Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Arilje - Cacak timetable

tuesday, 19.02.2019.
01:37 02:35 (00:58)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 01:37
Pozega, Bus station
arr. 01:54
dep. 01:54
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 02:35
48.9 km
05:20 06:25 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 05:20
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
52 km
07:35 09:00 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 07:35
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
52 km
08:35 10:00 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 08:35
Pozega, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
21 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
52 km
09:45 11:10 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 09:45
Grdovici
arr. 09:50
dep. 09:50
3 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 09:53
dep. 09:53
5 km
Milicevo Selo
arr. 09:55
dep. 09:55
6 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 10:00
dep. 10:00
9 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 10:16
dep. 10:16
19 km
Gugalj
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 10:22
dep. 10:22
23 km
Lucani, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:28
dep. 10:28
27 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 10:29
dep. 10:29
28 km
Jelen Do
arr. 10:30
dep. 10:30
29 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
33 km
Ovcar Banja
arr. 10:40
dep. 10:40
36 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
37 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 10:45
dep. 10:45
39 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 10:47
dep. 10:47
40 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 10:53
dep. 10:53
44 km
Pakovrace
arr. 10:55
dep. 10:55
45 km
Ridjage, Viseci most
arr. 10:57
dep. 10:57
46 km
Ridjage
arr. 10:59
dep. 10:59
47 km
Parmenac
arr. 11:01
dep. 11:01
48 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
49 km
Cacak, Bus station
arr. 11:10
53 km
10:35 11:40 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:35
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
52 km
10:37 12:00 (01:23)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:37
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 11:35
48.9 km
14:35 16:00 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 14:35
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
52 km
15:45 17:10 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 15:45
Grdovici
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Milicevo Selo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Pozega, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
15 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Gugalj
arr. 16:18
dep. 16:18
20 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 16:22
dep. 16:22
23 km
Lucani, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:28
dep. 16:28
27 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Jelen Do
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
33 km
Ovcar Banja
arr. 16:40
dep. 16:40
36 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
37 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:45
dep. 16:45
39 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:47
dep. 16:47
40 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:53
dep. 16:53
44 km
Pakovrace
arr. 16:55
dep. 16:55
45 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:57
dep. 16:57
46 km
Ridjage
arr. 16:59
dep. 16:59
47 km
Parmenac
arr. 17:01
dep. 17:01
48 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
49 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
53 km
16:37 17:50 (01:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 16:37
Pozega, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 17:50
48.9 km
18:37 19:35 (00:58)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 18:37
Pozega, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 19:35
48.9 km

Naselja Arilje i Cacak su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arilje je u 01:37 h, dok je poslednji polazak u 18:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.