Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Avala planina - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 15.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Avala planina - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
08:40 09:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 08:40
Avala planina, TV toranj
arr. 08:42
dep. 08:42
0.8 km
arr. 08:46
dep. 08:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 08:50
dep. 08:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 08:51
dep. 08:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 08:53
dep. 08:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 08:55
dep. 08:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 08:57
dep. 08:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 09:01
dep. 09:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 09:02
dep. 09:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 09:04
dep. 09:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 09:05
dep. 09:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 09:06
dep. 09:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 09:08
dep. 09:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 09:09
dep. 09:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 09:10
dep. 09:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 09:12
dep. 09:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 09:14
14.7 km
09:20 09:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 09:20
Avala planina, TV toranj
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
arr. 09:26
dep. 09:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 09:30
dep. 09:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 09:31
dep. 09:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 09:33
dep. 09:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 09:35
dep. 09:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 09:37
dep. 09:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 09:41
dep. 09:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 09:42
dep. 09:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 09:43
dep. 09:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 09:44
dep. 09:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 09:45
dep. 09:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 09:46
dep. 09:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 09:48
dep. 09:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 09:49
dep. 09:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 09:50
dep. 09:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 09:52
dep. 09:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 09:54
14.7 km
10:00 10:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 10:00
Avala planina, TV toranj
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:10
dep. 10:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 10:11
dep. 10:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:13
dep. 10:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 10:15
dep. 10:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:19
dep. 10:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 10:21
dep. 10:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 10:22
dep. 10:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 10:23
dep. 10:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 10:24
dep. 10:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 10:25
dep. 10:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 10:26
dep. 10:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 10:28
dep. 10:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 10:29
dep. 10:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 10:30
dep. 10:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 10:32
dep. 10:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 10:34
14.7 km
10:40 11:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 10:40
Avala planina, TV toranj
arr. 10:42
dep. 10:42
0.8 km
arr. 10:46
dep. 10:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 10:50
dep. 10:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 10:51
dep. 10:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 10:53
dep. 10:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 10:55
dep. 10:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 10:57
dep. 10:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 10:59
dep. 10:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 11:01
dep. 11:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 11:02
dep. 11:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:03
dep. 11:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 11:04
dep. 11:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 11:05
dep. 11:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:06
dep. 11:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 11:08
dep. 11:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 11:09
dep. 11:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 11:10
dep. 11:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 11:14
14.7 km
11:20 11:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 11:20
Avala planina, TV toranj
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
arr. 11:26
dep. 11:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 11:30
dep. 11:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 11:31
dep. 11:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 11:33
dep. 11:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 11:35
dep. 11:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 11:37
dep. 11:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 11:39
dep. 11:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 11:41
dep. 11:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 11:42
dep. 11:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 11:43
dep. 11:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 11:44
dep. 11:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 11:45
dep. 11:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 11:46
dep. 11:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 11:48
dep. 11:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 11:49
dep. 11:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 11:50
dep. 11:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 11:54
14.7 km
12:00 12:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 12:00
Avala planina, TV toranj
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:10
dep. 12:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 12:11
dep. 12:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:13
dep. 12:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 12:15
dep. 12:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:17
dep. 12:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:19
dep. 12:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 12:21
dep. 12:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 12:22
dep. 12:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 12:23
dep. 12:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 12:24
dep. 12:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 12:25
dep. 12:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 12:26
dep. 12:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 12:28
dep. 12:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 12:29
dep. 12:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 12:30
dep. 12:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 12:34
14.7 km
12:40 13:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 12:40
Avala planina, TV toranj
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
arr. 12:46
dep. 12:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 12:50
dep. 12:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 12:51
dep. 12:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 12:53
dep. 12:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 12:55
dep. 12:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 12:57
dep. 12:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 13:01
dep. 13:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 13:02
dep. 13:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 13:03
dep. 13:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 13:04
dep. 13:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 13:05
dep. 13:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 13:06
dep. 13:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 13:08
dep. 13:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 13:09
dep. 13:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 13:10
dep. 13:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 13:12
dep. 13:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 13:14
14.7 km
13:20 13:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 13:20
Avala planina, TV toranj
arr. 13:22
dep. 13:22
0.8 km
arr. 13:26
dep. 13:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 13:31
dep. 13:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 13:35
dep. 13:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 13:37
dep. 13:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 13:41
dep. 13:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 13:42
dep. 13:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 13:43
dep. 13:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 13:44
dep. 13:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 13:45
dep. 13:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 13:46
dep. 13:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 13:48
dep. 13:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 13:49
dep. 13:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 13:50
dep. 13:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 13:54
14.7 km
14:00 14:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 14:00
Avala planina, TV toranj
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:10
dep. 14:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 14:11
dep. 14:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:13
dep. 14:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 14:15
dep. 14:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:17
dep. 14:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:19
dep. 14:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 14:21
dep. 14:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 14:22
dep. 14:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 14:23
dep. 14:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 14:24
dep. 14:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 14:25
dep. 14:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 14:26
dep. 14:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 14:28
dep. 14:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 14:29
dep. 14:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 14:30
dep. 14:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 14:34
14.7 km
14:40 15:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 14:40
Avala planina, TV toranj
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
arr. 14:46
dep. 14:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 14:50
dep. 14:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 14:51
dep. 14:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 14:53
dep. 14:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 14:55
dep. 14:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 14:57
dep. 14:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 14:59
dep. 14:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 15:01
dep. 15:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 15:02
dep. 15:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:03
dep. 15:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 15:04
dep. 15:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 15:05
dep. 15:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:06
dep. 15:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 15:08
dep. 15:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 15:09
dep. 15:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 15:10
dep. 15:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 15:12
dep. 15:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 15:14
14.7 km
15:20 15:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 15:20
Avala planina, TV toranj
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
arr. 15:26
dep. 15:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 15:31
dep. 15:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 15:33
dep. 15:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 15:35
dep. 15:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 15:41
dep. 15:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 15:42
dep. 15:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 15:43
dep. 15:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 15:44
dep. 15:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 15:45
dep. 15:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 15:46
dep. 15:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 15:48
dep. 15:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 15:49
dep. 15:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 15:50
dep. 15:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 15:52
dep. 15:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 15:54
14.7 km
16:00 16:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 16:00
Avala planina, TV toranj
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 16:11
dep. 16:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 16:15
dep. 16:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:17
dep. 16:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 16:21
dep. 16:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 16:22
dep. 16:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 16:23
dep. 16:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 16:24
dep. 16:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 16:25
dep. 16:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 16:26
dep. 16:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 16:28
dep. 16:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 16:29
dep. 16:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 16:30
dep. 16:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 16:34
14.7 km
16:40 17:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 16:40
Avala planina, TV toranj
arr. 16:42
dep. 16:42
0.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 16:50
dep. 16:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 16:51
dep. 16:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 16:53
dep. 16:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 16:55
dep. 16:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 16:59
dep. 16:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 17:01
dep. 17:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 17:02
dep. 17:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:03
dep. 17:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 17:04
dep. 17:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 17:05
dep. 17:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:06
dep. 17:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 17:08
dep. 17:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 17:09
dep. 17:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 17:10
dep. 17:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 17:12
dep. 17:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 17:14
14.7 km
17:20 17:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 17:20
Avala planina, TV toranj
arr. 17:22
dep. 17:22
0.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 17:30
dep. 17:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 17:31
dep. 17:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 17:33
dep. 17:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 17:35
dep. 17:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 17:37
dep. 17:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 17:39
dep. 17:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 17:41
dep. 17:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 17:42
dep. 17:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 17:44
dep. 17:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 17:45
dep. 17:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 17:46
dep. 17:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 17:48
dep. 17:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 17:49
dep. 17:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 17:50
dep. 17:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 17:54
14.7 km
18:00 18:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 18:00
Avala planina, TV toranj
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:10
dep. 18:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 18:11
dep. 18:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:13
dep. 18:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 18:15
dep. 18:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:17
dep. 18:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:19
dep. 18:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 18:21
dep. 18:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 18:22
dep. 18:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 18:23
dep. 18:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 18:24
dep. 18:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 18:25
dep. 18:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 18:26
dep. 18:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 18:28
dep. 18:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 18:29
dep. 18:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 18:30
dep. 18:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 18:32
dep. 18:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 18:34
14.7 km
18:40 19:14 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 18:40
Avala planina, TV toranj
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
arr. 18:46
dep. 18:46
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 18:50
dep. 18:50
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 18:51
dep. 18:51
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 18:53
dep. 18:53
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 18:55
dep. 18:55
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 18:57
dep. 18:57
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 18:59
dep. 18:59
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:01
dep. 19:01
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 19:02
dep. 19:02
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:03
dep. 19:03
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 19:04
dep. 19:04
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 19:05
dep. 19:05
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:06
dep. 19:06
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 19:08
dep. 19:08
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 19:09
dep. 19:09
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 19:10
dep. 19:10
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 19:14
14.7 km
19:20 19:54 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 19:20
Avala planina, TV toranj
arr. 19:22
dep. 19:22
0.8 km
arr. 19:26
dep. 19:26
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 19:30
dep. 19:30
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 19:31
dep. 19:31
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 19:33
dep. 19:33
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 19:35
dep. 19:35
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 19:37
dep. 19:37
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 19:39
dep. 19:39
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 19:41
dep. 19:41
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 19:42
dep. 19:42
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 19:43
dep. 19:43
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 19:44
dep. 19:44
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 19:45
dep. 19:45
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 19:46
dep. 19:46
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 19:48
dep. 19:48
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 19:49
dep. 19:49
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 19:50
dep. 19:50
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 19:52
dep. 19:52
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 19:54
14.7 km
20:00 20:34 (00:34)
Hotel
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Avala planina, Hotel
dep. 20:00
Avala planina, TV toranj
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
arr. 20:06
dep. 20:06
1.9 km
Pinosava, Avala podnozje
arr. 20:10
dep. 20:10
3.9 km
Beli Potok kod Beograda, Posta (Avalski put)
arr. 20:11
dep. 20:11
4.6 km
Beli Potok kod Beograda, Kumbara
arr. 20:13
dep. 20:13
5.7 km
Rakovica selo (Beograd), Kruzni put
arr. 20:15
dep. 20:15
6.7 km
Rakovica selo (Beograd), Selo
arr. 20:17
dep. 20:17
7.5 km
Rakovica selo (Beograd), Cesma
arr. 20:19
dep. 20:19
8.5 km
Jajinci (Beograd), Spomen park
arr. 20:21
dep. 20:21
9.4 km
Jajinci (Beograd), Milutina Miljkovica
arr. 20:22
dep. 20:22
10.1 km
Jajinci (Beograd), Dom zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
10.9 km
Jajinci (Beograd), Save Jovanovica
arr. 20:24
dep. 20:24
11.2 km
Jajinci (Beograd), Voje Radica
arr. 20:25
dep. 20:25
11.8 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Riste Stefanovica
arr. 20:26
dep. 20:26
12.5 km
Beograd (Belgrade), Banjica 2
arr. 20:28
dep. 20:28
12.9 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Kragujevackih daka
arr. 20:29
dep. 20:29
13.3 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Bastovanska
arr. 20:30
dep. 20:30
13.6 km
Beograd (Belgrade), Banjica - Paunova
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Beograd (Belgrade), Vozdovac - Trosarina
arr. 20:34
14.7 km

Naselja Avala planina i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Avala planina je u 08:40 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.