Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Backa Topola - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.08.2018.
03:20 07:00 (03:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 03:20
Vrbas, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
30 km
Novi Sad, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:47
74 km
Beska, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:15
102 km
Indjija, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
113 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
122 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
161 km
arr. 07:00
163 km
06:04 09:20 (03:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 06:04
Mali Idjos, Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Lovcenac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
18 km
Vrbas, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
30 km
Zmajevo, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
45 km
Novi Sad, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:27
74 km
Beska, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
102 km
Indjija, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
113 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:35
118 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:43
122 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
131 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
161 km
arr. 09:20
163 km
06:15 09:31 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 06:15
Mali Idjos, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Lovcenac, mill
arr. 06:29
dep. 06:29
15 km
Lovcenac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Feketic, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
35 km
Sirig, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
46 km
arr. 07:35
dep. 07:50
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
147 km
08:02 10:40 (02:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 08:02
Mali Idjos, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Lovcenac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
17 km
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
35 km
Sirig, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
46 km
arr. 09:20
dep. 09:30
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
147 km
10:55 13:40 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 10:55
Mali Idjos, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Lovcenac, mill
arr. 11:05
dep. 11:05
15 km
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
35 km
Sirig, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
46 km
arr. 12:07
dep. 12:20
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:40
147 km
11:44 15:59 (04:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 11:44
Mali Idjos, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
9 km
Lovcenac, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:11
18 km
Vrbas, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
30 km
Zmajevo, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:41
45 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
51 km
Kisac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
59 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:51
74 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
81 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
86 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
92 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
98 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
102 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
113 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
118 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
122 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
131 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
137 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
145 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
150 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
154 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
161 km
arr. 15:59
163 km
11:55 14:05 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:55
arr. 13:00
dep. 13:05
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:05
152 km
13:25 17:00 (03:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 13:25
Vrbas, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:08
30 km
Novi Sad, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:56
74 km
Indjija, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
113 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:13
122 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:43
dep. 16:43
161 km
arr. 17:00
163 km
13:32 16:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:32
Mali Idjos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
Sirig, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
46 km
arr. 14:50
dep. 15:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:32
147 km
14:19 18:21 (04:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 14:19
Mali Idjos, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Lovcenac, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Vrbas, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
30 km
Zmajevo, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
45 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
51 km
Kisac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
59 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:47
dep. 16:16
74 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
81 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
86 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
92 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
98 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
102 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
113 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
118 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
122 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
131 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
137 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
145 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
150 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
154 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
161 km
arr. 18:21
163 km
14:50 17:25 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 14:50
Feketic, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
arr. 15:55
dep. 16:00
66 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
140 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
146 km
15:10 17:40 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 15:10
arr. 16:15
dep. 16:30
67 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
147 km
15:32 18:22 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 15:32
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Sirig, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
46 km
arr. 16:50
dep. 16:50
67 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
147 km
16:32 19:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 16:32
Mali Idjos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
35 km
Sirig, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
46 km
arr. 17:50
dep. 18:00
67 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
147 km
17:26 20:41 (03:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 17:26
Vrbas, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
30 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:56
74 km
Indjija, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
113 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:43
dep. 20:02
118 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:09
122 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
161 km
arr. 20:41
163 km
17:26 21:00 (03:34)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 17:26
Vrbas, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
30 km
Zmajevo, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:26
45 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:48
dep. 19:04
74 km
Beska, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
102 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
113 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
122 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
131 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
159 km
arr. 21:00
169 km
17:26 21:00 (03:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Railway station
dep. 17:26
Vrbas, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
30 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:49
dep. 19:04
74 km
Indjija, Railway station
arr. 19:46
dep. 19:46
113 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:14
dep. 20:14
122 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
161 km
arr. 21:00
163 km
18:32 21:32 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 18:32
Mali Idjos, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
35 km
Sirig, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
46 km
arr. 19:50
dep. 20:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
141 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:32
147 km

Naselja Backa Topola i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Topola je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 18:32 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Backa Topola - Beograd (Belgrade) iznosi od 1.100,00 RSD do 1.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.