Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Arilje - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 08.07.2020.
07:35 11:20 (03:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 07:35
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 09:00
52 km
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
59 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
117 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
120 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
123 km
arr. 10:00
dep. 10:00
127 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
137 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:20
198 km
10:37 14:55 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:37
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 11:35
dep. 12:00
48.9 km
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
53.9 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
55.9 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
105.9 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
113.9 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
116.9 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
119.9 km
arr. 13:40
dep. 13:40
123.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
133.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
194.9 km
14:35 18:20 (03:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 14:35
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
dep. 16:00
52 km
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
57 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
198 km
16:37 20:30 (03:53)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 16:37
Pozega, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
48.9 km
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
53.7 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
179.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
187.9 km
Arilje - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
07:35 11:20 (03:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 07:35
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 09:00
52 km
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
57 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
59 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
117 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
120 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
123 km
arr. 10:00
dep. 10:00
127 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
137 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:20
198 km
10:37 14:55 (04:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:37
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 11:35
dep. 12:00
48.9 km
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
53.9 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
55.9 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
105.9 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
113.9 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
116.9 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
119.9 km
arr. 13:40
dep. 13:40
123.9 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
133.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
186.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
194.9 km
14:35 18:20 (03:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 14:35
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
dep. 16:00
52 km
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
57 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
59 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
198 km
16:37 20:30 (03:53)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 16:37
Pozega, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
13.9 km
Cacak, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
48.9 km
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
53.7 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
179.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
187.9 km

Naselja Arilje i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~195 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arilje je u 07:35 h, dok je poslednji polazak u 16:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.