Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Palanka - Novi Sad timetable

saturday, 26.09.2020.
04:40 05:50 (01:10)
Naselje Novi MajurMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
dep. 04:40
Backa Palanka, Nopal
arr. 04:43
dep. 04:43
2.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 04:48
dep. 04:50
4.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 04:53
dep. 04:53
5.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 04:54
dep. 04:54
6.2 km
Celarevo, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
16 km
Glozan, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Begec, II - Roundabout
arr. 05:17
dep. 05:17
26.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
32.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 05:31
dep. 05:31
37.6 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 05:39
dep. 05:39
43.2 km
arr. 05:50
45.9 km
05:45 06:50 (01:05)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
42 km
06:24 07:38 (01:14)
Kod GradimiraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod Gradimira
dep. 06:24
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
12.9 km
arr. 06:56
dep. 06:56
13.9 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
16.9 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
23.7 km
arr. 07:14
dep. 07:14
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
34.5 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
40.1 km
arr. 07:38
42.8 km
07:20 08:20 (01:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:20
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:23
dep. 07:23
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 07:25
dep. 07:25
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Glozan, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:49
dep. 07:49
22.2 km
arr. 07:56
dep. 07:56
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:03
dep. 08:03
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 08:11
dep. 08:11
38.6 km
arr. 08:20
41.3 km
07:35 08:30 (00:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
42 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 08:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:33
dep. 08:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:35
dep. 08:35
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.4 km
Glozan, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:59
dep. 08:59
22.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 09:13
dep. 09:13
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 09:21
dep. 09:21
38.6 km
arr. 09:30
41.3 km
10:16 11:28 (01:12)
Naselje TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Naselje Telep
dep. 10:16
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
0.8 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:20
dep. 10:20
3.5 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
4 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
5.4 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
6.2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
7 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 10:43
dep. 10:43
15.9 km
Celarevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
16.8 km
arr. 10:46
dep. 10:46
17.8 km
Glozan, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
20.8 km
Begec, II - Roundabout
arr. 10:57
dep. 10:57
27.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
33.5 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
38.4 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
44 km
arr. 11:28
46.7 km
12:15 13:10 (00:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:15
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Glozan, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Begec, II - Roundabout
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
arr. 13:10
44 km
12:29 13:43 (01:14)
Kod GradimiraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod Gradimira
dep. 12:29
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
3.1 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
12.9 km
arr. 13:01
dep. 13:01
13.9 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
16.9 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
23.7 km
arr. 13:19
dep. 13:19
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
34.5 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
40.1 km
arr. 13:43
42.8 km
14:15 15:13 (00:58)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:15
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:19
dep. 14:19
1.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
11.4 km
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Glozan, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 14:42
dep. 14:42
22.2 km
arr. 14:49
dep. 14:49
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:56
dep. 14:56
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 15:04
dep. 15:04
38.6 km
arr. 15:13
41.3 km
15:10 16:17 (01:07)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:10
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:14
dep. 15:14
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
1.6 km
Celarevo, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
11.4 km
Glozan, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 15:42
dep. 15:42
22.2 km
arr. 15:50
dep. 15:50
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 15:58
dep. 15:58
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 16:07
dep. 16:07
38.6 km
arr. 16:17
41.3 km
17:30 18:28 (00:58)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 17:30
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:33
dep. 17:33
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 17:34
dep. 17:34
1.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 17:43
dep. 17:43
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
11.4 km
arr. 17:46
dep. 17:46
12.4 km
Glozan, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:57
dep. 17:57
22.2 km
arr. 18:04
dep. 18:04
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 18:11
dep. 18:11
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 18:19
dep. 18:19
38.6 km
arr. 18:28
41.3 km
18:57 20:13 (01:16)
Kod GradimiraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Kod Gradimira
dep. 18:57
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
1.5 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
2.3 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
3.1 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
12.9 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
16.9 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
23.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
29.6 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
34.5 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
40.1 km
arr. 20:13
42.8 km
20:45 21:43 (00:58)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 20:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:48
dep. 20:48
0.8 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 20:58
dep. 20:58
10.5 km
Celarevo, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
11.4 km
arr. 21:01
dep. 21:01
12.4 km
Glozan, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
15.4 km
Begec, II - Roundabout
arr. 21:12
dep. 21:12
22.2 km
arr. 21:19
dep. 21:19
28.1 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:26
dep. 21:26
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
38.6 km
arr. 21:43
41.3 km

Naselja Backa Palanka i Novi Sad su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Backa Palanka - Novi Sad iznosi od 3,18 EUR do 3,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.