Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Palanka - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 16.02.2020.
05:45 08:25 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
dep. 06:50
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
55 km
arr. 07:21
dep. 07:21
69 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
116 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
122 km
07:35 10:20 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
dep. 08:35
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
55 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
65 km
arr. 09:04
dep. 09:04
79 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
12:15 14:40 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:15
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Glozan, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Begec, II - Roundabout
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
arr. 13:10
dep. 13:15
44 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
50 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
57 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
67 km
arr. 13:42
dep. 13:42
71 km
Indjija, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
81 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
91 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
98 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
104 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
dep. 14:30
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
124 km
15:55 18:45 (02:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:55
Celarevo, Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Glozan, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
arr. 16:28
dep. 16:28
25 km
arr. 16:35
dep. 16:35
30 km
arr. 16:50
dep. 17:00
42 km
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
71 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
81 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
88 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
94 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
dep. 18:30
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
114 km
16:50 19:20 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
dep. 17:45
42 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
dep. 19:10
116 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
122 km
Backa Palanka - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
05:45 08:25 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 05:45
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Glozan, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
arr. 06:50
dep. 06:50
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
55 km
arr. 07:21
dep. 07:21
69 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
116 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
122 km
07:35 10:20 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:35
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
18 km
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:30
dep. 08:35
42 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
55 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
65 km
arr. 09:04
dep. 09:04
79 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
79 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
89 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
96 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
102 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
12:15 14:40 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:15
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Glozan, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Begec, II - Roundabout
arr. 12:50
dep. 12:50
25 km
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
arr. 13:10
dep. 13:15
44 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
50 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
57 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
67 km
arr. 13:42
dep. 13:42
71 km
Indjija, Bus station
arr. 13:52
dep. 13:52
81 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
91 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
98 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
104 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
dep. 14:30
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
124 km
15:55 18:45 (02:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:55
Celarevo, Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Glozan, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
arr. 16:28
dep. 16:28
25 km
arr. 16:35
dep. 16:35
30 km
arr. 16:50
dep. 17:00
42 km
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
71 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
81 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
88 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
94 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
dep. 18:30
108 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
114 km
16:50 19:20 (02:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Celarevo, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Glozan, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Begec, II - Roundabout
arr. 17:17
dep. 17:17
23 km
arr. 17:21
dep. 17:21
27 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 17:34
dep. 17:34
39 km
arr. 17:45
dep. 17:45
42 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:10
dep. 19:10
116 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
122 km

Naselja Backa Palanka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~121 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.