Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Arandelovac - Mladenovac timetable

thursday, 16.08.2018.
05:20 05:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:20
Arandelovac, Ciglana
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 05:28
dep. 05:28
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:49
24 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:15
Orasac kod Arandelovca
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:50
24 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:00
25 km
07:25 07:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:55
25 km
08:10 08:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 08:10
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
14.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:46
24.8 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Arandelovac, Baljkovica
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 09:26
dep. 09:26
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:38
25 km
09:45 10:27 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:45
Banja kod Arandelovca
arr. 09:52
dep. 09:52
4.5 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Belosavci, Kostica - raskrsnica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:27
32.5 km
11:00 11:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:00
Arandelovac, Ciglana
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:36
24 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:30
Arandelovac, Baljkovica
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:04
dep. 12:04
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:08
25 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 13:45
dep. 13:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:55
25 km
14:15 14:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:15
Arandelovac, Ciglana
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:40
dep. 14:40
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:44
24 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:10
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:40
25 km
15:30 16:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
14.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:06
25 km
16:20 16:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:20
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
7.2 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 16:41
dep. 16:41
14.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:58
25 km
17:00 17:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:00
Orasac kod Arandelovca
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:20
dep. 17:20
15 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:30
24 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:00
25 km
18:45 19:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:20
25 km
20:00 20:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 20:00
Arandelovac, Ciglana
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:29
24 km

Naselja Arandelovac i Mladenovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Arandelovac - Mladenovac iznosi od 290,00 RSD do 290,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.