Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babotinac - Prokuplje timetable

friday, 19.07.2019.
04:30 05:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 04:30
Babotinac, Ulaz
arr. 04:36
dep. 04:36
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 04:40
dep. 04:40
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Bulatovac
arr. 04:59
dep. 04:59
13.7 km
Donja Recica
arr. 04:54
dep. 04:54
10.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:05
dep. 05:05
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:10
dep. 05:10
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:12
dep. 05:12
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:14
dep. 05:14
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:16
dep. 05:16
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:20
23.2 km
06:25 07:30 (01:05)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 06:25
Babotinac, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Bulatovac
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
16.4 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:03
dep. 07:03
18.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:05
dep. 07:05
19.2 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:07
dep. 07:07
19.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
20.3 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:11
dep. 07:11
21.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
22.3 km
Prokuplje, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
23.7 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
24.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:21
dep. 07:21
27.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
31.5 km
09:50 10:30 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 09:50
Babotinac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Bulatovac
arr. 10:09
dep. 10:09
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
23.2 km
13:30 14:10 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 13:30
Babotinac, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:45
dep. 13:45
6.5 km
Bulatovac
arr. 13:49
dep. 13:49
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 13:52
dep. 13:52
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 13:55
dep. 13:55
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 13:58
dep. 13:58
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:00
dep. 14:00
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:02
dep. 14:02
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:06
dep. 14:06
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:08
dep. 14:08
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:10
23.2 km
20:25 21:05 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 20:25
Babotinac, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:33
dep. 20:33
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:40
dep. 20:40
6.5 km
Bulatovac
arr. 20:44
dep. 20:44
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 20:47
dep. 20:47
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:50
dep. 20:50
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 20:55
dep. 20:55
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 20:57
dep. 20:57
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 21:01
dep. 21:01
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:03
dep. 21:03
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:05
23.2 km
Babotinac - Prokuplje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:45 05:50 (01:05)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 04:45
Babotinac, Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 04:53
dep. 04:53
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:00
dep. 05:00
6.5 km
Bulatovac
arr. 05:29
dep. 05:29
21.1 km
Pasinac
arr. 05:24
dep. 05:24
19.7 km
Donja Recica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.9 km
Gornja Recica
arr. 05:14
dep. 05:14
14.2 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:32
dep. 05:32
23.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:35
dep. 05:35
23.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:38
dep. 05:38
25.2 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:40
dep. 05:40
26.1 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:42
dep. 05:42
26.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
27.2 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
28.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:48
dep. 05:48
29.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:50
35.9 km
07:55 08:50 (00:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 07:55
Babotinac, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 08:10
dep. 08:10
6.5 km
Bulatovac
arr. 08:14
dep. 08:14
21.1 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 08:17
dep. 08:17
23.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 08:20
dep. 08:20
23.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 08:23
dep. 08:23
25.2 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 08:25
dep. 08:25
26.1 km
Prokuplje, Hisar
arr. 08:27
dep. 08:27
26.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
27.2 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 08:31
dep. 08:31
28.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:33
dep. 08:33
29.2 km
Prokuplje, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
30.2 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 08:37
dep. 08:37
30.8 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:41
dep. 08:41
32.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
35.9 km
09:50 10:30 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 09:50
Babotinac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Bulatovac
arr. 10:09
dep. 10:09
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
23.2 km
16:25 17:05 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 16:25
Babotinac, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Bulatovac
arr. 16:44
dep. 16:44
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 16:47
dep. 16:47
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 16:50
dep. 16:50
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 16:53
dep. 16:53
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 16:55
dep. 16:55
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:57
dep. 16:57
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:59
dep. 16:59
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 17:01
dep. 17:01
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:03
dep. 17:03
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:05
23.2 km

Naselja Babotinac i Prokuplje su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babotinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.