Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arnajevo - Lazarevac timetable

sunday, 20.10.2019.
05:35 06:21 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 05:35
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:04
dep. 06:04
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Vreoci, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:09
dep. 06:09
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:11
dep. 06:11
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:21
22 km
05:35 06:21 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 05:35
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:04
dep. 06:04
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Vreoci, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:09
dep. 06:09
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:11
dep. 06:11
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:21
22 km
13:45 14:31 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 13:45
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:57
dep. 13:57
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 14:03
dep. 14:03
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:14
dep. 14:14
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Vreoci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 14:18
dep. 14:18
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:21
dep. 14:21
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:23
dep. 14:23
19 km
Sopic, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Lazarevac, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:31
22 km
17:15 18:01 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 17:15
Arnajevo, Mlekara
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 17:27
dep. 17:27
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 17:29
dep. 17:29
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 17:35
dep. 17:35
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:37
dep. 17:37
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vreoci, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 17:48
dep. 17:48
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:49
dep. 17:49
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:51
dep. 17:51
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:53
dep. 17:53
19 km
Sopic, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
21 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:01
22 km
Arnajevo - Lazarevac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:35 06:21 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 05:35
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:04
dep. 06:04
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Vreoci, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:09
dep. 06:09
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:11
dep. 06:11
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:21
22 km
05:35 06:21 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 05:35
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:04
dep. 06:04
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Vreoci, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:09
dep. 06:09
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:11
dep. 06:11
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:21
22 km
08:00 08:46 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 08:00
Arnajevo, Mlekara
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 08:12
dep. 08:12
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 08:29
dep. 08:29
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 08:30
dep. 08:30
13 km
Vreoci, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:34
dep. 08:34
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:35
dep. 08:35
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:36
dep. 08:36
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:38
dep. 08:38
19 km
Sopic, Dom
arr. 08:40
dep. 08:40
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Lazarevac, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:46
22 km
12:00 12:46 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 12:00
Arnajevo, Mlekara
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 12:12
dep. 12:12
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:29
dep. 12:29
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Vreoci, Dom
arr. 12:31
dep. 12:31
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:33
dep. 12:33
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:35
dep. 12:35
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:36
dep. 12:36
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:38
dep. 12:38
19 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:41
dep. 12:41
21 km
Lazarevac, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:46
22 km
13:45 14:31 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 13:45
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:57
dep. 13:57
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 14:03
dep. 14:03
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:14
dep. 14:14
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Vreoci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 14:18
dep. 14:18
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:21
dep. 14:21
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:23
dep. 14:23
19 km
Sopic, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Lazarevac, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:31
22 km
17:15 18:01 (00:46)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 17:15
Arnajevo, Mlekara
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 17:27
dep. 17:27
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 17:29
dep. 17:29
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 17:35
dep. 17:35
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 17:37
dep. 17:37
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:40
dep. 17:40
10.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vreoci, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
13.5 km
Vreoci, Susara
arr. 17:48
dep. 17:48
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:49
dep. 17:49
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:51
dep. 17:51
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:53
dep. 17:53
19 km
Sopic, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
21 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:01
22 km

Naselja Arnajevo i Lazarevac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arnajevo je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.