Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backa Palanka - Novi Sad timetable

saturday, 23.02.2019.
04:40 05:50 (01:10)
Naselje Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
dep. 04:40
Backa Palanka, Nopal
arr. 04:43
dep. 04:43
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:50
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 04:53
dep. 04:53
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 04:54
dep. 04:54
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Begec, II
arr. 05:17
dep. 05:17
26.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:31
dep. 05:31
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
43.2 km
arr. 05:50
45.9 km
05:21 06:50 (01:29)
Naselje Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Telep
dep. 05:21
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 05:22
dep. 05:22
0 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 05:25
dep. 05:25
0 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 05:26
dep. 05:26
21.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:45
23.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
0 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
0 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
35.2 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:04
dep. 06:04
39.2 km
Begec, II
arr. 06:12
dep. 06:12
46.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
0 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
62.2 km
arr. 06:50
65.2 km
06:24 07:38 (01:14)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 06:24
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
12.9 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 06:56
dep. 06:56
13.9 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:00
dep. 07:00
16.9 km
Begec, II
arr. 07:07
dep. 07:07
23.7 km
arr. 07:14
dep. 07:14
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
40.1 km
arr. 07:38
42.8 km
07:20 08:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:20
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:23
dep. 07:23
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 07:25
dep. 07:25
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Glozan, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
15.4 km
Begec, II
arr. 07:49
dep. 07:49
22.2 km
arr. 07:56
dep. 07:56
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:03
dep. 08:03
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 08:11
dep. 08:11
38.6 km
arr. 08:20
41.3 km
07:35 08:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
42 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 08:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:33
dep. 08:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.4 km
Glozan, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
15.4 km
Begec, II
arr. 08:59
dep. 08:59
22.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 09:21
dep. 09:21
38.6 km
arr. 09:30
41.3 km
10:16 11:28 (01:12)
Naselje Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Telep
dep. 10:16
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
0.8 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:20
dep. 10:20
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:43
dep. 10:43
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
16.8 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:46
dep. 10:46
17.8 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:50
dep. 10:50
20.8 km
Begec, II
arr. 10:57
dep. 10:57
27.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
38.4 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
44 km
arr. 11:28
46.7 km
11:39 12:58 (01:19)
Naselje Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Telep
dep. 11:39
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:40
dep. 11:40
0.8 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:43
dep. 11:43
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:50
dep. 12:00
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:03
dep. 12:03
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:13
dep. 12:13
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
16.8 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:16
dep. 12:16
17.8 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:20
dep. 12:20
20.8 km
Begec, II
arr. 12:27
dep. 12:27
27.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:41
dep. 12:41
38.4 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 12:49
dep. 12:49
44 km
arr. 12:58
46.7 km
12:15 13:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:15
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Begec, II
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
arr. 13:10
44 km
12:29 13:43 (01:14)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 12:29
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
3.1 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
12.9 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:01
dep. 13:01
13.9 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16.9 km
Begec, II
arr. 13:12
dep. 13:12
23.7 km
arr. 13:19
dep. 13:19
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
40.1 km
arr. 13:43
42.8 km
14:15 15:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:15
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:19
dep. 14:19
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:35
dep. 14:35
15.4 km
Begec, II
arr. 14:42
dep. 14:42
22.2 km
arr. 14:49
dep. 14:49
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 15:04
dep. 15:04
38.6 km
arr. 15:13
41.3 km
15:10 16:17 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:10
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:14
dep. 15:14
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
11.4 km
Glozan, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
15.4 km
Begec, II
arr. 15:42
dep. 15:42
22.2 km
arr. 15:50
dep. 15:50
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:58
dep. 15:58
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 16:07
dep. 16:07
38.6 km
arr. 16:17
41.3 km
15:55 16:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:55
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
arr. 16:28
dep. 16:28
25 km
arr. 16:35
dep. 16:35
30 km
arr. 16:50
42 km
16:50 17:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Centar 1
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
42 km
17:30 18:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 17:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:33
dep. 17:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:34
dep. 17:34
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 17:43
dep. 17:43
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 17:46
dep. 17:46
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 17:50
dep. 17:50
15.4 km
Begec, II
arr. 17:57
dep. 17:57
22.2 km
arr. 18:04
dep. 18:04
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:11
dep. 18:11
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 18:19
dep. 18:19
38.6 km
arr. 18:28
41.3 km
18:57 20:13 (01:16)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 18:57
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
3.1 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
12.9 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
16.9 km
Begec, II
arr. 19:42
dep. 19:42
23.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
40.1 km
arr. 20:13
42.8 km
20:45 21:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 20:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:48
dep. 20:48
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 20:58
dep. 20:58
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:01
dep. 21:01
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:05
dep. 21:05
15.4 km
Begec, II
arr. 21:12
dep. 21:12
22.2 km
arr. 21:19
dep. 21:19
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:26
dep. 21:26
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
38.6 km
arr. 21:43
41.3 km

Naselja Backa Palanka i Novi Sad su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.