Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babotinac - Prokuplje timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 04:30
Babotinac, Ulaz
arr. 04:36
dep. 04:36
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 04:40
dep. 04:40
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Bulatovac
arr. 04:59
dep. 04:59
13.7 km
Donja Recica
arr. 04:54
dep. 04:54
10.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:05
dep. 05:05
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:10
dep. 05:10
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:12
dep. 05:12
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:14
dep. 05:14
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:16
dep. 05:16
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:20
23.2 km
06:25 07:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 06:25
Babotinac, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
7.9 km
Jugovac
arr. 06:36
dep. 06:36
4.8 km
Reljinac
arr. 06:42
dep. 06:42
6.8 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Bulatovac
arr. 06:54
dep. 06:54
11.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
19.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
20.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:03
dep. 07:03
21.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:05
dep. 07:05
22.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
23.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:11
dep. 07:11
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
25.8 km
Prokuplje, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
27.2 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:21
dep. 07:21
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
35 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 09:50
Babotinac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Bulatovac
arr. 10:09
dep. 10:09
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
23.2 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 14:00
Babotinac, Ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Bulatovac
arr. 14:14
dep. 14:14
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:17
dep. 14:17
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:19
dep. 14:19
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:22
dep. 14:22
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:24
dep. 14:24
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:26
dep. 14:26
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:30
dep. 14:30
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:32
dep. 14:32
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
23.2 km
20:25 21:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 20:25
Babotinac, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:33
dep. 20:33
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:40
dep. 20:40
6.5 km
Bulatovac
arr. 20:44
dep. 20:44
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 20:47
dep. 20:47
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:50
dep. 20:50
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 20:55
dep. 20:55
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 20:57
dep. 20:57
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 21:01
dep. 21:01
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:03
dep. 21:03
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:05
23.2 km
Babotinac - Prokuplje timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 04:30
Babotinac, Ulaz
arr. 04:36
dep. 04:36
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 04:40
dep. 04:40
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Bulatovac
arr. 04:59
dep. 04:59
13.7 km
Donja Recica
arr. 04:54
dep. 04:54
10.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 05:05
dep. 05:05
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 05:10
dep. 05:10
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 05:12
dep. 05:12
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:14
dep. 05:14
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 05:16
dep. 05:16
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:20
23.2 km
06:25 07:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 06:25
Babotinac, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
7.9 km
Jugovac
arr. 06:36
dep. 06:36
4.8 km
Reljinac
arr. 06:42
dep. 06:42
6.8 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Bulatovac
arr. 06:54
dep. 06:54
11.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
19.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
20.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 07:03
dep. 07:03
21.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 07:05
dep. 07:05
22.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
23.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 07:11
dep. 07:11
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:13
dep. 07:13
25.8 km
Prokuplje, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
27.2 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:21
dep. 07:21
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
35 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 09:50
Babotinac, Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Bulatovac
arr. 10:09
dep. 10:09
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 10:18
dep. 10:18
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 10:20
dep. 10:20
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 10:22
dep. 10:22
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:24
dep. 10:24
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 10:26
dep. 10:26
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:28
dep. 10:28
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:30
23.2 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 14:00
Babotinac, Ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Bulatovac
arr. 14:14
dep. 14:14
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 14:17
dep. 14:17
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 14:19
dep. 14:19
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 14:22
dep. 14:22
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 14:24
dep. 14:24
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 14:26
dep. 14:26
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 14:30
dep. 14:30
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:32
dep. 14:32
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
23.2 km
20:25 21:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babotinac
dep. 20:25
Babotinac, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
2 km
Reljinac, Sumarovac
arr. 20:33
dep. 20:33
3 km
Reljinac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
3.9 km
Gornja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:40
dep. 20:40
6.5 km
Bulatovac
arr. 20:44
dep. 20:44
7.3 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Most
arr. 20:47
dep. 20:47
15.9 km
Donja Trnava kod Prokuplja
arr. 20:50
dep. 20:50
16.5 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Berisane
arr. 20:53
dep. 20:53
17.8 km
Donja Trnava kod Prokuplja, Tri bresta
arr. 20:55
dep. 20:55
18.7 km
Prokuplje, Hisar
arr. 20:57
dep. 20:57
19.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
19.8 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 21:01
dep. 21:01
20.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 21:03
dep. 21:03
21.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:05
23.2 km

Naselja Babotinac i Prokuplje su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babotinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.