Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Backa Palanka - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 07.07.2020.
05:45 08:25 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
dep. 06:50
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
55 km
arr. 07:21
dep. 07:21
69 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
122 km
07:35 10:20 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
dep. 08:35
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
55 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
65 km
arr. 09:04
dep. 09:04
79 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
16:50 19:20 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
dep. 17:45
42 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
dep. 19:10
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:20
122 km
Backa Palanka - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
05:45 08:25 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
dep. 06:50
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
55 km
arr. 07:21
dep. 07:21
69 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
122 km
07:35 10:20 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
dep. 08:35
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
55 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
65 km
arr. 09:04
dep. 09:04
79 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
16:50 19:20 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
dep. 17:45
42 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
dep. 19:10
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:20
122 km
Backa Palanka - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
05:45 08:25 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
dep. 06:50
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
55 km
arr. 07:21
dep. 07:21
69 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
122 km
07:35 10:20 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
dep. 08:35
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
55 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
65 km
arr. 09:04
dep. 09:04
79 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
16:50 19:20 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
dep. 17:45
42 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
dep. 19:10
116 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:20
122 km

Naselja Backa Palanka i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.