Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bacevci kod Bajine Baste - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 15.11.2019.
08:08 12:50 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 08:08
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
40 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
48 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
51 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
63 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
71 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
74 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
83 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
90 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
100 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
115 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
121 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
132 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
143 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
157 km
arr. 11:41
dep. 11:41
163 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
229 km
16:00 20:20 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 16:00
Drlace
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Vrhpolje
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
21 km
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
37 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
41 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
52 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
75 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
77 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
84 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
91 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
102 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
116 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
122 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
133 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
144 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
150 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
158 km
arr. 19:15
dep. 19:15
164 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
230 km
Bacevci kod Bajine Baste - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
08:08 12:50 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 08:08
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
40 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
48 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
51 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
63 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
71 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
74 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
83 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
90 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
100 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
115 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
121 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
132 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
143 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
157 km
arr. 11:41
dep. 11:41
163 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
229 km
16:00 20:20 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 16:00
Drlace
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Vrhpolje
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
21 km
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
37 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
41 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
52 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
75 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
77 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
84 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
91 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
102 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
116 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
122 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
133 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
144 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
150 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
158 km
arr. 19:15
dep. 19:15
164 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
230 km
Bacevci kod Bajine Baste - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
08:08 12:50 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 08:08
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
40 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
48 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
51 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
63 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
71 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
74 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
83 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
90 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
100 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
115 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
121 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
132 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
143 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
157 km
arr. 11:41
dep. 11:41
163 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
229 km
16:00 20:20 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 16:00
Drlace
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Vrhpolje
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
21 km
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
37 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
41 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
52 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
75 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
77 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
84 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
91 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
102 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
116 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
122 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
133 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
144 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
150 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
158 km
arr. 19:15
dep. 19:15
164 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
230 km
Bacevci kod Bajine Baste - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
08:08 12:50 (04:42)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 08:08
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
40 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
48 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
51 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
63 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
71 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
74 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
83 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
90 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
100 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
115 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
121 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
132 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
143 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
157 km
arr. 11:41
dep. 11:41
163 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
229 km
16:00 20:20 (04:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bacevci kod Bajine Baste
dep. 16:00
Drlace
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Vrhpolje
arr. 16:16
dep. 16:16
14 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
21 km
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
37 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
41 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
52 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
75 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
77 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
84 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
91 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
102 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
108 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
116 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
122 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
133 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
144 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
150 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
158 km
arr. 19:15
dep. 19:15
164 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
230 km

Naselja Bacevci kod Bajine Baste i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~230 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 04h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bacevci kod Bajine Baste je u 08:08 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.