Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babusnica - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 06:50 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
65 km
06:55 08:35 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 06:55
Babusnica, Ukras
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Provaljenik
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Beziste
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Gornja Koritnica
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
Donja Koritnica
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Divljana
arr. 07:29
dep. 07:29
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:47
dep. 07:47
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:49
dep. 07:49
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:54
dep. 07:54
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:56
dep. 07:56
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:59
dep. 07:59
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:00
dep. 08:00
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:01
dep. 08:01
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:03
dep. 08:03
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 08:07
dep. 08:07
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:09
dep. 08:09
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:11
dep. 08:11
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:13
dep. 08:13
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:15
dep. 08:15
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
60 km
Nis, EI
arr. 08:25
dep. 08:25
63 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
65 km
arr. 08:30
dep. 08:30
67 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
69 km
11:10 12:55 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:10
Babusnica, Tek.
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Babusnica, Ukras
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Provaljenik
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donji Strizevac
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 11:23
dep. 11:23
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Beziste
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Gornja Koritnica
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 11:39
dep. 11:39
15 km
Divljana
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 11:47
dep. 11:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 11:49
dep. 11:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 12:01
dep. 12:01
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:04
dep. 12:04
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:09
dep. 12:09
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 12:10
dep. 12:10
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 12:12
dep. 12:12
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 12:17
dep. 12:17
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:19
dep. 12:19
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 12:22
dep. 12:22
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 12:25
dep. 12:25
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 12:26
dep. 12:26
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:29
dep. 12:29
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
60 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
63 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
65 km
arr. 12:50
dep. 12:50
67 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
69 km
13:20 15:05 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 13:20
Babusnica, Ukras
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Provaljenik
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Donji Strizevac
arr. 13:29
dep. 13:29
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 13:33
dep. 13:33
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Beziste
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Gornja Koritnica
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Donja Koritnica
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Divljana
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:12
dep. 14:12
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:17
dep. 14:17
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:19
dep. 14:19
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:23
dep. 14:23
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:24
dep. 14:24
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:26
dep. 14:26
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
60 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
63 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
65 km
arr. 15:00
dep. 15:00
67 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
69 km
16:30 18:20 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 16:30
Babusnica, Ukras
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Provaljenik
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Donji Strizevac
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Beziste
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Gornja Koritnica
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Donja Koritnica
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Divljana
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 17:07
dep. 17:07
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:25
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:26
dep. 17:26
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:27
dep. 17:27
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:29
dep. 17:29
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:34
dep. 17:34
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:37
dep. 17:37
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
60 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
63 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
65 km
arr. 18:16
dep. 18:16
67 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
69 km
Babusnica - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 06:50 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
65 km
06:55 08:35 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 06:55
Babusnica, Ukras
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Provaljenik
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Beziste
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Gornja Koritnica
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
Donja Koritnica
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Divljana
arr. 07:29
dep. 07:29
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 07:47
dep. 07:47
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:49
dep. 07:49
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 07:53
dep. 07:53
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:54
dep. 07:54
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 07:56
dep. 07:56
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 07:59
dep. 07:59
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:00
dep. 08:00
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:01
dep. 08:01
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:03
dep. 08:03
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 08:07
dep. 08:07
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:09
dep. 08:09
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:11
dep. 08:11
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:13
dep. 08:13
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:15
dep. 08:15
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
60 km
Nis, EI
arr. 08:25
dep. 08:25
63 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
65 km
arr. 08:30
dep. 08:30
67 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
69 km
11:10 12:55 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:10
Babusnica, Tek.
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Babusnica, Ukras
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Provaljenik
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donji Strizevac
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 11:23
dep. 11:23
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Beziste
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Gornja Koritnica
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 11:39
dep. 11:39
15 km
Divljana
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 11:47
dep. 11:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 11:49
dep. 11:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 12:01
dep. 12:01
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 12:04
dep. 12:04
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 12:09
dep. 12:09
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 12:10
dep. 12:10
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 12:12
dep. 12:12
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 12:17
dep. 12:17
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:19
dep. 12:19
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 12:22
dep. 12:22
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 12:25
dep. 12:25
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 12:26
dep. 12:26
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:29
dep. 12:29
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
60 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
63 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
65 km
arr. 12:50
dep. 12:50
67 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
69 km
13:20 15:05 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 13:20
Babusnica, Ukras
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Provaljenik
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Donji Strizevac
arr. 13:29
dep. 13:29
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 13:33
dep. 13:33
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Beziste
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Gornja Koritnica
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Donja Koritnica
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Divljana
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:12
dep. 14:12
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:17
dep. 14:17
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:19
dep. 14:19
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:23
dep. 14:23
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:24
dep. 14:24
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:26
dep. 14:26
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
49 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
60 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
63 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
65 km
arr. 15:00
dep. 15:00
67 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
69 km
16:30 18:20 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 16:30
Babusnica, Ukras
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Provaljenik
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Donji Strizevac
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Beziste
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Gornja Koritnica
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Donja Koritnica
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Divljana
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 17:07
dep. 17:07
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:25
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:26
dep. 17:26
24 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:27
dep. 17:27
27 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:29
dep. 17:29
29 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:34
dep. 17:34
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
31.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
32 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:37
dep. 17:37
34 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
36 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
37 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
37.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
38 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
39 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
42 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
45 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
46 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
51 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
54 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
59 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
60 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
63 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
65 km
arr. 18:16
dep. 18:16
67 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
69 km

Naselja Babusnica i Nis su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.