Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babusnica - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:20 08:55 (01:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Center
dep. 07:20
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
61 km
17:20 19:20 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 17:20
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
28 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
36 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
39 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
43 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
44 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
45 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
46 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
47 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
48 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
49 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
51 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
61 km
Babusnica - Leskovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:20 08:55 (01:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Center
dep. 07:20
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
61 km
17:20 19:20 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 17:20
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
28 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
36 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
39 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
43 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
44 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
45 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
46 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
47 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
48 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
49 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
51 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
61 km
Babusnica - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:20 08:55 (01:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Center
dep. 07:20
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
61 km
17:20 19:20 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 17:20
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
28 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
36 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
39 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
43 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
44 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
45 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
46 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
47 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
48 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
49 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
51 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
61 km
Babusnica - Leskovac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:20 08:55 (01:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Center
dep. 07:20
Babusnica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Gorcince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Ljuberada
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Grncar kod Babusnice
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Modra Stena
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Malo Bonjince
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Veliko Bonjince
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Svode, Trošna
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Svode, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
Donji Dejan
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Vlasotince, Station
arr. 08:40
dep. 08:40
44 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
61 km
17:20 19:20 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 17:20
Gorcince
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Ljuberada
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Grncar kod Babusnice
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Grncar kod Babusnice, Golubovići
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Modra Stena
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Malo Bonjince
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Veliko Bonjince
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Svode, Trošna
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Svode, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
28 km
Donji Dejan
arr. 18:11
dep. 18:11
34 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 18:17
dep. 18:17
36 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
39 km
Vlasotince, Station
arr. 18:30
dep. 18:35
43 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
44 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
45 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
46 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
47 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
48 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
49 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
51 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
61 km

Naselja Babusnica i Leskovac su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.