Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arandelovac - Mladenovac timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:20 05:42 (00:22)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:20
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 05:34
dep. 05:34
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:39
dep. 05:39
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:42
24 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:15
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:50
24 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:00
25 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:55
25 km
08:10 08:46 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 08:10
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
14.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:46
24.8 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 09:26
dep. 09:26
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:38
25 km
09:45 10:27 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:45
Banja kod Arandelovca
arr. 09:52
dep. 09:52
4.5 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Belosavci, Kostica - raskrsnica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:27
32.5 km
11:00 11:36 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:00
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:36
24 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:30
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:04
dep. 12:04
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:08
25 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 13:45
dep. 13:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:55
25 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:15
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:41
dep. 14:41
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:45
24 km
15:30 16:06 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
14.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:06
25 km
16:20 16:58 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:20
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 16:41
dep. 16:41
14.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:58
25 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:00
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:30
24 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:00
25 km
20:00 20:29 (00:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 20:00
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:29
24 km

Naselja Arandelovac i Mladenovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.