Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backa Palanka - Novi Sad timetable

thursday, 22.11.2018.
04:40 05:50 (01:10)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 04:40
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 04:43
dep. 04:43
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:50
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 04:53
dep. 04:53
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 04:54
dep. 04:54
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Begec, II
arr. 05:17
dep. 05:17
26.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:31
dep. 05:31
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
43.2 km
arr. 05:50
45.9 km
05:21 06:50 (01:29)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Telep
dep. 05:21
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 05:25
dep. 05:25
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 05:26
dep. 05:26
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:45
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
7.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
8.4 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
17.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:04
dep. 06:04
21.4 km
Begec, II
arr. 06:12
dep. 06:12
28.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
-17.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
-17.8 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
44.4 km
arr. 06:50
47.4 km
05:30 06:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:33
dep. 05:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:34
dep. 05:34
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 05:43
dep. 05:43
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 05:46
dep. 05:46
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 05:50
dep. 05:50
15.4 km
Begec, II
arr. 05:57
dep. 05:57
22.2 km
arr. 06:04
dep. 06:04
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:11
dep. 06:11
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
38.6 km
arr. 06:28
41.3 km
05:49 07:10 (01:21)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 05:49
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 05:55
dep. 05:55
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:10
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:14
dep. 06:14
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Begec, II
arr. 06:37
dep. 06:37
26.8 km
arr. 06:44
dep. 06:44
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:51
dep. 06:51
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:00
dep. 07:00
43.2 km
arr. 07:10
45.9 km
06:22 07:41 (01:19)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 06:22
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 06:26
dep. 06:26
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:38
dep. 06:38
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Begec, II
arr. 07:06
dep. 07:06
26.8 km
arr. 07:14
dep. 07:14
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:22
dep. 07:22
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:31
dep. 07:31
43.2 km
arr. 07:41
45.9 km
06:24 07:38 (01:14)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 06:24
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
12.9 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 06:56
dep. 06:56
13.9 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:00
dep. 07:00
16.9 km
Begec, II
arr. 07:07
dep. 07:07
23.7 km
arr. 07:14
dep. 07:14
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
40.1 km
arr. 07:38
42.8 km
06:26 07:48 (01:22)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Telep
dep. 06:26
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 06:27
dep. 06:27
0.8 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:57
5.4 km
Celarevo, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
17.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:17
dep. 07:17
21.4 km
Begec, II
arr. 07:24
dep. 07:24
28.4 km
arr. 07:31
dep. 07:31
32.4 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:36
dep. 07:36
35.4 km
arr. 07:48
47.4 km
07:04 08:27 (01:23)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 07:04
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 07:08
dep. 07:08
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:14
dep. 07:20
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:24
dep. 07:24
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 07:26
dep. 07:26
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Begec, II
arr. 07:52
dep. 07:52
26.8 km
arr. 08:00
dep. 08:00
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:08
dep. 08:08
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 08:17
dep. 08:17
43.2 km
arr. 08:27
45.9 km
07:35 08:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
42 km
08:10 09:30 (01:20)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 08:10
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 08:13
dep. 08:13
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:30
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:33
dep. 08:33
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:52
dep. 08:52
20 km
Begec, II
arr. 08:59
dep. 08:59
26.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 09:21
dep. 09:21
43.2 km
arr. 09:30
45.9 km
09:50 10:48 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 09:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 09:53
dep. 09:53
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 09:54
dep. 09:54
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:03
dep. 10:03
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:06
dep. 10:06
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:10
dep. 10:10
15.4 km
Begec, II
arr. 10:17
dep. 10:17
22.2 km
arr. 10:24
dep. 10:24
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 10:31
dep. 10:31
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 10:39
dep. 10:39
38.6 km
arr. 10:48
41.3 km
10:16 11:28 (01:12)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Telep
dep. 10:16
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
0.8 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 10:20
dep. 10:20
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:43
dep. 10:43
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
16.8 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:46
dep. 10:46
17.8 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:50
dep. 10:50
20.8 km
Begec, II
arr. 10:57
dep. 10:57
27.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
38.4 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
44 km
arr. 11:28
46.7 km
11:00 11:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 11:00
Backa Palanka, Bunar
arr. 11:03
dep. 11:03
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 11:13
dep. 11:13
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 11:16
dep. 11:16
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 11:20
dep. 11:20
15.4 km
Begec, II
arr. 11:27
dep. 11:27
22.2 km
arr. 11:34
dep. 11:34
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:41
dep. 11:41
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 11:49
dep. 11:49
38.6 km
arr. 11:58
41.3 km
11:39 12:58 (01:19)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Telep
dep. 11:39
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 11:40
dep. 11:40
0.8 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 11:43
dep. 11:43
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:50
dep. 12:00
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:03
dep. 12:03
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:13
dep. 12:13
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
16.8 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 12:16
dep. 12:16
17.8 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:20
dep. 12:20
20.8 km
Begec, II
arr. 12:27
dep. 12:27
27.6 km
arr. 12:34
dep. 12:34
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:41
dep. 12:41
38.4 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 12:49
dep. 12:49
44 km
arr. 12:58
46.7 km
11:40 12:38 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 11:40
Backa Palanka, Bunar
arr. 11:43
dep. 11:43
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 11:44
dep. 11:44
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 11:53
dep. 11:53
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 11:56
dep. 11:56
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:00
dep. 12:00
15.4 km
Begec, II
arr. 12:07
dep. 12:07
22.2 km
arr. 12:14
dep. 12:14
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
38.6 km
arr. 12:38
41.3 km
12:15 13:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:15
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Begec, II
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
arr. 13:10
44 km
12:29 13:43 (01:14)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 12:29
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
3.1 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
12.9 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:01
dep. 13:01
13.9 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16.9 km
Begec, II
arr. 13:12
dep. 13:12
23.7 km
arr. 13:19
dep. 13:19
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
40.1 km
arr. 13:43
42.8 km
13:00 13:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 13:00
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:03
dep. 13:03
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:04
dep. 13:04
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 13:13
dep. 13:13
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:16
dep. 13:16
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:20
dep. 13:20
15.4 km
Begec, II
arr. 13:27
dep. 13:27
22.2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:41
dep. 13:41
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 13:49
dep. 13:49
38.6 km
arr. 13:58
41.3 km
13:14 14:32 (01:18)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 13:14
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 13:18
dep. 13:18
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:25
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:29
dep. 13:29
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 13:31
dep. 13:31
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:49
dep. 13:49
20 km
Begec, II
arr. 13:57
dep. 13:57
26.8 km
arr. 14:05
dep. 14:05
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:13
dep. 14:13
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
43.2 km
arr. 14:32
45.9 km
14:15 15:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:15
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:19
dep. 14:19
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:35
dep. 14:35
15.4 km
Begec, II
arr. 14:42
dep. 14:42
22.2 km
arr. 14:49
dep. 14:49
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 15:04
dep. 15:04
38.6 km
arr. 15:13
41.3 km
14:50 16:05 (01:15)
Novi Majur
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Novi Majur
dep. 14:50
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 14:53
dep. 14:53
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:58
dep. 15:05
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:08
dep. 15:08
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:09
dep. 15:09
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
16 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Begec, II
arr. 15:32
dep. 15:32
26.8 km
arr. 15:39
dep. 15:39
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:46
dep. 15:46
37.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 15:55
dep. 15:55
43.2 km
arr. 16:05
45.9 km
15:30 16:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:33
dep. 15:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 15:43
dep. 15:43
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 15:46
dep. 15:46
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 15:50
dep. 15:50
15.4 km
Begec, II
arr. 15:57
dep. 15:57
22.2 km
arr. 16:04
dep. 16:04
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:11
dep. 16:11
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 16:19
dep. 16:19
38.6 km
arr. 16:28
41.3 km
15:55 16:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:55
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
Begec
arr. 16:28
dep. 16:28
25 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
30 km
arr. 16:50
42 km
16:20 17:18 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:20
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:23
dep. 16:23
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:24
dep. 16:24
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:33
dep. 16:33
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:36
dep. 16:36
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:40
dep. 16:40
15.4 km
Begec, II
arr. 16:47
dep. 16:47
22.2 km
arr. 16:54
dep. 16:54
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:01
dep. 17:01
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 17:09
dep. 17:09
38.6 km
arr. 17:18
41.3 km
16:50 17:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Centar 1
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
42 km
17:30 18:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 17:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:33
dep. 17:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:34
dep. 17:34
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 17:43
dep. 17:43
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 17:46
dep. 17:46
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 17:50
dep. 17:50
15.4 km
Begec, II
arr. 17:57
dep. 17:57
22.2 km
arr. 18:04
dep. 18:04
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:11
dep. 18:11
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 18:19
dep. 18:19
38.6 km
arr. 18:28
41.3 km
17:38 18:58 (01:20)
Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Telep
dep. 17:38
Backa Palanka, Novi Majur
arr. 17:39
dep. 17:39
0.8 km
Backa Palanka, Kod ˝Nopala˝
arr. 17:43
dep. 17:43
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:03
dep. 18:03
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 18:04
dep. 18:04
7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 18:13
dep. 18:13
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
16.8 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 18:16
dep. 18:16
17.8 km
Glozan, Centar 1
arr. 18:20
dep. 18:20
20.8 km
Begec, II
arr. 18:27
dep. 18:27
27.6 km
arr. 18:34
dep. 18:34
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:41
dep. 18:41
38.4 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 18:49
dep. 18:49
44 km
arr. 18:58
46.7 km
18:57 20:13 (01:16)
Kod ˝Gradimira˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
dep. 18:57
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
3.1 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
12.9 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
16.9 km
Begec, II
arr. 19:42
dep. 19:42
23.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
34.5 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
40.1 km
arr. 20:13
42.8 km
20:45 21:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 20:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:48
dep. 20:48
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 20:58
dep. 20:58
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
11.4 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:01
dep. 21:01
12.4 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:05
dep. 21:05
15.4 km
Begec, II
arr. 21:12
dep. 21:12
22.2 km
arr. 21:19
dep. 21:19
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:26
dep. 21:26
33 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
38.6 km
arr. 21:43
41.3 km

Naselja Backa Palanka i Novi Sad su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.