km
arr. 08:57
dep. 08:57
46 km
arr. 09:20
dep. 09:30
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
147 km
10:55 13:40 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 10:55
Mali Idjos, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Lovcenac, Mlin
arr. 11:05
dep. 11:05
15 km
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
35 km
arr. 11:45
dep. 11:45
46 km
arr. 12:07
dep. 12:20
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:40
147 km
11:55 14:05 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:55
arr. 13:00
dep. 13:05
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:05
152 km
13:32 16:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:32
Mali Idjos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
arr. 14:27
dep. 14:27
46 km
arr. 14:50
dep. 15:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:32
147 km
14:50 17:25 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 14:50
Feketic, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
arr. 15:55
dep. 16:00
66 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
140 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
146 km
15:10 17:40 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 15:10
arr. 16:15
dep. 16:30
67 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
147 km
15:32 18:22 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 15:32
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
arr. 16:27
dep. 16:27
46 km
arr. 16:50
dep. 16:50
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
73 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
80 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
87 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
90 km
arr. 17:21
dep. 17:21
94 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
147 km
16:32 19:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 16:32
Mali Idjos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
35 km
arr. 17:27
dep. 17:27
46 km
arr. 17:50
dep. 18:00
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
73 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
80 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
87 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
90 km
arr. 18:31
dep. 18:31
94 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
147 km
18:32 21:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 18:32
Mali Idjos, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
35 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46 km
arr. 19:50
dep. 20:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:32
147 km

Naselja Backa Topola i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~148 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Topola je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:32 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Backa Topola - Beograd (Belgrade) iznosi od 10,31 EUR do 10,31 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.